Jump to content
x900zwi002

spordisaal+paksud???

Recommended Posts

Eriti heaks motivaatoriks võiks olla just see, et kui tal kaalulangetumine õnnestub (ning kui väga tahta ja selle kallal tööd teha, siis miks ei peaks?), siis ei jää kohe kindlasti ka positiivsed kommentaarid ja positiivne tähelepanu tulemata. Algklassides narrimine on tavaline nähtus, been there done that, põhikoolis asi jätkub kindlasti, aga just praegu on see hetk end kätte võtta! Mana oma sõbrannale silme ette pilt temast näiteks aasta, või isegi paari kuu pärast. Kui toitumist muuta ja mingil määral hakata end liigutama, tulevad ka tulemused ja need ei jää mitte märkamata. Ma kujutan ette, kui hea ja uhke tunne võib su sõbrannal olla pärast endale öeldes: "Ma sain sellega hakkama!". Teistele ei ole tal tarvis midagi tõestada, aga ülekaal võib olla päris häiriv faktor eriti selles vanuses ning just ise-enese pärast tuleks sellega siiski tegelema hakata. Spordisaali ehk tõesti ei olegi kohe tarvis joosta, kuid kui võimalust, siis oleks siiski soovitatav. Eelkõige käiakse seal siiski isiklikel eesmärkidel, pole seal kellelgi aega ja tahtmist teiste inimeste välimust arvustada. Kui siis ehk jääb silm peale neile, kelle vorm on väga hea ja kuhuni ise kunagi jõuda tahaks - see lisab ka motivatsiooni. Kui spordisaali ta sinuga veel ei nõustu tulema, siis hakake kasvõi koos jalutamas käima, või siis näiteks squashi mängimas (seal olete ainult kahekesi ja pole kellelgi kommenteerida). Edu sõbrannale ja ka sulle teda toetamast!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei kujuta küll ette,kust on pärit migni väärarusaam, et kogukamaid ja kleenukesi vaadatakse sellise "halvema" pilguga.

Koolis oled käinud? :o Mul on sealne klassisüsteem küll hästi meeles.

Edit: Nõustun aga daemoniumiga. Nii räigest ülekaalust lahtisaamine nõuab palju vaeva, tahet, iseloomu. Mõnele aga lihtsalt meeldibki halada....

Teemaalgatajale. Sa paku talle siin esitatud variandid, ülejäänu on juba tema enda teha. Sina ei saa tema eest alla võtta.

Muudetud kasutaja hehee poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kool on julm - ei vaidle vastu. Kui oled vaimselt nõrk, siis ka üldjuhul põled heleda leegina läbi. Vajud masendusse ja niigi ülekaalust sööd ennast suurest masekast veel 2-3x suuremaks. On selliseid juhtumeid ette tulnud küll.

Minu arvamus paksud vs. jõusaal on natuke teine, sest olen ka mina kohanud selliseid tegelasi saalis. Samas on tihti näha, et kellest saab nö asja (1-2%) ja kes niisama ballastiks kaasas nö ka sõber ütles, et tavai tule ka kaasa ja hakkame saalis käima (ülejäänud 98-99%). Tavaliselt see 1-2% teab ka mida saalis teeb, aga ülejäänud vedelevad pinkidel - halavad, et kui raske neil ikka on ja neid peab koguaeg pinkidel lösutamast ära ajama, et saaks trenni teha.

Mina soovitan, et kui inimene hakkab halama, et ei saa - ei taha, siis jäägu ta sinna paika ja las masendub jne. Aga siis ärgu käigu halamas, et on kole ja pax ja teeks kõik võimaliku, et kaalust alla võtta jne jne. Alustagu kõige lihtsamast - toit paika ja paaritunnised jalutuskäigud ja siis vaadaku edasi, sest jõusaal on suhteliselt ebaeffektiivne koht rasva põletamiseks. Pigem tehku midagi liikuvamat.

