Jump to content
Lauripro

Positiivne dopinguproov 2009 eesti mv?

Recommended Posts

Stanakat kasutas ju ka meie teine Eesti meister, sedapuhku siis naiste sprindis

Kui ma kuulasin Doktor Margna kommentaari sprinteri jutu kohta, siis punkt 1 oli, et see aine ei satu organismi mingi valgupulbri kasutamise teel, vaid 100% süstlaga.

Meil on siis 2 võimalust kas uskuda Eesti parimat spordiarsti või Argo Aderit???

Jälle puhas spekulatsioon, mis tuginevad faktidele, ärge mind selle eest nüüd risti lööge:)

Stanakat on ka tablettide näol olemas, seega dr.mardna võiks end asjadega kurssi viia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oli see seotud selle looga kuidas otse MM-le minnakse?

Totsna, sealt hakakegi selle stoori jälgi ajama.

Muide Arnold, see mis sa delfis enda kohta ütlesid on hea tunnistus. /annab lootust, et võid paremaks saada/ EKFL-i juhatuse esimees võiks enda kohta sama öelda aga vaevalt ta seda teeb. Tahtsite ehk parimat aga välja kukkus nagu alati. Meekonnatöö on kehvake. Oleks see paigas, oleks siiani vaikus mõisas ja asjad sujuks arvatavasti plaanide kohaselt. St, siis, et Argo võistleks MM-l mis peagi Hisp toimuvad. Minu arvamus, et nii oleksi õige aga kuna kokkumäng teil seal liidus on null siis on just nii nagu hetkel on. Süüdistama ei pea praegu mitte ARGOT vaid iseendid. (muide imestada pole siin midagi, kõik te seal rohkem vähem kulturistid, individualistid, edukat koostööd sellise seltskonna puhul loota ongi natuke liiast) :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Stanakat on ka tablettide näol olemas, seega dr.mardna võiks end asjadega kurssi viia.

...ja teie v6iksite dr Marna kommentaari uuesti l2bi lugeda...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
usa-st 4kg pulbrit 350 eeku??? mis krt, meil tahetakse 5x väiksema koguse eest sama summat saada... :S

USA-s paneb harjutaja selle summa sterode peale mis meie vaene mees toidulisaditele kulutab lootes saada sama suureks nagu on ameeriklased ajakirja piltidel. Küll aga tuleb suurust vaid lisandite müüjate rahakottidele.

Mõtlemiseks!

1. Kelle käes on Eestis toidulisandite äri jämedam ots?

2. Kes hakkas Eestis kulturismis arendama halastamatut & kompromissitut dop poliitikat?

3. Miks?

4. Veelkord MIKS?

Neid mikse on mitu, pange need tegijate poolt vaadates tähtsuse järjekorda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Totsna, sealt hakakegi selle stoori jälgi ajama.

Muide Arnold, see mis sa delfis enda kohta ütlesid on hea tunnistus. /annab lootust, et võid paremaks saada/ EKFL-i juhatuse esimees võiks enda kohta sama öelda aga vaevalt ta seda teeb. Tahtsite ehk parimat aga välja kukkus nagu alati. Meekonnatöö on kehvake. Oleks see paigas, oleks siiani vaikus mõisas ja asjad sujuks arvatavasti plaanide kohaselt. St, siis, et Argo võistleks MM-l mis peagi Hisp toimuvad. Minu arvamus, et nii oleksi õige aga kuna kokkumäng teil seal liidus on null siis on just nii nagu hetkel on. Süüdistama ei pea praegu mitte ARGOT vaid iseendid. (muide imestada pole siin midagi, kõik te seal rohkem vähem kulturistid, individualistid, edukat koostööd sellise seltskonna puhul loota ongi natuke liiast) :)

Saab äki mõne lingi, kus sellest MM teemast juttu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Bonsuna, sa oled siis dopingukontrolli vastu? Kõik ained peaksid olema lubatud? Aga seda ei hakka ju kunagi juhtuma.

Ei, kindlasti ei olema selle vastu, see veel puuduks. :) Loomulikult pole ma selle vastu aga olen vastu igasugustele salakokkulepetele jne. Selle krdi tagajärjel kulturism Eestis täna jälle "kuulsust" kogub. PS! Süüdi pole ARGO, ta on vaid järjekordne ohver. /eelmise aasta ala "propageerimise" au võtan siiani oma kontosse 100%/

Kui juba kord huvi tunnete lugege seal kommentaare ka, saate asjast selgema pildi.

http://forums.fitness.ee/index.php?automod...20#comment13476

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tohoh ...et siis levivad kuuldused, et Ader plaanib pos proovi vaidlustada juristide abiga. Kui see pole Tokko väljamõeldis, siis tõotab tulla huvitav protsess..

