Jump to content
Ott Kiivikas

OTSE - Classic BB World Championship Madrid 2009 11-14.12.

Recommended Posts

Miku tulemus tuleb õhtu poole protokollidega ning Imre oli tõesti tubli, sest nagu piltidelt võite näha peagi, olid finaalis ikka korralikud mehed vastas.

Õnnitlused veel kord mõlemale minu poolt ja edu edaspidi. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre jäi 1 punktiga maha 5.kohast ja pääses 1 punktise paremusega 7.koha ees finaali, üldse oli kuni 9. kohani punkti-paarised vahed, seega väga tasavägine võistlus. Miku 14. koht on esimese suurvõistluse kohta täiskasvanutes normaalne tulemus (19 võistlejat) - tema aeg alles tuleb, järgmine aasta tuleb ikka juuniorite seas tegusid teha.

Maade arvestuses 12. koht - seegi hea saavutus.

Palju õnne veelkord ja ilusat kojujõudmist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud kõikidele õnnitlejatele! Ma nüüd Tartus tagasi ja lähiajal hakkan paremaid pilte sellest üritusest üles panema. Hetkel sõidan kuhugi sööma, sest külmutuskapis on viimased 2 kuud ainult ketšup olnud :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Veel mõned pildid nendelt võistlustelt mälestuseks:

post-50-1260834531_thumb.jpg Kes on näinud saksa RTL kanalilt vanu saksa erootikafilme? See on see koht: "Das kommen!" :lol:

post-50-1260834559_thumb.jpg ...Isa soovitusel haamriga pähe ja ma tegin seda! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mikk ja Otsus:

post-50-1260834942_thumb.jpg Otsus: Tuleb anda panus isamaa eest! Tuleb koht kätte näidata nendele kapitalistidele ja ketseritele! Vot kus meie omal ajal...! Mikk: Ja hotsu damoi...võ brekrasnaja sensina ("Noor pensionär")

post-50-1260834975_thumb.jpg Otsus: Aga me andsime neile korralikult! Mikk: Ja hotsu damoi... :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Veel mõned pildid kohalikust konnatiigi staarist :lol: :

post-50-1260835215_thumb.jpg Maailma kuues kõht!

post-50-1260835256_thumb.jpg Sellised hirmsad mehed

post-50-1260835282_thumb.jpg Ise ka üllatunud, et selline hea tulemus :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Veel paar pilti:

post-50-1260835411_thumb.jpg Mikk Raudsepp ja Sten Tuudak. Suured tänud Stenile toetuse ja fotgraafitöö eest Eesti koondislaste poolt! :lol:

post-50-1260835442_thumb.jpg Soomepoisid. Saksamaal, lennuväljal.

post-50-1260835507_thumb.jpg Ott tuli ka lennujaama vastu kingituste ja õnnitlustega. TÄHELEPANU! Mina ei käi Oti jopega ja Ott ei käi minu jopega!!! Need on kaks ühesugust teemat, mis me Oslost pärast Põhjamaade MV ostsime :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×