Jump to content
Lauripro

Positiivne dopinguproov 2009 eesti mv?

Recommended Posts

Oled kade et talle suhu pandi ja sina kuulsaks ei saanud?

Ei, lihtsalt "ajakirjanik" võiks vähemalt nii pädev olla, et oskab õigete nimede alt kopeerida. Mina vastutan ise oma sõnade eest isiklikult ja ei ole vaja neid kellelegi teisele suhu panna. Samuti ei luba ma teiste sõnu endale suhu panna. Igaüks vastutab ise enda väljaöeldu eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Karta on, et peale viimast vihjet, et miljonid eestlased nüüd hakkavad kõik fitness.ee foorumit lugema, hakkab siit igasugust jama tulema. Selle koha peal mina selle teema lõpetan, aga kes nüüd kuulsaks tahab saada, siis andke tuld! See on teie tähetund! Eesti rahvas elab teile kaasa :lol:

No sina oled juba kuulus - sulle pole vaja enam suhu panna B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ajakirjanikule veel: kui sa veel siit midagi kopeerima hakkad, siis kopeeri vähemalt täpselt, mitte ära hakka postitusi oma suva järgi muutma. Minu postitus on kopeeritud valesti - sinu muudatus muudab minu mõtet vastupidiseks. Õpi kopeerima või ära parem üldse puutu, kui sa postituse sisust aru ei saa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ajakirjanikke on küll mõttetu süüdistada. Kui lugejad oleksid arukamad, ei eksisteeriks sellist sopalehte nagu on Õhtuleht. Loodus tuhja kohta ei hoia, kasvatab umbrohtu täis. Nõuka ajal üritati keelamisega midagi saavutada, aga loodan, et see aeg on läbi. Igaüks võib oma lollusega esile tulla, kui piinlik ei ole. Ja miks loetakse Õhtulehte - ööök!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle pakuti täna seda metaani ja stanosoli või mis ta nüüd oligi, ah mis sa sitast puutud hakkab haisema... kus hundist räägid seal hunt on, PoLitsEI oli paugupealt kohal.... Ei tea kas see oli Kiivikase Parem käsi, kes rajalt maha võeti... eks sellest kuuleb õigepea? ! Tont tõsiselt teab, kes oli see noormees, kes niimodi julges pakkuda... aga doping, krt see viib eesti puhta kulturismi ju välja suretamis ääre peale... või õigupoolest ongi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krdi hea, et ma pole siin midagi kommind, nüüd muudetakse juba postituse mõtteid ja lausete ehitusi ka ajakirjanike poolt, et asja veel rohkem üles keerata!

Ja mis Kirp2-e puutub, siis ta ju nõnda noor, et peabki kasvama :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle pakuti täna seda metaani ja stanosoli või mis ta nüüd oligi, ah mis sa sitast puutud hakkab haisema... kus hundist räägid seal hunt on, PoLitsEI oli paugupealt kohal.... Ei tea kas see oli Kiivikase Parem käsi, kes rajalt maha võeti... eks sellest kuuleb õigepea? ! Tont tõsiselt teab, kes oli see noormees, kes niimodi julges pakkuda... aga doping, krt see viib eesti puhta kulturismi ju välja suretamis ääre peale... või õigupoolest ongi?

Tglt või? Räägid ehk meile täpsemalt, mis siis juhtus, tänaval tuli tüüp steroide pakkuma? Ja äkki lendasid mendid peale? Või teed nalja....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle pakuti täna seda metaani ja stanosoli või mis ta nüüd oligi, ah mis sa sitast puutud hakkab haisema... kus hundist räägid seal hunt on, PoLitsEI oli paugupealt kohal.... Ei tea kas see oli Kiivikase Parem käsi, kes rajalt maha võeti... eks sellest kuuleb õigepea? ! Tont tõsiselt teab, kes oli see noormees, kes niimodi julges pakkuda... aga doping, krt see viib eesti puhta kulturismi ju välja suretamis ääre peale... või õigupoolest ongi?

Meil maailma mõistes kulturismi olemas ei olegi ,ainult Marek liigub hetkel vaikselt selles suunas.Kiivikas küll üritab siin ja seal võistelda ,kuid tema saavutatud tiitlid jäävad poksi kärbeskaalu tegemiste tasemele.Mind huvitab see küsimus ,et kui Tokko ning Kiivikas nii keemiavastased on -kutsuvad külla Dorian Yates i ning Dennis James i jne. Antud meeste puhul tegu ringiliikuvate apteekidega.See meie esimeste meeste dopingu puhtuse jutt on sellisest klassist nagu Ronnie Coleman il -viimane polevat ka kunagi ühtegi steroidset ainet tarbinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Fakt on see, et tippsprdiga käib doping käsikäes, jääd vahele, tunnista, antud juhul on Kalmus ainuke, kes tunnistada julgeb, respect selle eest! Samas pole Ott vahele jäänd, aga mina Kalmuse jutu peale, selle peale, kui südamest ta seda asja ajab igatahes usun seda, mis ta Kiivikase kohta räägib ja mina pean tast tulevikus pigem rohkem lugu ja Kiivikast vähem, olgu asjad tegelikult, kuidas tahes! Võitku ta kasvõi veel 11 EMV tiitlit juurde! Ainuke asi, mida kindlalt tõeks võib pidada, on soe tunne püksis, siis oled kas täis kusend või ära sittund ennast!

