Jump to content
Lauripro

Positiivne dopinguproov 2009 eesti mv?

Recommended Posts

Ja mis siis nagu paremaks saab kui RAHVAS teada saab.

Minul on küll igaljuhul jumala po...i kelle test on positiivne või negatiivne.

Sellin on minu arvamus............

Sul võibolla jah, sa vist lavalaudu ise kulutamas ei käi... Kui aga oled võistleja, treenid nö puhtalt, siis on VÄGA ebavõrdne, kui sinu kategooria võidab näiteks inimene, kes keelatud aineid kasutab (jätab need näiteks teatud ajal ära, ja on ka proovis "puhas" poiss). Milles siis probleem- aga selles, et poliitika näeb ette KÕIK PUHTALT, aga mitte seda, et mõni kasutab ja mõni mitte. Teine variant- kasutagem siis kõik, aga ärgem siis ka mölisegem ja kontrolligem sel juhul!

Kui aga näed, kuidas osade võistlejate mass ja kuivus hakkavad muutuma juba utoopilisteks (Eesti taseme kohta), siis paneb ikka mõtlema küll... miski uus kõva valgupulber? Hüpet toitumis- ja trennikava? Või midagi muud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõik tulemused avalikustatakse kui need on lõplikult selgunud ja kinnitatud, seniks kuni EKFL ei ole saanud lõpliku vastust (Eesti Antidopingu liidust) ei saa ka midagi varem teavitada.

Loodan ,et vastus on ammendatav (Ja igasugune spekulatsioon, mingist kinnimätsimisest ootab niikaua kui tulemused selguvad).

Sinu jutt on Ott absoluutselt õige, just nii need asjad käivad või käima peaks, küll aga tuletan sulle ja ka teistele, noorematele ala huvilistele meelde aastat 2001 kui Eestis jäid "vahele" / jutumärgid panin ennekõike silmas pidades enda tollast proovi tulemust, Tkašenko eest ei oska rääkida/ esimesed kaks kulturisti. Marek Kalmus ja Viktor Tkašenko.

Väljavõte minu kirjast EOK presidendile M. Siimanile, millega lootsin saada tollal õigluse jalule seatud. Niisiis:

19 nov. 2001 a helistasin ma EKAS-i /Eesti Kulturismi Arendus Selts tollal/ presidendile Hr A. Tokkole, et teada saada dopingu kontrolli tulemusi. Nimelt ootasin ma auhinnaraha mida enne dop tulemuste selgumist välja ei maksta.

Hr. Tokko vastas, et midagi rõõmustavat ei ole on kaks positiivset ja üks negatiivne vastus. Nimesid ta ei teadvat kuna ametlik paber pidi saabuma Eestisse 22 nov.

Ometi oli aga juba 21 nov Õhtulehel teada kõik, nii nimed kes jäid vahele ja ained pluss veel muu soust sellest kui õudne vend see Kalmus ikka on.

Intervjuu andis Õhtulehele tollane EMV korraldaja Hr Peeter Jõgioja./praegune tuntud sarviktrummar :huh: / Kuidas on võimalik, et nimetatud Hr juba tulemusi teadis?

Samal päeval kui see jama lehes ilmus olin Tallinnas ja andsin TV 3 le intervjuu. Ütlesin seal oma arvamuse asjast. Intervjuu võeti ka Hr Tokkolt. Ta ütles, et kahe sportlase tulemused olid positiivsed, teada on ka ained mis leiti kuid pole teada kumb sportlane mida kasutas, sest ametlikud paberid saabuvad alles 22 novembril. /tuletan meelde, et intervjuu andsime samal päeval kui õhtuleht juba kõike teadis./ Aga arvan, et Kalmus tarvitas methandionini, lõpetas Hr, Tokko. /nii Tokkolik, onju ;) /

Kuidas võis ta midagi sellist öelda või arvata kui paberid saabusid tõesti alles 22 nov, ehk siis päev peale intervjuude andmist tv 3 le???

