Jump to content
Ott Kiivikas

Reval - Sport Bodybuilding Team!

Recommended Posts

Tüdruk tõmbas seega 12 või rohkem :angry: ? Respekk!

Pidasin siinkohal silmas küll poisse, tüdruk tõmbas 2,5 kordust - mis vaadates viimaseid rahvaspordi üritusi kus ma neid teinud oleme on väga hea tulemus, sest enamus naisi ei tõmba 1 kordagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ott!

Kas teed veel sellel sügisel sisseastumiskatseid oma gruppi?

Rohkem ei plaani teha kui on jooksvalt poisse, kes soovivad hiljem liituda, siis siiani ei ole kedagi ära saatnud, seega katseid otseselt ei tee, kuid liituda on ka hiljem võimalik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile tegime siis loengu treeningu põhialustest. Järgmine noorterühma kogunemine toimub 28. september kell 16.30,siis teeme praktilise osa jõusaalis - vaatame üle kulturismi põhiharjutused ja räägime kuidas neid õige tehnikaga sooritada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Omalt poolt soovitan ka kõikidel noortel meestel minna proovima. Tartus on see projekt tuule tiibadesse saanud ja töö käib täiega! Esimese noorte grupi meeskond on juba hakanud iseseisvalt treenima ja paljudel on 1-2 võistluskogemust selja taga. Kahju, et sellel ajal kui meie Otiga alustasime (1992-1993) noortega ei tegeletud ja kõike pidi ise õppima. Minge julgesti katsetele ja võtke sõber ka kaasa!

Oleks see projekt juba mõningad aastad varem alustanud, siis oleks ehk endalgi mõningad lollused proovimata jäänud ja praegu ei peaks vaatama tagasi nö raisatud aastatele :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleks see projekt juba mõningad aastad varem alustanud, siis oleks ehk endalgi mõningad lollused proovimata jäänud ja praegu ei peaks vaatama tagasi nö raisatud aastatele :huh:

Mina alustasin selle projektiga tegleikult 5 või isegi 6 aastat tagasi Planet -Spordis (nimekamad mehed, kes sealt sirgusid olid Alo Nurmsalu, Robert Nool, Richard Lant, Kristjan - Johannes Konsap, Indrek Vändrik, Henri Tohver jne. kusjuures kõik kes tol korral treenima jäid tulid ka hiljem kas noortes või juuniorites EKV või Eesti meistriks!!!!) Hiljem liitus tänu Richardile Mikk Raudsepp...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uus noorterühma kohtumine toimub 05.10. algusega kell 16.30 , töö jõusaalis olen kohal ja aitan juba töö käigus vajadusel harjutuste tehnikat korrigeerida.

Kes võistlevad EMV -need tulevad kella 18 - ks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Töö noorterühmaga jätkub, olen ise kohal igal teisipäeval 16.30 - 18.00 vajadusel ka pikemalt, osade noorsportalstega oleme juba kevadeks pannud plaanid paika, enamusega peab neid veel arutama. Eks peale MM tekkib endal ka natuke rohkem aega....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsivad noormehed juba Lääne -Virumaalt kui Võrumaalt. Tuleb siis kui kohapeal on eestvedaja. Võru meestel on lähim võimalus aeg - ajalt ehk Tartus käia Imre juures (muidugi kui ta jutule võtab). Mul on oma rühmas ka noormees, kes Tapalt - Tallinnasse käib, seega kõik on tahte küsimus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ise tagasi ja teen juba võistlejatele järgmise aasta treeningplaane. Järgmine kord olen kohal teisipäev 16.11. kella 16.30 - 18.30 seega rühma liikmetest kes ei ole veel käinud leppige minuga enne kokku, kes mis kell tuleb, vaatame vormi üle ja paneme paika kes kus võistleb ja millise plaani järgi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen ise tagasi ja teen juba võistlejatele järgmise aasta treeningplaane. Järgmine kord olen kohal teisipäev 16.11. kella 16.30 - 18.30 seega rühma liikmetest kes ei ole veel käinud leppige minuga enne kokku, kes mis kell tuleb, vaatame vormi üle ja paneme paika kes kus võistleb ja millise plaani järgi.

Ma tulekski siis jutule poole viiest, kui sobib?

Stanislav

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma tulekski siis jutule poole viiest, kui sobib?

Stanislav

Ootan snd 16.30 meil läheb kuskil 45 min, seega järgmine soovija võib tulla 17.15 oleme tantsusaalis, mis läheb läbi kohviku. See kus me ülevaatusi oleme ikka teinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott!

Kui saad, siis pane oma rühma treeningutest ka mõned pildid üles! Huvitav oleks näha, kuidas teil seal Revali grupis läheb. Kas Revalist on noorsportlaseid oodata ka 04.detsembril Tartusse Lahtistele Lõuna-Eesti Karikavõistlustele?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei ole endale vastutust võtnud, et nende pilte üles panna, kuid olen üldjuhul neile pilte saatnud - et vajadusel saaksid nad ise neid üles panna.

Lõuna -Eestikatele hetkel ei planeeri tuua ühtegi sportlast (ära mõista mind valesti - lihtsalt kes juba oktoobris ära võistlesid, need valmistuvad järgmiseks aastaks ja kes sügishooaajal ei võistlenud üldse, needki selleks võistluseks eraldi ei hakanud vormi tegema). Järgmine aasta saad ehk Lõuna - Eestikad tõsta üldse enne Eesti MV - see oleks nagu soojendusvõistlus, saaks üldse vaadata kas mõnel mehel on asja Eestikatele nagu Reval - Cup, mis toimub kindlasti 2011 aprill (vist 2.aprill kui see on laupäev).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Järgmiseks teisipäevaks ootan registreerijaid personaalsetele konsultatsioonidele - et arutada järgmise aasta plaane ja panna need paberile. 16.30 - 18.30

Saadan kui aega saan ka pildid ära, mida oleme teinud nendega kes juba konsulatatsioonis on käinud. Hea kui ise siia teema alla mõne neist välja panete.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×