Jump to content
sandman1111

lockerz

Recommended Posts

Mis on lockerz?

Sait, mis jagab tasuta asju, vaid selle eest, et sa logid päevas korra sisse ja vastad küsimusele. Sõprade kutsumine toob boonust! (Kui on kutsutud 20 sõpra, siis teenid topelt PTZ-e)

Mis on PTZ?

PTZ on lockerzi rahaühik

Mida saab osta PTZ eest?

Saab osta elektroonikavidinaid, riideid jne. Ka Apple'i tooteid.

Kuidas saan mina LOCKERZ kasutajaks?

Jah saad läbi kutse on see võimalik. Kirjuta e-mail mulle privasse või e-mailile robertybner@gmail.com või siia. Ja tea, et .ee lõpuga aadressid millegipärast ei võta kutset vastu.

Ma ei ole kutset veel saanud, miks?

Kutse kättesaamine võtab aega umbes 15 minutit. Kui selle ajajooksul on teada, et keegi saatis ja 15 minutit hiljem pole midagi juhtunud, kirjutage uuesti mulle, et sa pole kutset saanud ja ma üritan selle kuidagi lahendada.

See tundub liiga hea, et olla tõsi?

Võibolla tõesti, aga seda rahastab üks suurimaid USA meediakompaniisid (Liberty Media). Firma (Lockerz LLC.) üks tegelasi, Kathy Savitt, on endine amazoni veebipoe executive. Ja kui ikka ei taha uskuda siis saab alati internetis ringi tuuseldada ja uurida infot juurde. Üldiselt see korraks päevas sisse logimine ja jah või ei vastuse kirjutamine ei võta tükki küljest.. Väike näide: päevas saad 2 punkti sisse logimise eest ja 2 vastamise eest. apple macbook pro maksab seal hetkel 1500 ptz. Arvutused teed ära siis näed, et 375 päevaga saaksid sa endale macbook pro, mis maksab 23k poes.

Muudetud kasutaja sandman1111 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma vaatan,et sa oled juba ka ka kalale.ee foorumisse sama teema teinud??? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii ja kuidas sa seda väidet siis kinnitad? Keegi kuskil ütles, kes pole ise midagi tellinud?

Kinnita vastupidist, sina oled see, kes on huvitatud, et inimesed sellega liituksid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda ma ütlengi, et need näited on ainult üksikud, ei ole küll kuulda kuskilt või näha mingit märki, et inimesed massiliselt kaupa saaksid.

Minu viimane post ka, et OT'ks ei läheks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks ma saan aru su murest. Pea seda meeles, et lehekülg on täitsa uus. Inimesed ei ole jõudnud veel kokku ajada suuri punktikoguseid. Registreerunuid oli mingi 10k+ paar päeva tagasi. Ja paljud sul siis seda videot tegema jooksevad. Ikka väga vähesed. Ega kui sa ei taha proovida keegi ei käsi, aga ma palun kui ei huvita siis ära ürita mu teemat maha teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks ma saan aru su murest. Pea seda meeles, et lehekülg on täitsa uus. Inimesed ei ole jõudnud veel kokku ajada suuri punktikoguseid. Registreerunuid oli mingi 10k+ paar päeva tagasi. Ja paljud sul siis seda videot tegema jooksevad. Ikka väga vähesed. Ega kui sa ei taha proovida keegi ei käsi, aga ma palun kui ei huvita siis ära ürita mu teemat maha teha.

10k registreerunut? Eelnevatel küsimustel on 200-300k vastust ja iga inimene saab ühe korra vastata :D .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ilma pikemalt asjasse süvenemata tekkis paar küsimust: milles see lockerzi point on? tahetakse tasuta asju jagada inimestele? kus see konks on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No nemad saavad raha müües oma vastuseid.

selge. on seal mingid kindlad tooted, mida on võimalik tasuta saada? oled ise saanud juba midagi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei ma ei ole ise saanud midagi. Alles alustasin. Seal on suhteliselt palju tooteid. Piisava punktikoguse eest võid saada näiteks burtoni lumelaua, paintballi püssi, mälupulgad, välise kõvaketta, apple läpakaid igasuguseid, fotokaid, kaamera, teleka, isegi roller on olemas, psp, erinevad ipodid, ps3, xbox360, wii jne. Listi tuleb ka uusi asju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tervist !!

Olen ise seal saidil ka ringi vaadanud ja konks on selles, et neil tuleb kaupa võibolla korra kvartalis(ise pole kordagi näinud, et midagi oleks võimalik tellida) ja kes esimesed on need saavad ma arvan et midagi nii, aga kindel pole ja oma silmaga ka pole näinud et seal oleks kaup olemas kõik asjad on freshly out või siis more soon ! Oman tuttavaid ka kes seal saidil on kasutajaks registreerinud ning täpselt samamoodi pole näinud et keegi oleks midagi tellida saanud !!

Ei tea kas asi on seotud pettusega või lihtsalt pole õigel ajal olnud saidil!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alles oli psp mida ma sain tellida. Ja kui sa punkte kogud, ega sul siis ei ole ju neid niipalju, et sa koguaeg asju saad tellida. Kui korra kvartalis lükkavad lao täis siis ongi paras aeg midagi sealt saada. Kuigi kuna ma uus ja uurind läbi neti(enda kogemus puudub) ei oska ma päris täpselt öelda kui palju, millal, ja mida sinna juurde pannakse. Ma ise vaatan seda sellisest vaatenurgast, et mul pole midagi kaotada ja kui ühel heal päeval mul on piisavalt palju punkte ja tuleb sinna midagi head, mida ma saan välja ''osta'' siis ma olen suht rahul omadega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tundub, et iga foorum on täis seda lockerzi jama, mingi kergeusklik spämmib seda igalepoole.

kui sa ütled, et on jama, kas sa siis oskad ka öelda miks? Jah enamus foorumid on seda täis, selles on sul õigus, miks see sind peaks segama? Ma vaatan, et paljud vist teavad minust rohkem, kuna nad kirjutavad väga negatiivselt sellest asjast, vb valgustate mind ka?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×