Jump to content
kuuliks

Vot nii lolliks lähevad inimesed

Recommended Posts

Ee mees rääkis täiesti õiget juttu ju. Esimese harjutusega oli selg ettepoole viltu, pea all norgus. Samuti esimese kükiga. Clean & jerkiga tegi algul nagu kangi tõmbeid lõua alla ja siis nõksatas + kang liikus lõpus viimases faasis ettepoole viltu.

Ja väga ebaviisakalt lõpetas intervjuu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Neiu tegi kiiresti ka minuarust liigutust, väheke aeglasemalt saab ka ikka..

Aga üldjuhul ajas vähe närvi see vana, et netis näitavad harjutusi valesti ette. Muidu oli õigus tal, et enne tehnika paika siis tempo.

Muudetud kasutaja timo116 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hmmm. Loomulikult on tehnika väga oluline, aga nüüd kellegi kriitikat 100% kaasa kiitma hakata oleks ka vale kui arvestades, et kritiseerija võib olla küll Eesti või Baltikumi tasemel kõva tegija, aga need, kes on selle programmi kokku pannud, on siiski maailma tasemel tegijad. Mõni tark võiks siin pisikeses Eesti konnatiigis ka sellistele maailmatasemel tegijatele nagu Nike või Levis hakata etteheiteid tegema. Umbes sellisel teemal, et püksid pigistavad kubet või iga tossuga ei saa tennist mängida.

Oma kogemustest võin öelda, et bodypump on üks parimaid lihasvastupidavusprogramme, millega mina kokku olen puutunud. Algajatest on kordades raskem töötada koos meesterahvastega, sest reeglina ei ole nendel aeroobika grupitöö kogemust, samuti usuvad vennikesed, et suure raskusega avaldavad nad kellelegi muljet, kui suudavad ühte harjutust vigaselt kaasa teha kõigest 1 minut ja ülejäänud aja passivad ja näitavad rahulolematust küll muusika küll kaastreenijate peale. Teine raske pähkel on hullud. Peaks nagu kõva naljakoht olema, aga ma olen suhteliselt hiljuti andnud tundi, kus korraga oli grupis üheaegselt 3 sellist inimest, kelle tegevust ei saa kuidagi normaalseks pidada. Vanemad käijad teavad, et ka jõusaali on teinekord igasugused veidrikud ära eksinud nagu Reval-Spordis oli 2002 aastal üks endine tõkkejooksja... Olen mina oma praktikas püüdnud teinekord mõnele inimesele küll personaalselt küll töö käigus selgitada, kuidas harjutust õigesti ja ohutult sooritada, aga vahel on ilmselt lihtsam Arnoldi kassile inglise keelt õpetada. Mõnedele inimestele bodypump(ja ilmselt sport üldse) lihtsalt ei sobi. Samas need, kellega olen aastaid koos treeninud ja kes käivad mul tundides mitu korda nädalas, on suur rõõm koos töötada ja siinkohal tervitused kõikidele tublidele bodypumplastele! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hmmm. Loomulikult on tehnika väga oluline, aga nüüd kellegi kriitikat 100% kaasa kiitma hakata oleks ka vale kui arvestades, et kritiseerija võib olla küll Eesti või Baltikumi tasemel kõva tegija, aga need, kes on selle programmi kokku pannud, on siiski maailma tasemel tegijad. Mõni tark võiks siin pisikeses Eesti konnatiigis ka sellistele maailmatasemel tegijatele nagu Nike või Levis hakata etteheiteid tegema. Umbes sellisel teemal, et püksid pigistavad kubet või iga tossuga ei saa tennist mängida.

