Jump to content
Sign in to follow this  
6MtX9

Kas kellelgi on pilte sellest ka kui nad nooremad?

Recommended Posts

Mind nagu huvitab, millised näevad välja nagu 15-16 aastased... siin pildigaleriis on ainult mingid vanad profid juu... ise olen 16

irw... kle planet, ära ole nii kriitiline..:D Mees tahab lihtsalt näha, missugused on teised inimesed siis, kui tema umbes sama vana oli.. tahab võrrelda! ma ei usu, et ta mingi .. jah.. tead kyll, kes on :) Inimesed, ärge võtke alati kohe negatiivseid hoiakuid!

Berdil täitsa õigus ju. Ise oleksin küll huvitatud, milline nägid ott, marekud, vend vähk jt kõvemad mehed umb 16-aastased välja (keha pean silmas).

Ma olen ka rahvaga nõus et ega kohe ei pea niisuguseid pervertseid mõtteid mõtlema.....tahax isegi näha ja võrrelda kellegiga või vaadata kyll see on alles vormis:)

Täpipealt, ise olen ka sama vana.

Tahaks ka huvi pärast näha, kuigi see ei oma mingit tähtsust. See kui keegi on minust suurem ja tugevam ei tähenda et ma oma treeningplaani muudan.

ühte pilti näinud ja see on vähemalt vendv galeriis üleval, aga seal on ta vist juba 19-aastane kuid asi seegi! Minuteada ei olnud ta siis mitte kõige suurem ja parem Eesti juunior, aga tase oli ka oluliselt kõvem kui praegu!

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.