Jump to content
elar

Viljandi maakonna meistrivõistlused lamadessurumises

Recommended Posts

Kas ilma särgita suruti ka ikka pausiga? Kui nii, siis 182.5kg ilma särgita ja pausiga on väga kõva tulemus.

Ikka käskluse peale jah ;)

Ise küll konkreetset katset ei näinud, kui pikalt kohtunik oodata lasi, Elar teab ehk täpsemalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
POWER CUP'il pole tegelikult lubatud surumissärki kasutada (http://www.rskpower.com/index.php?subactio...mp;ucat=39& loe punkti 3.), ainult viimasel etapil tohtis. Raimoga sai arutatud, et järgmine aasta tuleb ilmselt eraldi arvestus varustusega ja ilma varustuseta surujatele

Aga ,et seal osaleda ei pea ma olema ju mingi klubi liige nt SK Jõumees või midagi taolist?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga ,et seal osaleda ei pea ma olema ju mingi klubi liige nt SK Jõumees või midagi taolist?

Eip, osaleda võib kes aga tahab, tulgu või otse tänavalt ;)

Mitte mingeid piiranguid selles suhtes pole, ei pea olema EJTL liikmemaks ega midagi sellist tasutud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuram, isegi oleks võinud lolli mängida ja -67,5 kg osaleda, oleks kah diplomi saanud ;)

Kedagi selles kaalus polnud kui välja arvata 1 noor, kes surus 52,5 :P

-67,5 kehakaalus oli I koht Tõnis Kukel kes surus 115kg ju või ma vaatasin jälle valet protokolli ? Saab keegi siis täpse ja õige lingi anda kus on tulemused üleval ?

Muudetud kasutaja Tulevane Kulturist poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
-67,5 kehakaalus oli I koht Tõnis Kukel kes surus 115kg ju või ma vaatasin jälle valet protokolli ? Saab keegi siis täpse ja õige lingi anda kus on tulemused üleval ?

See oli EMV protokoll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arvatasti olen järmistele lamades surumis võistlustele tulija.Kui on vaja varustusega suruda siis saab ka see muretsetud ;).Lihtsat kardan publikut ja pealtvaatajaid seal,samal ajal kui surun,kuigi võistlusest osavõtt on juba pool võitu minu jaoks.Alati ei peagi võitma,saan endale lihtsalt enesekindlust võistlusega juurde.

Nagu keegi mainis on järgmised lamades surumis võistlused jaanuari lõpus-veebruari alguses,seega peab seda võistluse asja hakkama harjutama salis vaikselt juba.

Ära karda pealtvaatajaid. Jõutõstmise võistlustel käib üldiselt publik, kes asjast juba midagi teab ja elatakse rõõmuga kaasa nii algajatele kui ka tugevatele tegijatele. Kõik, kes üritavad, saavad ka publiku poolt aplausiga tavaliselt tänatud. Seega, ole igaljuhul kohal, kui asi huvi pakub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alguses vaatasin jah valet protokolli,kuigi need tulemused panevad ikkagi imestama,suuremates kehakaaludes on küll tulemused ok aga 60kg kehakaalu kandis oleksid seal olnud surumas nagu mingid piitsavarred vist ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Alguses vaatasin jah valet protokolli,kuigi need tulemused panevad ikkagi imestama,suuremates kehakaaludes on küll tulemused ok aga 60kg kehakaalu kandis oleksid seal olnud surumas nagu mingid piitsavarred vist ;)

Kahjuks polnud tõesti kergemates kaaludes erilist konkurentsi. Surusid koolipoisid. Loodame, et järgmisel võistlusel on juba kergemates kaaluklassides ka tihedam konkurents..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
100kg poiss ja surus 85kg:D:D. mida sihuke vend võistlustel teeb???.

