Jump to content
Lauripro

Positiivne dopinguproov 2009 eesti mv?

Recommended Posts

Ei puutu minusse kogu see teema, aga... siiski leian, et:

1) A.Ader peaks üheselt teatama, mis oli see aine, mida tarvitas (valmistaja, toode) - kui leiab, et on mingi "eksitus"

2) Alaliit peaks võtma tööle PR-tegelase, kes vastaks kõigile meedia poolt tõstatatud küsimustele. Hea PR-tegelane isegi ennetaks meediat ja valmistaks kuulajaskonna ette.

Lihtne on "verd valada", selleks pole suurt tarkust vaja. Lollist jõust piisab. Ometi on inimesele siiski pea ka antud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arvates on täiesti nüri siin foorumis üksteist pasaga loopida ja süüdistada üksteist asjades, mida ehk tõestada ei saagi. Meie lugupeetud sopaajakirjandus saab sellest ainult hoogu juurde ja lõpuks on küll Õhtulehes, Delfis ja mujalgi mingid kontrollimata tagapõhjaga infot sisaldavad tekstimoodustised üleval. Tõeline kahju kulturismi mainele tekib alles siis, kui seesama läbi jumal teab mitme vahendaja lehte jõudnud inff lugejani jõuab. Ader on praeguses pasaloopimises siin üldse kuskile tahaplaanile jäetud, Kiivikas ja Kalmus võiksid oma probleemid isekeskis esmalt sirgeks rääkida, kui süüdistusi hakatakse loopima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
2) Alaliit peaks võtma tööle PR-tegelase, kes vastaks kõigile meedia poolt tõstatatud küsimustele. Hea PR-tegelane isegi ennetaks meediat ja valmistaks kuulajaskonna ette.

Huvitav kust see raha tulema peaks, et kohe eraldi inimest palgal hoida. Praegu on selleks inimeseks liidu president.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina ei usu, et keegi teist j2taks valgupulbri v6i massilisaja s88mise pooleli, kui te seda syyes tavalisest rohkem arenema hakkate.

Veel v2hem usun ma v6imalusse, et te maksate siis yyratu raha, et kindlaks teha, kas seal midagi kahtlast sees ei ole.

Tundub et Aile usub Aderi juttu :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et see teema tuleks juba ammendada. Mida me sõimame siin teineteist! Kõik iga inimese enda südametunnistusel, kas tarvitab, on tarvitanud. Seda ei saagi keegi teada, kas oli toidulisandis või ikkagi krõbistas midagi. Seda teab ainult asjaosaline ise!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tundub et Aile usub Aderi juttu :lol:

Nje poiman, nje vor...

Senikaua, kuni keegi ei ole tunnistanud, et tema myys Argole dopinguainet...ja Argo tarbis, miks ma ei peaks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tundub et Aile usub Aderi juttu B)

Usa kohtupraktikas on olemas selline väljend nagu probable cause ehk siis kui on olemas tõenäosus, et mingi väide või omada loogiliselt võttes tõepõhja all või vastupidiselt on väär, siis ei saa 100% kindlusega inimest selle tõendi alusel süüdistada. teemaks siis vandekohtunike tegevusjuhend. Miks ei võiks argo juttu uskuda. on olemas tõesti selliseid USA toidulisandeid ja sealhulgas ka massilisajaid, mis panevad inimese kasvama mis mühiseb. eks seal midagi vastavat ka sees on. Ka näiteks Nutrexi Lipo 6x pakendil pole täpselt kirjas, mida sisaldab. vaid toodud välja mingi asi, et nn rasvapõletust ergutav vahend. Mida see aine aga ühele naisterahvale tekitas oli konkreetsed hormonaalsüsteemi häired ning perioodi paigast löömine.

Jah, ka mina usun Argo juttu selle massilisaja koha pealt. Miks ma ei peakski uskuma, kui väidet pole uuringutega ümber lükatud. Ja kas Sina hoidsid voodis jalgu, kui väidetav petmine toimus? :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nje poiman, nje vor...

Senikaua, kuni keegi ei ole tunnistanud, et tema myys Argole dopinguainet...ja Argo tarbis, miks ma ei peaks?

