Jump to content
postihiir

ull vend

Recommended Posts

Nii nagu mõni on sündinud kükimasin, /Tom Platz/ on sellel vennal rinnalt surumiseks head eeldused. Mis need võiksid siis olla. 1. suhteliselt lühikesed käed. 2 suhteliselt kõrge rinnakorv. 3. arvatavasti pisut teisemad lihasekinnitused rinnalihaselt õlavarrele kui enamus inimestel. / nii peab olema, sest see vend ei ole kindlasti nö triitsepsiga suruja, juba haarde laius näitab seda ja ega tal seal käe tagumisel poolel ka pole mingit hullu lihaskämpu märgata.) Arvestage, et juba 1 mm kaugemale õlavarrele kinnituv kõõlus annab suhteliselt lühikeste käte puhul tohutu edu jõunäitajates.

Loomulikult õige treening ja toitumine. Võimalik , et ka head rohud, sest raskused, just max raskus oli muljetavaldav tõesti.

Rohkem ei oska oletada pakkuda midagi.

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis need võiksid siis olla. 1. suhteliselt lühikesed käed. 2 suhteliselt kõrge rinnakorv. 3. arvatavasti pisut teisemad lihasekinnitused rinnalihaselt õlavarrele kui enamus inimestel.

Mulle ei tundu üldse, et tal käed märgatavalt lühikesed või rinnakorv erakordselt kõrge oleks. Minu arust on kõik täiesti tavaline. Peale vaadates ei ütleks küll, et tal kehaehitus surumise jaoks kuidagi teistest oluliselt parem oleks. Lisaks ei tee ta erilist silda (ma ei tea, kas ei suuda või lihtsalt ei tee). Ma ütleks, et ta on lihtsalt väga tugev, mitte et tal kehakuju erakordselt sobiv surumise jaoks oleks. Surumise amplituud on tal ikka üsna suur - vähemalt mulle tundub nii. Videost ei saa muidugi alati väga hästi aru..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle ei tundu üldse, et tal käed märgatavalt lühikesed või rinnakorv erakordselt kõrge oleks. Minu arust on kõik täiesti tavaline. Peale vaadates ei ütleks küll, et tal kehaehitus surumise jaoks kuidagi teistest oluliselt parem oleks. Lisaks ei tee ta erilist silda (ma ei tea, kas ei suuda või lihtsalt ei tee). Ma ütleks, et ta on lihtsalt väga tugev, mitte et tal kehakuju erakordselt sobiv surumise jaoks oleks. Surumise amplituud on tal ikka üsna suur - vähemalt mulle tundub nii. Videost ei saa muidugi alati väga hästi aru..

Loe nüüd uuesti mu posti! SUHTELISELT, on see sõna mida ma kasutasin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×