Seda on näha ka Eestisse saabunud faksilt. (ärge uuriga kust ma selle sain, samuti teiste sportlaste dop kontrolli protokollide koopiad)/mis on mul alles siiani/

Ja ime küll. Tokko arvamus osutus "tõeks". Kas on EKAS-i presidendi näol tegemist uue SELGELTNÄGIJAGA!? B)

Pange tähele, tolle aasta EMV sed toimusid Tartus 4 nov ja vähem kui 20 päevaga oli Kalmus Õhtulehes risti löödud. / võimalik, et nüüd võtab testimine aega kauem, on põhjalikum või mis iganes aga, kulla seltsimehed, KELLE HUVIDES OLI TOLLAL TEGUTSEDA NII NAGU MA SIIA JUST KIRJA PANIN!?

See on vaid lühike lõik, koos praeguste kommidega sulgudes, millega ma EOK presidendi jutul siis käisin.

Kui ma kogu kirja siia ülessse paneks kuidas terve see dop protseduur tollal käis, keda kontrollis nähti keda mitte, kuidas ja kuna /kellaajaliselt/ täideti dop kontrolli protokolle, mida vastas tollase Eesti antidopingu org juht Hr Mardna mulle kui küsisin, et miks protokollides olevate kellaaajd ei kattu sellega kuna sportlane kontrollis viibis jne jne. Praegustel ala puhtusesse uskuvatel noortel kukuks karp maani lahti ja nii mõnigi sinisilm muutuks häguseks halliks.

/EESTIS ON NII TORE OLLA VÕISTLEV KULTURIST ;) /

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas keegi seletaks mulle, mida nende kuseproovidega tehakse 2-3 KUUD? Kas nad tõesti teevad iga päev 3 kuud järjest 8 tundi päevas 2 kuseprooviga mingeid ülikeerulisi manipulatsioone? Või on neil päevas 10 dopingtesti ja kõik tuleb läbi proovida ning need EMV-l antud proovid on järjekorra lõpus?

Mulle tundub, et nad nokivad 3 kuud järjest nina ja siis ühel kenal õhtul otsustavad, et võiks nina nokkimise arvelt natuke tööd ka teha vahelduseks, ja siis ühe päevaga teevad kõik ära.

Miks peab mingi 2 proovi läbianalüüsimine aega võtma 2-3 inimkuud? Miks peab mõnekümne pildi ülespanek aega võtma 2 kuud? Miks inimesed ei viitsi mitte millegagi tegeleda? Miks on alati nii, et mitme tuhande peale on vaid 1 inimene, kes viitsib, tahab ja teeb? See ikka ei anna mulle rahu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks inimesed ei viitsi mitte millegagi tegeleda? Miks on alati nii, et mitme tuhande peale on vaid 1 inimene, kes viitsib, tahab ja teeb? See ikka ei anna mulle rahu.

Vasta sellele küsimusele / mõtle välja adekvaatne viis kuidas vastata ja sa oled leidnud mõnituhat viisi kuidas saada väga rikkaks ja kuulsaks:)

Aga rahutus on hea.

Ja nagu öeldakse, siis "Be the change you want to see in the world" (M.Gandhi)

Peace :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eestlaste lemmik toit on teine eestlanne......

Kahjuks on see tõsi. Väga kahju et juba enne "kohust" minnakse "süüdlasele" kallale. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahjuks on see tõsi. Väga kahju et juba enne "kohust" minnakse "süüdlasele" kallale. B)

Väidetavalt on absoluutselt kõik IFBB tegijad puhtad poisid. Kes on näiteks näinud-süvenenud kõrgema tasemega võistlustesse kui Eesti omad- paljud teist seda puhtust vaatamata neg dop tulemustele usuvad? :huh:

Kasvõi ühe meie naaberriigi meistrikaid nähes pidin pikali kukkuma- milline tase naistel! Kas me siin ei oska üldse trenni teha või piisavalt süüa? Üks suur hunnik andetust?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sul võibolla jah, sa vist lavalaudu ise kulutamas ei käi... Kui aga oled võistleja, treenid nö puhtalt, siis on VÄGA ebavõrdne, kui sinu kategooria võidab näiteks inimene, kes keelatud aineid kasutab (jätab need näiteks teatud ajal ära, ja on ka proovis "puhas" poiss). Milles siis probleem- aga selles, et poliitika näeb ette KÕIK PUHTALT, aga mitte seda, et mõni kasutab ja mõni mitte. Teine variant- kasutagem siis kõik, aga ärgem siis ka mölisegem ja kontrolligem sel juhul!