Aga loomulilult inimesed, kasutage enda õigusi ära täiel määral ...eriti kui tunnete, et teiega on oldud ülekohtune või rikutud vähimalgi määral menetlusnorme.

On meil ju paljudki roolijoodikud ja muudki huligaanid õigeks jäänud ...tuleb leida see õlekõrs, millest kinni hakata :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik teavad, et see sai sinna suu kaudu ilmselt :)

Aga kui keegi tõesti pani "joogi sisse" midagi, siis oleks huvitav teada, kes? Samas poleks ülikeeruline vahetult ennem võistlusi mõnel sabotööril puistada sõrmeotsatäis pulbrit võõrasse sheikerisse....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõik teavad, et see sai sinna suu kaudu ilmselt :)

Aga kui keegi tõesti pani "joogi sisse" midagi, siis oleks huvitav teada, kes? Samas poleks ülikeeruline vahetult ennem võistlusi mõnel sabotööril puistada sõrmeotsatäis pulbrit võõrasse sheikerisse....

Või pakkuda "sõbrale" turgutuseks "vett"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võimalik,et ka mõne treeningkaaslasega pudelid segamini läksid.Pudelid ju yhesugused.Kõik on võimalik.

Ole nüüd mõistlik - kas sinu arvates keemikud loksutavad endale magusat jooki kus steroidid sees ja nii asi käibki? Järjest absurdsemaks teooriad muutuvad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Samas poleks ülikeeruline vahetult ennem võistlusi mõnel sabotööril puistada sõrmeotsatäis pulbrit võõrasse sheikerisse....

Mõtle nüüd selle peale, kas ta vahetult enne võistlust hakkas järsult silmnähtavalt arenema või juhtus see juba tunduvalt varem? Sellise taseme ja staazi juures mehed enam "naturaalselt" ei arene, võibolla ainult mingi suurusjärgus 1 mm aastas.

Kui isegi seda toidulisandi-juttu uskuda (kes tahab, võib ju uskuda), siis kas

sellise pika staaziga mees tõesti ise ka usuks, et mingi tavaline odav toidulisand pani ta järsku arenema? :)

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei, kindlasti ei olema selle vastu, see veel puuduks. :) Loomulikult pole ma selle vastu aga olen vastu igasugustele salakokkulepetele jne. Selle krdi tagajärjel kulturism Eestis täna jälle "kuulsust" kogub. PS! Süüdi pole ARGO, ta on vaid järjekordne ohver. /eelmise aasta ala "propageerimise" au võtan siiani oma kontosse 100%/

Kui juba kord huvi tunnete lugege seal kommentaare ka, saate asjast selgema pildi.

http://forums.fitness.ee/index.php?automod...20#comment13476

Lugesin. Seal on suhteliselt mõistujutt, mida lugedas ja tausta nõrgalt tundes võin igasuguseid asju kokku mõelda.

Mäng otsepääsmetega ja võistluste nihutamisega. Kedagi üritati Eesti dopingukontrollist mööda mängida?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks küsimus härra Kalmusele. Eeldades, et Argo ei teadnud, et seal sees midagi on ja tõesti sõi seda ja treenis. Kas selline mees ( pikaajaliste kogemustega ) ei peaks arusaama, et järsku on mingi jõud kuskilt juurde tulnud, et see asi on vist imelik, mis ma usast sain.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ole nüüd mõistlik - kas sinu arvates keemikud loksutavad endale magusat jooki kus steroidid sees ja nii asi käibki? Järjest absurdsemaks teooriad muutuvad.

Absurdne on see kui inimene ytleb et sõi mingit toidulisandit.-See on ju lasteaia jutt.Isegi mitte jõusaalis käiv inimene saab ju aru.See et pudelid segamini lähevad on ylekantud tähenduses ja võib juhtuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mjah. Tundub, et sellist brändi nagu "Geiner" või isegi "Gainer" ei ole olemas.

Äkki ütles, et tellis USA-st ''gaineri'' ehk massilisaja, kuid meie targad ajakirjanikud tegid sellest ise kohe toote ''Geiner''.

Muudetud kasutaja Mailman poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äkki ütles, et tellis USA-st ''gaineri'' ehk massilisaja, kuid meie targad ajakirjanikud tegid sellest ise kohe toote ''Geiner''.

Äkki-äkki-...

Räikonen:"Ma olen spetsialistidelt uurinud, mis asi see turbo on ja kuidas see võis mu vormeli väljalaskesüsteemi sattuda".

Loogiline jutt SÜÜTUL?

Hea muidugi, et treenerina saab edasi leiba teenida, sest vallandamine oleks liiga karm karistus olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×