Jump to content
elar

Viljandi maakonna meistrivõistlused lamadessurumises

Recommended Posts

Korraldajalt info, et osavõtumaks ikkagi on. Täiskasvanutel 35.- ja noortel 15.- . Klubi liikmetel tasuta. See vast pole nüüd selline summa, mille pärast tulemata jätta :rolleyes:. Täiskasvanutel lisandusid mõned kaaluklassid ka. Ehk siis kaalu- vanuse klassid järgmised :

Noored : -56, -60, -67,5, -75, -82,5, -90 ja +90

Täiskasvanud : -56, -60, -67,5, -75, -82,5, -90, -100, -110 ja +110

@Aimuu

Siit info siis selle POWER CUP etappide kohta :

http://www.rskpower.com/index.php?subactio...mp;ucat=39&

@rait83

Kolmevõistlus on alati jah toimunud Veebruari kuus, harva ka võibolla märtsi algul, (reeglina enne EMV'd, mis on hea võimalus testida tõsisemal võistlejal oma vormi)

Kohtumiseni Viljandis :-D

P.S. ISe kahjuks kaasa elama tulla ei saa, olen tööl, aga võistluse lõpuks jõuan ehk läbi hüpata ja vanu tuttavaid õnnitleda :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
pole ennem kunagi võistlenud, võistlusreeglitega pole kunagi surumist proovinud, trennirekord rinnalt 110, hetkel haige ka, peab kiirelt terveks ravima end. tulen puhtalt kogemuste pärast. + särki pole samuti.

Soovitan enne võistlust vähemalt paar trenni võistlusreeglite järgi suruda proovida. Vahe trennisurumisega võib üllatavalt suur tulla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Soovitan enne võistlust vähemalt paar trenni võistlusreeglite järgi suruda proovida. Vahe trennisurumisega võib üllatavalt suur tulla.

ehk peaksin haiguse tõttu vaid power cupist osa võtma, no eks see selgub, pole enam aega teha trenni võistlusreeglitega, kui siis esmaspäeval, no eks näis!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Elar, kui regasid end võistlustele sai valida vaid +100. Seoses kaaluklasside muudatusega tõstsin su -110 klassi, kas sobib ?

Sobib muidugi.

Kõigile neile , kellele sõltub võistlema tuleks sellest, mis tulemusi tehakse, siis panen eelmiste aastate protokollide lingid. Annab tasemest aimu.

2008

2007

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud Elar, et viicisid linke välja otsida :rolleyes: . Poleks uskunud, et huvi selle võistluse vastu nii suur on. Vaadates varasemaid selle aasta POWER CUP võistlusi, siis on huvi ikka väga leige olnud (ja Raimo juba kaalunud et ei viici enam teha järgmine aasta) :huh:

I etapp : 6 võistlejat

II etapp : 7 võistlejat

III etapp : 6 võistlejat

IV etapp : 4 võistlejat

Viimasele etapile registreerunuid juba 2'l päeval 9

Muudetud kasutaja urmasmuld poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aaga kuidas ma korraldajaga kontakti saaks tahaks ka sinna võistlema minna aga ei tea kas mu IPF keeld kehtib ka seal

Minu teada pole seal mingeid keelde, see ju lihtsalt n.ö. külavõistlus, aga igaksjuhuks võid ju üle küsida. Kontaktid siin : ütlen ära, et mulle (urmasmul@hotmail.com) pole mõtet sel teemal vist kirjutada (ma rohkem nagu veebi poolega tegelen seal), kiirema lahenduse saad teistelt kontaktidelt.

Sama info ka siin : http://www.rskpower.com/kontakt.php kus lisaks ka kaart, kui keegi peaks ära eksima :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis need power cupi tulemuse taga olevad "punktid" tähendavad, kas mitte korduste peale ei ole see? äkki keegi seletab lahti, või olen lihtsalt ise juhm :huh:

Need on wilksi punktid seal taga :rolleyes:

http://www.rskpower.com/wilks.php

või

http://en.wikipedia.org/wiki/Wilks_Coefficient

Välja arvatud IV etapp, siis oli korduste peale surumine.

Korduste lõpptulemus x kehakaalu koefitsent jagatud 15-ga

Näiteks kehakaal on 77,5kg (oma kehakaalu suruti kordustele), sellele vastav koefitsent on 0.6969 millega korrutada tuleb saad tulemuseks 54,01 ja kordusi tuli 25 siis valem on selline :

näiteks: (25 x 54,01)/15

Muudetud kasutaja urmasmuld poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ühesõnaga toimub siis Power Cup kah max tulemuse peale surumises jah ? Nagu eraldi võistlus see, et lisaks maakondliku kolmele katsele veel kolm katset ?

Ei ikka 3 katset on ainult (max. surumine), lihtsalt 2 arvestust. Üks arvestus neile kes on varasematel POWER CUP'idel osalenud, teine on igaastane Surumise VMV (Viljandi Maakonna Meistrivõistlus).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ikka 3 katset on ainult (max. surumine), lihtsalt 2 arvestust. Üks arvestus neile kes on varasematel POWER CUP'idel osalenud, teine on igaastane Surumise VMV (Viljandi Maakonna Meistrivõistlus).

Kui varem osalenud pole power cupi etappidel siis ei saa osa võtta?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui varem osalenud pole power cupi etappidel siis ei saa osa võtta?

kaks võistlust on ühe võistluse raames,..Power Cup`i viimane osavõistlus ja Viljandi Maakonna Meistrivõistlused. Kas tõesti nii keeruline :)?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×