Jump to content
Ott Kiivikas

OTSE - Classic BB World Championship Madrid 2009 11-14.12.

Recommended Posts

Miku kalorsus on ka suht madal kolmepäeva keskmine 1988 kcal. Kuid ega muud teha ei tule kui vormi hoida ja lihtsat saada üks väärtuslik kogemus juurde, sest juuniorina meeste seas oleks palju kohe suuri tulemusi loota. Samas kõik sõltub sellest, kes kõrvale seisma tulevad ja Miku vabaseis on võimas, sellega rivvi ei tohiks ära kaduda.

post-22-1260090108_thumb.jpg

post-22-1260090228_thumb.jpg

post-22-1260090244_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
post-22-1260090278_thumb.jpg

post-22-1260090291_thumb.jpg

Mikk on terav poiss juba praegu. Kui saame normaalselt laadida ja korralikult pumbata, küll siis paugutame! Praegu on kõige olulisem vabaseisud paika saada- just vabaseis eest ehk kõige olulisem, et kohtunikele suurest massist silma hakata ja eelfinaalidest edasi saada. :lol: Konkurentidel meiega kerge ei saa olema!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
+180cm

post-22-1260091195_thumb.jpg

-170cm Michael Perez (see vend paistab küll üks medalipretendentidest olevat)

post-22-1260091291_thumb.jpg

post-22-1260091310_thumb.jpg

post-22-1260091331_thumb.jpg

Jah, see lühike hispaanlane on tõesti võimas! Arvatavasti kodulaval läheb iga kategooria finaali vähemalt 1 hispaanlane :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Reede, 11.detsember 2009:

Friday, December 11

(Official arrival date for all National Delegatio ns)

08:00 – 14:00 Reception Secretari at – Check in point – in the lobby of the Official Hotel

18:00 – 19:00 Judges /Team Managers Meeting

19:00 – 21:00 Weigh-in

21:00 – 22:30 Dinner

Peame siis kl 19:00 Mikuga kaalule ronima ja pikkust mõõtma :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No nii. Vaatasin vormi üle ja võin öelda, et praegu on elu parim vorm. Hakkan Tallinna poole liikuma ja õhtul juba Madridis. Püüame koondisega võimalikult operatiivselt siin rahvast valgustada, mis toimub ning kuidas läheb.

Pidage vastu! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna sai hommikul Tallinnas stuudios pilte tehtud ja mõned paremad fotod panen ka hetkevormist siin üles. Võin öelda, et elu parim vorm :)

post-50-1260447341_thumb.jpg

post-50-1260447356_thumb.jpg

post-50-1260447388_thumb.jpg Mikk on ka valmis paugutama. Kahjuks ei saanud tema pildistamiseks veel valgust paika, aga üldmulje on olemas. Varsti lennuki peale. Saime omale korraliku arvuti ja fotoka ka ja loodetavasti on aega fitness.ee rahvale otseülekannet teha. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüd ongi jäänud ainult viimased kodinad kokku lüüa ja varsti peabki lennujaama poole oma sammud seadma. Täna hommikul näitas kaal 82,6, see on soola välja võtmata. Ning plaanis ei olegi soola piirama hakata. Arvatavasti annab see parema pumbatuse ja tunde laval. Imre poiss näeb täitsa kobe välja, triibud jooksevad nii mis jube.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere-tere armas rahvas!

Jõudsime Miku ja Indrekuga edukalt kohale ja kõik sujus suurepäraselt. Lennukid jõudsid õigeaegselt ja üks mees oli meil IFBB sildiga lennujaamas vastas ning tõi hotelli. Mikk avastas just, et telekas on ka eesti keelsed kirjad ning hetkel ta tegelebki eesti keele lugemisega ja tunneb sellest siirast heameelt. Kaal peaks meil mõlemal enam-vähem paigas olema ja hotellis on ka igas toas vann. Vajadusel saame siis kuumas vannis viimase vee välja kui homme peaks selles suhtes probleeme tekkima enne kaalumist. Indrek on meie kõrvaltoas ning lammutab seal midagi :D

Hommikul saame kokku ja läheme ilmselt linna. Koridoris kõib hetkel ka suur kolin- vene koondis on kohal ja üritavad joogiautomaadist coca-colat välja peksta :rolleyes:

Mikk juba nohiseb- magab.

Ise veel nokitsen siin natuke ja vaatan päevateemad üle ning räägin hommikul poistele ka. Kui viitsin, siis panen ka mõne uue pildi üles. Kaalumine alles homme õhtul.

Loodan, et lõpus arve väga suureks ei lähe- neti kasutamine on siin hotellis 14 € - 24 tundi.

Hoiame ühendust! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kohalik aeg on kohe 02:00 öösel. Mikk ikka vahel piilub, mis ma siin nokitsen, aga jõmm hakkab vaikselt magama jääma. Panen mõned pildid eilsest ja tänasest päevast peale ja hommikul annan juba kaameraga tuld! :D

post-50-1260492784_thumb.jpg Tallinna lennujaamas

post-50-1260492807_thumb.jpg

post-50-1260492829_thumb.jpg

post-50-1260492855_thumb.jpg Ma alguses vaatsin hämaras, et maestro Otsusel on selline okkaline soeng, aga taustaks oli mingi okaskera :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võib öelda, et meil on nüüd Mikuga leiavd ühes kapis ja jagame voodit ;) Mõned pildid hotellist:

post-50-1260493048_thumb.jpg Mikk mängib karupoega :rolleyes:

post-50-1260493073_thumb.jpg Üks edev mees näitab veel vormi

post-50-1260493092_thumb.jpg Siia vanni uputame vee (naha alt :D )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikust!