Kui aga näed, kuidas osade võistlejate mass ja kuivus hakkavad muutuma juba utoopilisteks (Eesti taseme kohta), siis paneb ikka mõtlema küll... miski uus kõva valgupulber? Hüpet toitumis- ja trennikava? Või midagi muud?

Seda et poliitika näeb ette "KÕIK PUHTALT" seda nüüd vaevalt vähemalt niipea juhtuma hakkab. Teatud tasemeni tõesti on võimalik treenida täiesti puhtalt ja mingi maani läbi lüia aga iga sellise alaga tegeleval inimesel on soov saada suuremaks ja paremaks(eksole). Ühesõnaga kui soov on sellel alal midagigi teha siis peab ajaga kaasas käima ja oskama olla nii tark et ei jää vahele ainete kasutamisega ja sinisilmest väitma et oled kõik saavutanud naturaalsel teel. Ainetekasutaja w mitte aga tööd ja vaeva peab mõlemal juhul tohutult palju nägema. Lihtsalt esimesel juhul on võimalused suuremad ja samas ka risk suurem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda et poliitika näeb ette "KÕIK PUHTALT" seda nüüd vaevalt vähemalt niipea juhtuma hakkab. Teatud tasemeni tõesti on võimalik treenida täiesti puhtalt ja mingi maani läbi lüia aga iga sellise alaga tegeleval inimesel on soov saada suuremaks ja paremaks(eksole). Ühesõnaga kui soov on sellel alal midagigi teha siis peab ajaga kaasas käima ja oskama olla nii tark et ei jää vahele ainete kasutamisega ja sinisilmest väitma et oled kõik saavutanud naturaalsel teel. Ainetekasutaja w mitte aga tööd ja vaeva peab mõlemal juhul tohutult palju nägema. Lihtsalt esimesel juhul on võimalused suuremad ja samas ka risk suurem.

Sellisel juhul ei tasuks ka vastu rinda tagudes kuulutada, et ei kasuta ja pole kunagi kasutanud. Kasutage, aga ärge valetage... Silmakirjalikkus on üks kole asi.

Loomulikult on meist enamus kindlad, et kulturismi teatud tasemest alates pole võimalik nö puhtalt teha, inimvõimetel on ju ikkagi piirid- KUID.... milleks siis valetada?

Aasta-aastalt käib nende dop kontrollide ümber üks igavene tants ja trall, mis on juba täiesti jabur.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tokko&Kiivikase maffial on nüüd ilmselgelt vaja ära lintsida Ader,sest see hakkas Otile kannale käima ja Ott teadupärast ei kannata kui keegi hakkab temalt tähelepanu ära tõmbama. Aderilt OTT KIIVIKAS juba võttis ära LEIVA ja SEPIKU reklaamid. Pidid tulema ARGO-SEPIK ja ARGO-LEIB,aga kus sa seda. Nii kui maffia teada sai mis tulemas on nii kohe pandi kõik hoovad tööle ja tulemuseks ongi praegu Oti-Sepik ja Oti-Leib,mida pakutakse maffia kaupluses ostu peale tasuta. Sama tehti ka MUNADEGa. Jällegi võeti teise mehe käest see reklaami võimalus ära ja nüüd võite kõik osta OTI MUNE.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tokko&Kiivikase maffial on nüüd ilmselgelt vaja ära lintsida Ader,sest see hakkas Otile kannale käima ja Ott teadupärast ei kannata kui keegi hakkab temalt tähelepanu ära tõmbama. Aderilt OTT KIIVIKAS juba võttis ära LEIVA ja SEPIKU reklaamid. Pidid tulema ARGO-SEPIK ja ARGO-LEIB,aga kus sa seda. Nii kui maffia teada sai mis tulemas on nii kohe pandi kõik hoovad tööle ja tulemuseks ongi praegu Oti-Sepik ja Oti-Leib,mida pakutakse maffia kaupluses ostu peale tasuta. Sama tehti ka MUNADEGa. Jällegi võeti teise mehe käest see reklaami võimalus ära ja nüüd võite kõik osta OTI MUNE.

