Jump to content
compaqs920

kehamass

Recommended Posts

Tere

Olen 174 cm ja kaalun 66 kg kas see piisav kehakaal?

Tegelt selline küsimus kuidas saaks kehakaalu tõsta kas mingite proteiini ja valgupulbritega või kuidas?

Enda arvates on minu kehakaal väike ja lihasmassi pole ka eriti midagi st (peenike kehaehitus)

Söön piisavalt ja menüü pärist toidurikas ! Samas suitsetan ja tarbin palju kohvi.

Tänades.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere

Olen 174 cm ja kaalun 66 kg kas see piisav kehakaal?

Tegelt selline küsimus kuidas saaks kehakaalu tõsta kas mingite proteiini ja valgupulbritega või kuidas?

Enda arvates on minu kehakaal väike ja lihasmassi pole ka eriti midagi st (peenike kehaehitus)

Söön piisavalt ja menüü pärist toidurikas ! Samas suitsetan ja tarbin palju kohvi.

Tänades.

Jõusaali ei plaani minna? Kui mitte siis ei ole mõtet ka mingeid pulbreid võtta, lihtsalt ikka süüa rohkem :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esiteks jäta suitsetamine maha, teiseks joo vähem kohvi, kolmandaks hakka regulaarselt trenni tegema ja korralikult toituma, ning viimaseks kui kõik on saavutatud võid proovida lisada nt. massilisajat oma menüüsse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda kas see on piisav kehakaal pelgalt nende andmete abil läbi neti öelda suht võimatu. Piisav üldse mille jaoks? Mis on eesmärk?

Kui tahad kaalu tõsta ilma treeninguta, siis tee seda toitumise abil.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul sama mure.ise olen 17aastane ja kaalun 66,2kg hommikul tühja kõhuga.pikkust on 175cm.olen ka suht kodine jõusaalis käin juba mitu aastat.rekordid kükk teen 100 ja lamades 75.kaalu aga ei taha kuidagi tulla söön hästi. :o suitsu ei tee

Muudetud kasutaja algaja11 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul sama mure.ise olen 17aastane ja kaalun 66,2kg hommikul tühja kõhuga.pikkust on 175cm.olen ka suht kodine jõusaalis käin juba mitu aastat.rekordid kükk teen 100 ja lamades 75.kaalu aga ei taha kuidagi tulla söön hästi. :o suitsu ei tee

Milline sinu toitumine välja näeb?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
koolipäevadel on nii et hommikul kell 8 sööma lõuna kell 13 siis peale kooli 15.00 või siis peale trenni 17.00 ja siis 18.00 siiis 21.00

Ega siin imestada pole, et sul kaalu juurde ei tule, kui just need portsud sul pole megasuured, milles ma kahtlen.

Lisa üks toidukord hommiku ja lõunasöögi vahele. Enne trenni söö ka midagi, see kella 15 aeg oleks normaalne. 5 toidukorda võiks vähemalt ära tulla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

okei koooli puhvetist peab sööki ostma siis. kooli lõnal söön ikka nii palju kui mahub ja kell 18.00 ka nii palju kui mahub.

Muudetud kasutaja algaja11 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise olin ka kunagi alakaaluline ja suitsetasin, jätsin maha ning kaal tõusis 3-4 kuuga 25 kg, seda söögiisu arvelt, mis kasvas peale suitsust loobumist.

Üks soovitus on veel, tarbi vedelat toitu kui tahke sisse ei lähe, joo õhtuti liiter jogurtit näiteks.

Muudetud kasutaja Gasp poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul sama mure.ise olen 17aastane ja kaalun 66,2kg hommikul tühja kõhuga.pikkust on 175cm.olen ka suht kodine jõusaalis käin juba mitu aastat.rekordid kükk teen 100 ja lamades 75.kaalu aga ei taha kuidagi tulla söön hästi. :o suitsu ei tee

peaksid ikka oma toitumise üle vaatama.

Sinu päevane baasainvehetus kulutab ~1680 Kcal energiat, see on hulk, mis kulub kui sa ainult voodis siruli oleks.

Kuna sa oled noor ja aktiivne, siis arvatavasti kulub kehakaalu hoidmiseks ~2600 Kcal päevas.

Sa tahad kaalu suurendada, siis tuleks lisada 300-500 Kcal päevas, see teeb kokku 2900 - 3100 Kcal

Kui muud moodi ei saa, siis hakka toitude pakendeid uurima ja kaloreid arvutama.

Abiks koht on http://www.ampser.ee/ kus saad vaadata ka valmistoitude sisaldust.

Märkuseks veel, et kui kaal tõuseb, siis peavad ka tarbitavad kalorid suurenema, muidu jääb kaal püsima.

Kui kaal on tõusnud, siis kasuta seda saiti: http://www.struktuur.net/kcal.php et uuesti kalorid välja arvutada.

Muudetud kasutaja Gasp poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere

Olen 174 cm ja kaalun 66 kg kas see piisav kehakaal?

Tegelt selline küsimus kuidas saaks kehakaalu tõsta kas mingite proteiini ja valgupulbritega või kuidas?

Enda arvates on minu kehakaal väike ja lihasmassi pole ka eriti midagi st (peenike kehaehitus)

Söön piisavalt ja menüü pärist toidurikas ! Samas suitsetan ja tarbin palju kohvi.

Tänades.

Miks te inimesed ei pane oma profiili seda infot, mis viitaks, mis soost te olete? :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×