Jutt ei olnud ju ültse sellest, kes Argole müüs

Usa kohtupraktikas on olemas selline väljend nagu probable cause ehk siis kui on olemas tõenäosus, et mingi väide või omada loogiliselt võttes tõepõhja all või vastupidiselt on väär, siis ei saa 100% kindlusega inimest selle tõendi alusel süüdistada. teemaks siis vandekohtunike tegevusjuhend. Miks ei võiks argo juttu uskuda. on olemas tõesti selliseid USA toidulisandeid ja sealhulgas ka massilisajaid, mis panevad inimese kasvama mis mühiseb. eks seal midagi vastavat ka sees on. Ka näiteks Nutrexi Lipo 6x pakendil pole täpselt kirjas, mida sisaldab. vaid toodud välja mingi asi, et nn rasvapõletust ergutav vahend. Mida see aine aga ühele naisterahvale tekitas oli konkreetsed hormonaalsüsteemi häired ning perioodi paigast löömine.

Jah, ka mina usun Argo juttu selle massilisaja koha pealt. Miks ma ei peakski uskuma, kui väidet pole uuringutega ümber lükatud. Ja kas Sina hoidsid voodis jalgu, kui väidetav petmine toimus? :lol:

Jah 100% ei saa kindel olla, aga 95% võib küll?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu arvates on täiesti nüri siin foorumis üksteist pasaga loopida ja süüdistada üksteist asjades, mida ehk tõestada ei saagi. Meie lugupeetud sopaajakirjandus saab sellest ainult hoogu juurde ja lõpuks on küll Õhtulehes, Delfis ja mujalgi mingid kontrollimata tagapõhjaga infot sisaldavad tekstimoodustised üleval. Tõeline kahju kulturismi mainele tekib alles siis, kui seesama läbi jumal teab mitme vahendaja lehte jõudnud inff lugejani jõuab. Ader on praeguses pasaloopimises siin üldse kuskile tahaplaanile jäetud, Kiivikas ja Kalmus võiksid oma probleemid isekeskis esmalt sirgeks rääkida, kui süüdistusi hakatakse loopima.

+1

Võiks teema sulgeda - ega siit midagi head ja selgitavat nagunii enam ei tule!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Yldse... 6ppige oma emakeelt.

Teil puudub tunnistaja, et Argo valetab. Punkt.

Inimene v6tab omaenda rikutuse tasemel asju. Minu arvates on n6me midagi taolist valetada...

Ükski sportlane ei räägiks tõde

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

KALLID FOORUMLASED, SIIS EI JÄÄGI MUUD ÜLE, KUI POISTELE JUHTMED KÜLGE JA OTSESAATESSE, VAATAME SIIS KES MIDA RÄÄGIB.

IGAL ÜHEL ON OMA SEISUKOHT JA MINA ANTUD HETKEL USUN KÕIGE ROHKEM HR. KALMUST, SIIS ADERIT JA KAHJUKS OLEN SUNNITU OTI VIIMASELE KOHALE SEADMA:(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
KALLID FOORUMLASED, SIIS EI JÄÄGI MUUD ÜLE, KUI POISTELE JUHTMED KÜLGE JA OTSESAATESSE, VAATAME SIIS KES MIDA RÄÄGIB.

IGAL ÜHEL ON OMA SEISUKOHT JA MINA ANTUD HETKEL USUN KÕIGE ROHKEM HR. KALMUST, SIIS ADERIT JA KAHJUKS OLEN SUNNITU OTI VIIMASELE KOHALE SEADMA:(

Jagan oma arvamust rennospordiga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muud pole öelda kui et.. mõni inimene lasi küll ise ennast täiega alla tänases Õhtulehes...

Ma ei loe 6htulehte ja ei soovita seda teilegi... :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Yldse... 6ppige oma emakeelt.

Teil puudub tunnistaja, et Argo valetab. Punkt.

Inimene v6tab omaenda rikutuse tasemel asju. Minu arvates on n6me midagi taolist valetada...

Kui inimene kes 20 aastat on kulturismiga tegelenud väidab, et ei tea mis asi on stanozolol ja räägib mingist müstilisest 4 kg kaaluvast ja 300 krooni maksvast Geinerist mis sisaldab steroide ning millest keegi kuulnud pole ja Googlest selle toote kohta ka infot ei leia, siis on minu meelest põhjendatud tema jutus kahelda. Mitte rikutuses pole asi, vaid terves mõistuses.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minuarust on täitsa imelik seda konnatiigi mudaloopimist vaadata. Kord-kaks aastas saadakse kokku, tehakse sõbralikku nägu (EMV, EKV ja suvelaager k.a), virtuaalselt tambitakse üksteist mutta.

Nõustun ka Ailega. Õhtulehte ei soovita samuti kellegil lugeda, v.a juhul kui meel on tõesti väga hea ja tahakski vahelduse mõttes "head kollast sitta" lugeda. Ajakirjanikud on hetkel need, kes kerisele ainult vett peale loobivad.

