Jump to content
kuuliks

Vot nii lolliks lähevad inimesed

Recommended Posts

Mulle näib, et see, mis kõnealuse saatelõigu nii elevusttekitavaks muutis polnud mitte kinesioloog, ega ka neiu, vaid saatejuhi mitteaustav suhtumine bodypumpi kui treeningmeetodisse. Selline põhjendamatu üleolev ülbus mõjus pärssivalt ka tagasihoidlikule, ent asjalikule vanakooli mehele, kelle kommentaarid jäid Reikopi pop-ülbuse taustal suhteliselt õhku rippuma ja kaootiliseks. Üldiselt tegid lõigu lõpuks kõik end lolliks! Halb režii või... või kes seal ülesehituse eest vastutav on??!

Tunnen seda jõusaali treenerit, kes seal intervjuud oli Reikopile andmas. Rääkisin temaga ka sellest saate asjast ja ta ütles, et väga keeruline oli Reikopile midagi seleteda, kuna ta ei ole ekspert ning ei tea asjast midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kes iganes see blond etv neiu seal kargamas oli, ei olnud ta igal juhul korralik treener. See, et tal endal rüht halb oli ja tegelikult ka sooritused tehniliselt kahtlase kvaliteediga olid, nägin ka mina. Ei lasku siiski laiemalt pooli valima.

See oli treenija, kes oli ise juba 3 aastat BP trennis käinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hakkasin naerma, kui nägin neid veerand-kükke ;)

Tegelikult seisnes teema tehnika ümber, mitte kui sügavale kükitada. BP ei teegi päris maani kükke, kuid kes soovib, see muidugi võib ju teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelikult seisnes teema tehnika ümber, mitte kui sügavale kükitada. BP ei teegi päris maani kükke, kuid kes soovib, see muidugi võib ju teha.

Kui tehakse 1/3 kogu liigutusest, siis ei saagi mingist tehnikast rääkida. See asi on lihtsalt poolik ja kõik. Ja noh, mingi 20 kiloga tehes polegi suurt vahet, mis tehnikaga sa seda teed. Ja ma ei saa üldse aru, miks sul see video nii suurt vaimustust tekitas - ei olnud seal head tehnikat kellelgi. Raamatust kükitehnikat ei õpi - seda tuleb ise teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui tehakse 1/3 kogu liigutusest, siis ei saagi mingist tehnikast rääkida. See asi on lihtsalt poolik ja kõik. Ja noh, mingi 20 kiloga tehes polegi suurt vahet, mis tehnikaga sa seda teed. Ja ma ei saa üldse aru, miks sul see video nii suurt vaimustust tekitas - ei olnud seal head tehnikat kellelgi. Raamatust kükitehnikat ei õpi - seda tuleb ise teha.

Selge, selge. Vaimustust pole!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×