Btw... Hea teema, emotsionaalne vähemalt :lol:

Mul on täiesti savi kas Ott pani ise või müüs kümme aastat tagasi ausalt öeldes. Võibolla paljudele ei meeldi, aga see on ainult minu arvamus.

Mis mind hämmastama paneb, on see, et miks siis ükski mees pole teda võita suutnud. Olgu siis kasvõi keemiaga. Koovit oli suht lähedal sellele, aga mis keiss siin 10 aastat vahepeal toimunud on? Pange oma keemiat kui tahate edasi, mis seal vahet on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Argo enda huvides paneks antud teema lukku. Kui antud juhtumit ju ei oleks olnud, siis need süüdistused üksteise vastu oleks ära jäänud. Samas kunagi oleks see nii voi naa arvata juhtunud. Siin ei julgegi enam suhelda, peab tekste privaatsönumitena saatma asjaosalistele. B) Siin juba vist välja käidud, et voiks ikka asjaosalised kokku tulla ja rahulikumalt üksmeelele jöuda. Kuskile metsikusse kohta, kus meedia kätte ei saaks. Aga pole ime kui Marek siin vaikselt teeb uue filmi tsenaariumit? :lol:

Muudetud kasutaja builder poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natukene veider on vaadata seda asja kõrvalt. Mingil hetkel sõbrad ja nüüd pillute üksteisele sitta. Küll on üks paha ja teine hea. MA arvan, et see jutt siin portaalis on niikuinii hilinenud tarkus, millega pole Teil midagi peale hakata.

Mul on kama, kes neid müüb ja kes neid tarvitab või ei tarvita.

Jääge inimesteks ja lõpetage see jama ning sitaga loopimine.

Ajakirjandus kasutab teid lihtsalt MASU tingimustes ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Marek, mõni lehekülg tagasi kirjutasid, et pole kunagi näinud Otti dopingut pruukimas. Kunagi aga (äkki sinu esimesest vahelejäämisest tõusnud poleemika ajal) väitsid, et mingi välisvõistluse ajal olla Tokko teile öelnud, et poisid, kui vorm pole päris see, siis on olemas vahendid. Olitegi tabletid alla visanud ning öö läbi vetsu vahet jooksnud. Ott olla veel hommikul öelnud, et olgem ausad, ööga k*sesin veenid välja. Diureetikutest oli siis jutt.

Millist juttu siis uskuda? Või mäletan ma valesti?

Kusjuures ma pean ka tõdema, et selline jutt jooksis kunagi siit läbi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Meil maailma mõistes kulturismi olemas ei olegi ,ainult Marek liigub hetkel vaikselt selles suunas.Kiivikas küll üritab siin ja seal võistelda ,kuid tema saavutatud tiitlid jäävad poksi kärbeskaalu tegemiste tasemele.Mind huvitab see küsimus ,et kui Tokko ning Kiivikas nii keemiavastased on -kutsuvad külla Dorian Yates i ning Dennis James i jne. Antud meeste puhul tegu ringiliikuvate apteekidega.See meie esimeste meeste dopingu puhtuse jutt on sellisest klassist nagu Ronnie Coleman il -viimane polevat ka kunagi ühtegi steroidset ainet tarbinud.

See topeltmoraal on mind ka huvitanud. Keegi pole suutnud seletada, kuidas ollakse hirmasti "keemia" vastu ja siis kummardatakse ja jumaldatakse keemikuid. Et kõik tegijad kasutavad, kui vahele jäävad, siis valetavad - kas see ongi kulturismi pärisosa? Kas nii peabki olema?

Poksi kärbeskaalul pole häda midagi. Hetkel poksimaailma üks kuumimaid nimesid Manny Pacquiao ka selles kaalus meister olnud. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga doping, krt see viib eesti puhta kulturismi ju välja suretamis ääre peale... või õigupoolest ongi?

Doping on pigem just see, mis avab uksed kõrgemasse klassi võistlema.

Mõtle peaga mida sa räägid.

Kulturismi viib väljasuremise äärele see dibiilsus mis siin foorumis valitseb. Kõik muudkui võtavad üksteise kallal. Nii palju kui on inimesi, nii palju on ka arvamusi. Ja lõpetage see s*ta ajamine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ASI on naljast kaugel.... pange teema lukku, lõbustatakse mis kole... ni ta om..

Teemat ei saa lukku panna ,kuna ka negatiivne reklaam on reklaam.Tänu antud teema käigushoidmisele on fintess.ee saanud palju uusi liikmeid ning klikke külastajatelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kle alessandro mis sa neid jõutõstmispilte seal postimehes taga ajad :lol:

Hakkasin ka neid kommentaare seal lugema :D Peab tõdema, et alessandro möllab mitmel rindel...siin kurjustab patustajatega, seal aga ajakirjanikega :lol:

Ühte ma ütlen....see mees ikka oskab huumorit teha! :D:lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Otil on ette näidata n negatiivset dopinguproovi, mida teil veel vaja on? See, et sa praegu Oti kohta minevikulugusid räägid, ei mõjuta mitte midagi. Loeb olevik. Aderi olevik on positiivne dopinguproov. Sinu olevik on eluaegne võistluskeeld.

Otil on ette näidata null negatiivset dopinguproovi, mida teil veel vaja on?

Ühesõnaga on ajakirjanik Alesandro postituses lause vägivaldselt ristivastupidiseks muutnud! n tähendab tema arust nulli :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×