Nagu näha, olen mina juba üleval ja uneaega on hetkel olnud alla 4 tunni. Hotellis algas liikumine ja uni läks ära. Karupoeg Mikk veel magab, aga kui ta peaks ärkama, siis otsime üles maestro Otsuse ja paneme päevaplaani kokku. Isiklikult mina loodan kohe Madridi minna mingi sõidukiga, sest täna terve päev aega ja niisama siin passida oleks ka lame. Siis saaks kindlasti häid pilte ja oleks õhtuseks kaalumiseks tagasi. Kui koondised saabuma hakkavad, siis tahaks kaameraga platsis olla ja kaalumise ka kategooriate kaupa jäädvustada. Enesetunne on hetkel hea ning oma elu parimast vormist püüan veel pilte teha. Ma nüüd natuke tegelen veel nende piltidega, mis eile said tehtud.

Jälgige liikumist! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rääkige nüüd toidust kah. Mis hommikuks sõite :D

HAhahahaaaa! Väga hea küsimus! Mina isiklikult närin praegu Fitshop kauplustest saadavat uut megahitti- GERIMAX närimistabletti, mis sisaldab muuhulgas guaranat. Selline tõsine energialaks ja seda ma närisin ka öösel ning sellest ka ilmselt nii lühike uneaeg.

NB!!!! Mikk korraks tegi silmad lahti ja palus, et ma kirjutaksin, et ta näeb praegu paljastest naistest und. Ega ma ka tagasihoidlik poiss ei ole ja kirjutangi! ;) ...krt, loodan, et mees meie ühise voodi nüüd ära ei reosta :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
HAhahahaaaa! Väga hea küsimus! Mina isiklikult närin praegu Fitshop kauplustest saadavat uut megahitti- GERIMAX närimistabletti, mis sisaldab muuhulgas guaranat. Selline tõsine energialaks ja seda ma närisin ka öösel ning sellest ka ilmselt nii lühike uneaeg.

NB!!!! Mikk korraks tegi silmad lahti ja palus, et ma kirjutaksin, et ta näeb praegu paljastest naistest und. Ega ma ka tagasihoidlik poiss ei ole ja kirjutangi! ;) ...krt, loodan, et mees meie ühise voodi nüüd ära ei reosta :rolleyes:

Ma pole siiamaani neid julgenud proovida :D

Midagi Mikule

meesnaine2.jpg

Ilusat unistamist

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selles suhtes, et päris nälga ei jää! Mul on veel kapi peal terve suur ampull "FITNESS EXPLODERIT"! Sellega loodan vastu pidada lõunani ja eks siis paistab, mis edasi saab. Kui nüüd hommikul kontrollkaalu üles leiaksin, siis läheks elukene natuke lihtsamaks. Hetkel usun, et olen küll 78,5-79 kg, aga kaalumiseks pean arvestama 77,5 kg-ga igaks juhuks kui juhtub, et pikkuseks mõõdetakse näiteks 173, 5 cm...

Nendele, kes veel ei tea, siis klassikalises kulturismis on oluline pikkus ja sellest arvutatakse ka võistluskaal. Pikkus võib olla igal pool erinev. Nii juhtus, et eelmisel aastal olin ühel nädalal Soomes 176,5 cm ja paari nädala pärast Hispaania võistlusel just 174 cm ning pikkuse vahe oli 2,5 cm.

Kategoorias -175 cm võistluskaal: Pikkus - 100 + 4 kg, ehk siis näiteks 174 cm - 100 + 4 kg KOKKU: 78 kg

Miku kategoorias -180 cm võistluskaal: Pikkus - 100 + 6 kg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma pole siiamaani neid julgenud proovida :D

Midagi Mikule

meesnaine2.jpg

Ilusat unistamist

No see on ilus tüdruk küll! :rolleyes:

Meil siin väljas juba valgeks läinud. Sooja peaks täna tulema max 15 kraadi- jube külm! ;) Hakkan vaikselt tegutsema. Karupoeg nohiseb ainult teki all :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen täna küll enamus päevast majast väljas, mängime ju kulturistidega G4S jõulupeol pöialpoisse koos teiste tuntud Eesti näitlejate/lauljatega. Ja lavapeal on korraga nii Bonsuna Team kui Fitness.ee Team :rolleyes:

Tänud juba alustatud reportaazi eest - näen kohe, et asendamatuid inimesi pole olemas, reportaaz on väga operatiivne ja loodetavasti sündmuste keeriste alustades ka pildirohke.

Ilusat päeva ja head kaalu jõudmist!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina olen täna küll enamus päevast majast väljas, mängime ju kulturistidega G4S jõulupeol pöialpoisse koos teiste tuntud Eesti näitlejate/lauljatega. Ja lavapeal on korraga nii Bonsuna Team kui Fitness.ee Team :D

Tänud juba alustatud reportaazi eest - näen kohe, et asendamatuid inimesi pole olemas, reportaaz on väga operatiivne ja loodetavasti sündmuste keeriste alustades ka pildirohke.

Ilusat päeva ja head kaalu jõudmist!

Tänud, Ott!

Niipea kui uut pildimaterjali või teateid on, siis annan teada! Edu õhtusel G4S üritusel kõikidele kulturistidele ja pidage vastu! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei tea missugused sinu nn. vastased on aga pilt on küll super minumeelest.

Mida kaalu numbrid näitavad?

Uhuhuu , nonoo, pane edasi , super vorm! teiste piltide peal ei näinud sa nii hea välja!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×