Siin foorumis oli ka 1 mingi 16 aastane tegelane naisteka foorumis, kes tegelikult tuli siia foorumisse oma kurba saatust kurtma ja teiste kaastunnet ootama. Mäletan, kuidas abivalmis foorumikasutajad püüdsid inimest igati aidata, aga tema jäi lõpuni lihtsalt halama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sest jõusaal on suhteliselt ebaeffektiivne koht rasva põletamiseks.

Sellele vaidlen vastu, kuid alustada võib tõepoolest ka mujalt. Eelkõige toitumisest ja näiteks kepikõnd sobiks sinna juurde ilusti.

Või siis ollagi tõepoolest paks, aga olla sellega rahul! Nagu mu mees ikka ütleb, et teda ei häiri kui naine on paks, teda häirib, kui naine vingub ja ei ole endaga rahul, ent ette ka midagi ei võta.

Lõpuks väsib nutujutust ka kuitahes hea sõbranna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kool on julm - ei vaidle vastu. Kui oled vaimselt nõrk, siis ka üldjuhul põled heleda leegina läbi. Vajud masendusse ja niigi ülekaalust sööd ennast suurest masekast veel 2-3x suuremaks. On selliseid juhtumeid ette tulnud küll.

Minu arvamus paksud vs. jõusaal on natuke teine, sest olen ka mina kohanud selliseid tegelasi saalis. Samas on tihti näha, et kellest saab nö asja (1-2%) ja kes niisama ballastiks kaasas nö ka sõber ütles, et tavai tule ka kaasa ja hakkame saalis käima (ülejäänud 98-99%). Tavaliselt see 1-2% teab ka mida saalis teeb, aga ülejäänud vedelevad pinkidel - halavad, et kui raske neil ikka on ja neid peab koguaeg pinkidel lösutamast ära ajama, et saaks trenni teha.

Mina soovitan, et kui inimene hakkab halama, et ei saa - ei taha, siis jäägu ta sinna paika ja las masendub jne. Aga siis ärgu käigu halamas, et on kole ja pax ja teeks kõik võimaliku, et kaalust alla võtta jne jne. Alustagu kõige lihtsamast - toit paika ja paaritunnised jalutuskäigud ja siis vaadaku edasi, sest jõusaal on suhteliselt ebaeffektiivne koht rasva põletamiseks. Pigem tehku midagi liikuvamat.

Siin foorumis oli ka 1 mingi 16 aastane tegelane naisteka foorumis, kes tegelikult tuli siia foorumisse oma kurba saatust kurtma ja teiste kaastunnet ootama. Mäletan, kuidas abivalmis foorumikasutajad püüdsid inimest igati aidata, aga tema jäi lõpuni lihtsalt halama.

Absoluutselt nõus.Kes segab inimest köögis asja käsile võtmast?Ei ole seal kedagi irvitamas-mõnitamas.

Aga ei - omast käest võin öelda,et valdav enamus paksusid ei tunnista(vähemalt avalikult - aga tihti ka endale mitte),et söögiga mingeid probleeme on.

Et tglt maiesööüldsepalju et TEMA(s.t.mõni ektomorfist sõber-tuttav) sööb palju-palju-palju rohkem ja et ainus lahendus on jooksmine-jõusaal,kuhu aga minna koheüldsemitteeisaa,sest seal kõik irvitavad-norivad-mõnitavad ...

ja nii vigisetakse-kiunutakse päevast päeva ...

ise endale head-paremat näost sisse ajades ja kujutades ette,et kui sööd 3tk koogi asemel 2tk,siis see ongi tjeet ja kaal peab KOHE hakkama kolinal kukkuma ..., :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

t2nud vastanutele.

Mu s6branna ei ole n6us ikka veel j6usaali tulema,aga mina k2isin j6usaalis, mulle t2iega meeldib seal.Eriti m6nus on see kui j2rgmine p2ev lihased valutavad :o

Aga mis siis selle 16 aastase tydrukuga sai.