Mis teema selle leivaga siis oli täpsemalt? :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oi Oi kas tõesti Ott oli positiivne??? :huh:

Miks just Ott? Miks Ader ei võinud näiteks olla?

Ja kodanik Lauripro on päris laheda vandenõuteooria välja mõelnud. Aga seda varianti sa ka ei vaatle, et Ader võib tõesti keemik olla? Mulle tundub, et sa näed vaid seda, mida ise näha tahaksid. Sa arvad, et Ader on tore poiss, järelikult on Ott paha ja sellest järelduvad kõik ülejäänud asjad.

Kui nüüd objektiivselt mõelda, siis kumbagi (Aderi ja Kiivikase) positiivne dopinguproov ei oleks EKFLile kasulik. Ader on ju meil uus kaane- ja televisioonipoiss. Kui nüüd kõik ajalehed kirjutaksid, et ta jäi dopinguga vahele, siis kulturismi mainele see hästi ei mõjuks. Oti suhtes täpselt sama jutt, kui see tõsi peaks olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vastuseks Mikule

Mikk sind on nähtud :huh: ... kui vaja toome tõendid lagedale Järgmine võid olla sina uudistes .Kui pea liiva alla peitmine ei lõppe, siis kisume kulturismi tegeliku palge kõik päevavalgele, et mull lõhkeks!

Ja see ei saa ilus olema uskuge mind!

Muudetud kasutaja Lauripro poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks just Ott? Miks Ader ei võinud näiteks olla?

Ja kodanik Lauripro on päris laheda vandenõuteooria välja mõelnud. Aga seda varianti sa ka ei vaatle, et Ader võib tõesti keemik olla? Mulle tundub, et sa näed vaid seda, mida ise näha tahaksid. Sa arvad, et Ader on tore poiss, järelikult on Ott paha ja sellest järelduvad kõik ülejäänud asjad.

Kui nüüd objektiivselt mõelda, siis kumbagi (Aderi ja Kiivikase) positiivne dopinguproov ei oleks EKFLile kasulik. Ader on ju meil uus kaane- ja televisioonipoiss. Kui nüüd kõik ajalehed kirjutaksid, et ta jäi dopinguga vahele, siis kulturismi mainele see hästi ei mõjuks. Oti suhtes täpselt sama jutt, kui see tõsi peaks olema.

Pigem on küll Ott uus telepoiss, Ader ikka STAAR. /ilma irooniata/ Aga see selleks. Kulturism see on ained ja lihamäed. Kui pole aineid on natuke lihaseid ja kõik. On th nii nagu Eestikatel, et kui keegi üritab siin kulturismiga tegeledes ka lavale tulla siis see ka vahele jääb, Vahele ei jää vaid kehakulturnikud, aga see on kauge teema kulturismist. Mida muide kinnitab väga hästi selle aasta amatööride kulturismi MM. Eriti selle aasta kui vaadata üldist lihamägede armeed seal. Nad on NATURAALID? Paljud, enamus. Rääkige seda lollidele. Aamen.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oh seda inimeste fantaasiat küll.

Järgmisena tuleb keegi välja teooriaga, et Kiivikas ja Ader on ühemunarakukaksikud B););)

Kes tegi paha, see saab karistada, mis siin ikka. Kui ei teinud, ei saa karistada.

Aga jah, järgmine nädal kui tulemused selguvad, siis see sümfoonia alles algab. Olgu need siis millised tahes. Kunagi oli suur mull ju Šmiguni prooviga - lõpuks osutus siiski negatiivseks - ikka kaheldaks - oli siis või ei olnud. Sel korral on sama teema - kui on positiivne, tambitakse mutta ja kui mõlemad negatiivsed, siis tambitakse ikka mutta, sest nii ei saa lihtsalt olla, mis siis, et vahel ikkagi on.

Ma loodan parimat :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×