Pull on ka see olukord, et tegelikult on teema peategelane hetkel hoopis Argo Ader. Sujuvalt on aga ajakirjanduses ja ka siinses foorumis peategelasteks tõusnud hoopis K ja K. Huvitav asjade kulg!

Igatahes, fakt on see, et kulturism on saanud taas suure löögi osaliseks. Imelikumalt on hakanud vaatama selle peale sellest alast kaugel olevad inimesed. Kindlasti on hirumunud ka nö. algajad ise (nagu joker ennist mainis). Paljudel noortel jääb nüüd esimesed valgupulbrid ostmata, sest emmed ja issid selliste "steroidide" jaoks võsukesele raha ei anna. :lol:

Edu, jõudu, jaksu ja eelkõige sõbralikkust üksteise suhtes!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav kust see raha tulema peaks, et kohe eraldi inimest palgal hoida. Praegu on selleks inimeseks liidu president.

Üldiselt, raha tuleb ikka sealt, kus ta alati on tulnud. St. sealt, kus teda on.

Aga antud olukorras. Saan aru, et alaliit on rohkem nagu heategevus-organisatsioon. Kusagilt raha juurde ei tule? Ja majandustegevus on selline pluss-miinus-null?

Aga ometi majandustegevus käib. Liiduga juhatuseliikmetega seotud firmad arenevad. Liitu ka keegi rahapuuduse tõttu lõpetama ei kipu... Mingi tegevus ju siiski peab ju ikka TOIMIMA ka. Ja selle tegevuse juures (loomulikult, kui on tahtmist) leitakse ka need moodused, kuidas ja kes neid PR-ülessandeid lahendab. Kui tegu on nii marginaalse tegevusega, siis ei peaks ju olema ka palju tööd, st. omakorda, et ei pea ka palju maksma.

Loodetavasti sai just alaliit esimesena infi võimaliku dopingujuhtumi kohta? Kui nii, siis oleks ju võinud lihtsalt kalkuleerida rumaluse kulud (praegune olukord on ju ala seisukohalt mõneti nagu kulukas - või ei ole?) ja paluda pädevatelt inimestelt kasvõi konsultatsiooni. Ei pea ju maksma inimesele palka 12 kuud aastas, kui tööd on ainult kuu või kahe ulatuses (või veel vähemal määral).

Mida tahan öelda on see, et iga tegevus sisaldab endas majanduslikku tulu ja kulu. Sama kehtib ka tegevusetuse kohta. Tuleks lihtsalt veidi rohkem kalkuleerida... ja vahest vähem oma edevuse peale loota (a'la, et pääsen meediasse).

Aga vahest ongi nii, et asjade kulg (just selline nagu hetkel on käivitunud) on ka planeeritud tegevus (ka halb reklaam võib olla positiivne)???

Ainult et antud juhtumil lõikab (kui see peaks nii olema) sellest kasu üks firma. Olukorras, kus "alaliit on NII vaene" ja riik on vaene (sponsoreid ei jätku kõigile) ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üldiselt, raha tuleb ikka sealt, kus ta alati on tulnud. St. sealt, kus teda on.

Aga antud olukorras. Saan aru, et alaliit on rohkem nagu heategevus-organisatsioon. Kusagilt raha juurde ei tule? Ja majandustegevus on selline pluss-miinus-null?

Aga ometi majandustegevus käib. Liiduga juhatuseliikmetega seotud firmad arenevad. Liitu ka keegi rahapuuduse tõttu lõpetama ei kipu... Mingi tegevus ju siiski peab ju ikka TOIMIMA ka. Ja selle tegevuse juures (loomulikult, kui on tahtmist) leitakse ka need moodused, kuidas ja kes neid PR-ülessandeid lahendab. Kui tegu on nii marginaalse tegevusega, siis ei peaks ju olema ka palju tööd, st. omakorda, et ei pea ka palju maksma.

Loodetavasti sai just alaliit esimesena infi võimaliku dopingujuhtumi kohta? Kui nii, siis oleks ju võinud lihtsalt kalkuleerida rumaluse kulud (praegune olukord on ju ala seisukohalt mõneti nagu kulukas - või ei ole?) ja paluda pädevatelt inimestelt kasvõi konsultatsiooni. Ei pea ju maksma inimesele palka 12 kuud aastas, kui tööd on ainult kuu või kahe ulatuses (või veel vähemal määral).