Kas ta ei v6tnudki alla?Kas ta andis alla?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui ma spordisaalis olin, siis seal oli ka yks v2ga t2issale noormees ja kui ma vaatasin teda siis mul oli hea meel, et on selliseid inimesi,kes ei hala koguaeg s6brannale v6i veel kellegile, ja kes vaatamata oms kehale julgeb spordisaalis olla.Tore, et m6ni paksem inimene k2ib ikka spordisaalis, mitte ei 6gi burxi ja r2mpstoitu, nagu mu s6branna.

Ma toetan oma s6brannat igatpidi, aga t6esti juba pinda k2ib.Ytleb, et tahab kaalusta alla v6tta,aga ise soob r2mpstoitu ja vedeleb p2evotsa diivanil.Kui ma ytlen talle, et 2rgu soogu r2mpstoitu, siis ta ytleb, et ykskord ei tee midagi(ja seda /ykskord/on kurat teab kui palju kordi juba.Ja kui ytlen talle, et l2hme spordisaali, et seal on temasuguseid ka ja et keegi ju ei vahi teda, siis ta j2llegi ytleb, et kardab, et keegi narrib teda ja et siis hakkab ta rohkem sooma.Kui ytlen talle, et l2hme v2lja jalutama, siis ta ytleb, et ei julge, sest k6ik vahivad teda.Ja l6ppkokkuv6ttes tuleb ta pisaratega minu juurde ja halab mulle, et kui raske tal on ja et ta on kole ja paks ja et ta kardab v2ljas liikuda jne. jne. ja mis mul yle j22b-lohutan teda ja kui yritan talle selgeks teha, et ta on ise syydi, mitte ei ole syydi inimesed kes teda ymbritsevad, siis ta hakkab rohkem nutma ja vahest ka solvub.

Temaga on raske,aga ta on heasydamlik ja tal pole peale minu kedagi,kes teda toetab.(Ma tean kui raske on kui pole s6pru ja pole inimest kes toetab sind kui vajad toetust ja abi).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida te arvate inimestest kes l2hevad spordisaali ja on paksud nt. sellised http://imway2fat.files.wordpress.com/2009/...tight-dress.jpg

1.)mida te arvate sellistest tydrukutest, kes on h2sti paksud ja l2hevad spordisaali.2.)Kas spordisaalis kus teie k2ite on palju pakse inimesi v6i peaaegu k6ik on saledad???3.)Kui te n2eksite spordisaalis mingit v2ga v2ga paksu tydrukut, kas te hakaksite naerma tema yle.

Ise olen sale, aga mu s6branna on v2ga t2issale ja ta tahab spordisaali minna aga ta ei julge, sest ta arvab, et k6ik hakkavad tema yle naerma ja n2puga n2itama.Ta arvab, et spordisaalis on k6ik h2sti vormis ja et kui ta spordisaali l2heb, siis on ta k6ige paksem.

Ise pole ma kunagi spordisaalis k2inud ja ei tea mis inimesed seal on(paksud,peenikesed, musklites jne.)

Ma ytlen alati s6brannale, et ta v6iks spordisaali minna ja ta tahabki aga ei julge.Mida teha palun aidake ja palun vastake mu kysimustele, mis on eespool nimetatud. :o

Käib igasugust rahvast, võistlejatest harrastajateni, igasuguses vanuses ja vormis. Naerma? No nii lapsik ei saa ju olla! See on täiesti normaalne, et inimene läheb saali selleks, et end vormi saada. Pigem üritan inimest aidata ja motiveerida, kui saalis parasjagu treenerit pole, ning on näha et inimene on algaja ja vajaks veidi abi.

Nr 1- spetsialisti koostatud toitumiskava. See on kõige A ja O.

Nr 2- liiguta! Olgu see siis jalutamine, kepikõnd, jõusaal, misiganes. Kasvõi iga päev jaluta. See annab ainevahetusele hea müksu, ja toitumiskava hakkab edukamalt realiseeruma!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Raske juhus. Kui inimene ise ei taha ennast aidata, siis kuidas peaksid seda teised tegema.