92kg surus 140kg:P.( see juba päris norm võrreldes teiste tulemustega)

Peab vist hakkama ka võistlemas käima ;) . Saab natuke vidinaid koguda ;)

MIS SA SIIS PASSID !! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
100kg poiss ja surus 85kg:D:D. mida sihuke vend võistlustel teeb???.

92kg surus 140kg:P.( see juba päris norm võrreldes teiste tulemustega)

Peab vist hakkama ka võistlemas käima ;) . Saab natuke vidinaid koguda :P

sama hästi, mida sinusugune siin kommenteerib? ja mis siin naerda? kõik on kuskilt kunagi alustanud, mida selline vend võistlustel teeb? kas siis võistelda tohib aint see kes kaalub 100 ja surub vähemalt 150 vä`?

Paistab et sul on miskit puudu vist, mõtle ka enne kui kirjutad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Samahästi võiks Leesmann kirjutada, et alla 250kg surumisega ärge tulge võistlustele nalja tegema. Või Kiivikas, et alla 90kg ja rasvaprotsendiga üle 3% ärge lavale ronige jne.

Väga hästi öeldud! Jõutõstmise eesmärk peakski Eestis olema harrastajate arvu suurendamine..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ja algajatele soovitus kontrollige alati enne surumist oma haaret kangi ümber, pange korralikult talki ning kindlasti kui peopesad on higised ärge kangi kätte võtke !!! -

kes kohal oli teab, mida ma räägin

mina olin see mees, kellele kukkus 140kg otse rinnale ja uskuge mind see polnud mõnus

rahustuseks nii palju, et käisin hiljem ka traumapunktis ja öeldi et lihtsalt kerge põrutus on rinnakul, kuid kõigil ei pruugi nii hästi minna

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ja algajatele soovitus kontrollige alati enne surumist oma haaret kangi ümber, pange korralikult talki ning kindlasti kui peopesad on higised ärge kangi kätte võtke !!! -

kes kohal oli teab, mida ma räägin

mina olin see mees, kellele kukkus 140kg otse rinnale ja uskuge mind see polnud mõnus

rahustuseks nii palju, et käisin hiljem ka traumapunktis ja öeldi et lihtsalt kerge põrutus on rinnakul, kuid kõigil ei pruugi nii hästi minna

Vaatepilt polnud just eriti mõnus... Kuidas kangi hoidsid, kas koos pöidlaga ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei kujutaks ilma ettegi,kui pöidlaga ei hoiaks..

No kangi hoitakse erinevalt, mõned panevad pöidla ka ümber kangi, mõned mitte. Arvan, et asi oli siiski selles, et käed olid libedad... Eks tuleb ikka ettevaatlik olla!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ja algajatele soovitus kontrollige alati enne surumist oma haaret kangi ümber, pange korralikult talki ning kindlasti kui peopesad on higised ärge kangi kätte võtke !!! -

kes kohal oli teab, mida ma räägin

mina olin see mees, kellele kukkus 140kg otse rinnale ja uskuge mind see polnud mõnus

rahustuseks nii palju, et käisin hiljem ka traumapunktis ja öeldi et lihtsalt kerge põrutus on rinnakul, kuid kõigil ei pruugi nii hästi minna

Ise paraku ei näinud, aga kui sa mulle sellest rääkisid et jäin sellest vaatepildist ilma, olid sul silmad punased nagu oleksid just ujumast tulnud :S

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise paraku ei näinud, aga kui sa mulle sellest rääkisid et jäin sellest vaatepildist ilma, olid sul silmad punased nagu oleksid just ujumast tulnud :S

arvata on, eks seal silmas läks valust nii mõnigi veresoon puruks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ikka ilma särgita

põhjuseid on palju:

*võistlesin alles III grupis, siis peopesad olid arvatavasti higiseks läinud

*käsi ka ei teinud talgiga kokku

*ja kõige tähtsam hoidsin umbes 10-15sekundit kangi kätel, enne kui suruma sain hakata

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×