Mida tahan öelda on see, et iga tegevus sisaldab endas majanduslikku tulu ja kulu. Sama kehtib ka tegevusetuse kohta. Tuleks lihtsalt veidi rohkem kalkuleerida... ja vahest vähem oma edevuse peale loota (a'la, et pääsen meediasse).

Aga vahest ongi nii, et asjade kulg (just selline nagu hetkel on käivitunud) on ka planeeritud tegevus (ka halb reklaam võib olla positiivne)???

Ainult et antud juhtumil lõikab (kui see peaks nii olema) sellest kasu üks firma. Olukorras, kus "alaliit on NII vaene" ja riik on vaene (sponsoreid ei jätku kõigile) ...

On ka võimalus palgata nn projektipõhine PR tegelane, kellel on meediaga suhtlemises kogemus ning kui vaja, siis alaliit teda ka teatud juhtudel kasutab. Eriti siis, kui tegemist on nii tundlike teemadega nagu seda on doping!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nojah, tere OTT! Mina olen sind aastaid süüdistanud ja kade olen ma ka hirmsasti veel. :lol: Eestis on laval absoluudis sinu kõrval 99% meestest need kes sind igal võimalusel seljataga keemikuks nimetavad-peavad. Pigem olen ma kallis mees sind rohkem ikka kaitsenud ja rääkinud sinu tõenäolisest puhtusest. Isegi nii, et oled arvatavasti ainuke kulturist Eestis kes suure tõenäosusega midagi keelatut kasutanud ei ole. Olen seda teinud avalikult siinsamas lehel ja alati kui kiibitsejad on minu käest küsinud, reaalis, et mis sa arvad, kas OTT ka, või siis lausa otse välja öeldult , et raudselt Ott ka paneb, sind alati kaitsenud selles osas, et pigem oled sa puhas.

Tõsi, mingi aeg olid mul omad kahtlused ka sinu suhtes, kuid otseslt pole ma sind dopingukasutamises kunagi süüdistanud. /välja arvataud üks vimka, mille tagajärjel Hr Tokko häälepaelad ja südametunnistus vähemalt avanesid mingil määral./

Aga kui ajakirjanduses juba nii mainisid siis mis seal ikka. Vastan samaga.

Tänasest päevast ma sind sitavankat enam su puhtuses ei toeta. Tiksu sel laval 2x aastas ja ole või 50x meister ja kujuta endale ette , et kõik su peale hirmus kadedad on.

MIDA ROHKEMAT TAHTA MEHELT KES OMA ÄRITEGEMIST ALUSTASKI JUST KEELATUD AINETE MÜÜGIGA EESTIS JA KELLE ENDA SUURIM ARENGUHÜPE JUST SELLESE PERIOODI JÄÄB. / see on ka alati olnud väike kahtluse koht minu poolt, sinu puhtuses, ainuke aga kui sa mölised ja ennast seal kuningaks pead siis, palun, ütlen selle välja/ ÄRA TULE RÄÄKIMA, ET SA POLE SELLISE ÄRIGA KUNAGI TEGELENUD. SA POLE KA KUNAGI SEDA TUNNISTANUD, ERINEVALT SU SÕBRAST TOKKOST. Lükka ümber ka see minu väide, et ma olen ise korduvalt sinult kunagi keelatud aineid ostnud siis oled sa ikka tõesti paras... ja paneb ka kõik sinu teised väljaütlemised , eriti just dopinguteemal suure kahtluse alla.

Kena päeva!

http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=357315

Arvan ,et Bonsunat võikski edaspidi kutsuma hakata SITAVANKAKS , sest ütleb ju ka Tõstamaa vanasõna -kes teisele nime annab see ise seda kannab! Siit ka üleskutse kõigile ! SITAVANKA - arg ja kahepalgeline!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arvan ,et Bonsunat võikski edaspidi kutsuma hakata SITAVANKAKS , sest ütleb ju ka Tõstamaa vanasõna -kes teisele nime annab see ise seda kannab! Siit ka üleskutse kõigile ! SITAVANKA - arg ja kahepalgeline!

Sa panid Mart Viisitammele nime ? Kalmus on mees nagu mees olema peab, räägib asjadest nii nagu on. Ei aja mingit pläusti suust välja nagu enamus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pool eestit loeb neid mõttetuid anonüümseid süüdistusi ja takkapihta kõik läheb ajakirjandusse.

Mitte Argo dopinguskandaal ei tõmba kulturismi mainet alla vaid pigem see mis siin teemas käib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×