Aga nagu eespoolt välja tuli, siis spordisaalis pakse küll imelikult ei vaadata, pigem kusagil burksi süües.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Need inimesed on väga tublid, kes üritavad oma elu parandada sellega et nad paremad välja näeks! Ülekaalulised, normaalkaalulised ja isegi kleenukesed, peamine ongi see et inimesed teeks sporit ja elaksid tervislikult! :o

Need kes peaks ülekaalulisi narrima hakkama või nende kallal norima hakkama on lihtsalt veidike alaarenenud, ta ei mõista teise inimese mõteid ja tundeid.

Ise käin veel koolis ja olen näinud, kuidas mõnitatakse teisi, nende poolt kes on tükkaega jõusaalis käinud ja arvavad nüüd, et on räiged tegijad! Kuid siis ma olen öelnud anna aega ja aru ja siis näed mida see inimene saavutada võib, kui ta väga soovib! Ma ise olen nõus abistama ja juhendama kõiki kes soovivad. Ma ise tõesti ei oska palju, kuid ma jagan oma mõteid ja teadmisi ja need on isegi teistele abiks tulnud.

Ja endale ebavajaliku kogemuse või ka rääkida. Ma kaalusin selle aasta veebruari kuu alguses 89 kg ja umbes mai keskel kaalusin 74 kg. See polnud normaalne :D aga see juhtus ja polnud midagi parata. Ainus asi mis ma tegin oli jõusaalis käimine ja nädalavahetustel talus töö tegemine (nojah see tuli ka suht palju vist abiks, kuna olen ka ühtlasi taluniku poeg ja tegevust jätkub omajagu seal). Nüüd üritan jälle kaalu veidi ülese poole saada, kuna mulle ei meeldi ka nii kondine olla nagu hetkel olen ja vaikselt kosun jälle ja olen õnnelik!

Mul endal on ka sõber, kes väidetavalt kaalub 130- 140 kg. Ta kardab ka natukene jõusaalis käija, kuna kui ta mingit sellist harjutust teeb millega tal veidike kõhtu välja tuleb, siis veidike narritakse teda ja talle ei meeldi see. Siis olen ma talle öelnud kannata ära, varsti nad väsivad ära ja kui ilusasti trennis käid siis varsti näitad milleks suuteline oled!

Mina ise käin rohkem omaette jõusaalis peamine asi on et saaks oma harjutused ära tehtud ja siis on jälle päev korda läinud!

Põhiline mida soovitada oskan oleksgi vb see, et alustagu järsult nullist ehk tehku täielik kanna pööre ja alustagu otsast uue eluviisiga - tervislik toitumine, rohkelt liikumist ja lõpetada enesehaletsemine! Enesehaletsemisega teeb hullemaks ja see ei aita ju midagi, tuleb ennast käsile võtta! Jah on tõesti halbu päevi aga käigu see kuradile on ka tulemas häid päevi ja neid palju rohkem, kui halbu päevi! Võtku end käsile, mõelgu positiivselt ja elu ongi muutumas paremuse poole! Näidaku kõigile neile koht kätte kellel polnud temase usku(ema ja klassivennad), et tema suutis seda teha ja suudavad ka teised! Kui kõik see on tehtud siis kutsugu kõik inimesed kohale ja näidaku milline beib ta olla võib!

Või siis teine viis on tasapisi liikuda oma edu suunas ja teha sama moodi nagu eelmainitud.

Muidugi mine jõusaali koos oma sõbrannaga ja kui ta kohe ei julge siis kutsu mõned tuttavad veel, ehk see tõstab enesekindlust! Jõusaal on tore ja lahe koht! (Y)

Muidugi tõstab enesekindlust rohkem see kui ta on juba mingisuguse pisiedu saavutanud. See tõstab enesekindlust, et ta tõesti suudab seda!

Tuleb endasse uskuda ja siis on kõik võimalik!(Y)

Aga muidu edu trennis!(Y)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimased vennad ajavad siin paska. Sõbrad on väga tähtsad, kes jäävad igaveseks pmt. Aga asi selles,et sa võid ju proovida meelitada vahest aitab, aga kui inimene ise tegelikult ei tahagi tulla ja otsib lohutust sellest, et teised teda lohutavad, siis ei ole asjal mõtet, ta tegelikult ei tahagi midagi ette võtta, vaid kaifib seda kui teda lohutatakse. Vatvat

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sõpra ära kindlasti "pikalt saada", aga kahjuks ei saa sa teda kehakaalu probleemidega eriti aidata. Äärmisel juhul saad sõbrannale eeskujuks olla ja jõusaalis käimist kui normaalset elustiili promoda. Kehakaalu kontrolli all hoidmine ei ole lihtsalt jõusaalis käimine ja tulemus tuleb ainult tööga. Vähestel tuleb see kergelt, enamusel raskelt ja mõnedel väga raskelt. Palju sõltub geneetikast, mida muuta ei saa ja palju sellest, mis on inimese peas. Ei ole mingit kindlat retsepti, kuidas perfektset (vähemalt normaalset) keha saada. Igaüks peab ise oma tee käima. Siin foorumis on vahel mõni jõusaalifanaatik nõutu, kui mõni lihas ei kasva. Peaks nagu kasvama, kõik on õieti tehtud, aga, raibe, ei kasva. Nii et kõik on individuaalne, sealhulgas tahe ja motivatsioon.

Lohutuseks su sõbrannale räägin oma õest. Nimelt oli mu õde väga tugev võistlustantsija, ma ei teagi, mitme kordne Eesti meister. Trenni tegi 6 korda nädalas. Kusagil 16-17 aastaselt hakkas õde tõsiselt paisuma ja seda ilma rämpstoidu ja diivanil lesimiseta ning regulaarselt trenni tehes. Vahepeal oli ta näost täielik täiskuu ja figuuri poolest paras pallike. See aeg kestis paar-kolm aastat ja siis kadusid lisakilod ootamatult ja kiiresti, kuigi sel ajal õde enam tantsimisega ei tegelenud. Praegu on ta 3 lapse ema ja isegi ükski rasedus ei ole üleliigseid kilosid toonud.

Sa ise, x900zwi002, käi kindlasti jõusaalis edasi, sest mõnusamat tunnet kui valusad lihased ei ole tõesti olemas. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sul on 6igus, esmalt ISE ja alles siis teised :)

Sellise mentaliteediga võib küll väga peese lennata. Jah enda eest tuleb hoolt kanda, aga antud väide kõlab suht egoistlikult. Eelkõige tuleb suhtuda inimestesse endi ümber hästi siis kohtlevad inimesed ka sind hästi vice versa nagu öeldakse. Natuke sarkastiline suhtumine. Oled sõber siis ole, mitte ära saada pikalt kui kohe ei nõustu inimene midagi tegema. Kui ta ei taha jõusaalis käima hakata siis fine,ärgu hakagu. Suhelge muudest asjadest edasi, lõppude lõpuks lähete tülli ka. Sõpru tulev väärtustada. Ära iga "geeniuse" postitusi tõepähe võta kes siin teemas eelnevalt sõna võtnud.

Mina tänab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei viitsinud küll kõiki neid ilusaid eelnevaid postitusi läbi lugeda, aga vaevalt seal tarkade poolt seda välja pakutud oli, et ülekaalulistel naistel oleks mõistlik teha aeroobset trenni (antud juhul näiteks jooksmine). Ma ei tea mida osad siin jõusaalist räägivad- mingite raskustega seeriate tegemisel kaal ei lange niisama. Kui ringtreeningut teha, siis vast jah.

Peale selle tuleks tervislikult toituda, et trennist silmaga näha kasu oleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×