Oma kogemustest võin öelda, et bodypump on üks parimaid lihasvastupidavusprogramme, millega mina kokku olen puutunud. Algajatest on kordades raskem töötada koos meesterahvastega, sest reeglina ei ole nendel aeroobika grupitöö kogemust, samuti usuvad vennikesed, et suure raskusega avaldavad nad kellelegi muljet, kui suudavad ühte harjutust vigaselt kaasa teha kõigest 1 minut ja ülejäänud aja passivad ja näitavad rahulolematust küll muusika küll kaastreenijate peale. Teine raske pähkel on hullud. Peaks nagu kõva naljakoht olema, aga ma olen suhteliselt hiljuti andnud tundi, kus korraga oli grupis üheaegselt 3 sellist inimest, kelle tegevust ei saa kuidagi normaalseks pidada. Vanemad käijad teavad, et ka jõusaali on teinekord igasugused veidrikud ära eksinud nagu Reval-Spordis oli 2002 aastal üks endine tõkkejooksja... Olen mina oma praktikas püüdnud teinekord mõnele inimesele küll personaalselt küll töö käigus selgitada, kuidas harjutust õigesti ja ohutult sooritada, aga vahel on ilmselt lihtsam Arnoldi kassile inglise keelt õpetada. Mõnedele inimestele bodypump(ja ilmselt sport üldse) lihtsalt ei sobi. Samas need, kellega olen aastaid koos treeninud ja kes käivad mul tundides mitu korda nädalas, on suur rõõm koos töötada ja siinkohal tervitused kõikidele tublidele bodypumplastele! :D

Parim vastupidavus-, ja vormiandev treening minu meelest ka. :huh: Lihtsalt, kes tema juttu tõsiselt võttis, siis see ehk ei julgegi trenni minna, kes plaanis 1-st korda minna. Peaks ütlema hoopis, et sport tapab siis...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatasin ka huvi pärast seda saadet ja leian,et mingi tõetera on ikka olemas.Sellise vibutava tempoga saab selg küllaltki suure koormuse.Eks palju loeb ka suurem raskus ja loomulikult inimese vanus.Muidugi lisanduvad väär tehnika ja ebakompetentsus.Aeroobika ja jõutrenn on ikkagi väga erinevad suunad.Eks see ole nn. "IN" ja sellega meelitataksegi inimesi. Naised võivad kangi tõstmise asemel võtta hantlid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah oskan:

Võtame kasvõi selle: Kükkide ajal peaks selg nõgus olema ja puusad ees!?? Tegelikult peab kõht sees olema, üle põlvede pead nägema varbaid ja all olles saad vabaid liigutada.

Irv, *raputab pead*, inimesed, ärge olge nii kinni mingites lollustes mida te igaltpoolt loete-kuulete : )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma isiklikult pean videoga nõustuma:D

Algul tegi taha astumist ja teisena kükki. Mõlemal juhul vaatas maha, mis ajab selja küüru.

Üpris kindel, et kui ta oleks kükki täisamplituudis teinud, oleks see hästi silma torkanud. Tal on puusad/selg väga kinni.

Ja rinnale võtmises oli tal tõesti kang kehast liialt eemal. Rääkimata, et ta tõmbas õlast mitte puusadest, pannes seega suure koormuse õlale.

Lihtsalt, et raskused on nii kerged ja seega ei põhjusta vigastust, aga kulutavad küll liigeseid.

Ma nõustun, et raskejõustiku harjutuste tehnika tuleks enne mingil määral selgeks teha, mitte kohe tampima hakkata.

Mind paneb mõtlema, et kuidas te ei täheldanud, et tal passib maha- paneb mõtlema, et kas isegi teete õigesti...

Ega kükki pole väga lihtne ära õppida- seal vaja palju dünaamilist venivust, rääkimata rinnale võtmise ära õppimisest.

Ei mäleta täpselt enam, aga minu teada läksid põlved varvastest üle, mis koormab liigselt põlveliigest.

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Irv, *raputab pead*, inimesed, ärge olge nii kinni mingites lollustes mida te igaltpoolt loete-kuulete : )

See, et põlved ei tohi üle varvaste minna, pole kusilt loetud, vaid 3 aastat trennis kaasa tehtud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See, et põlved ei tohi üle varvaste minna, pole kusilt loetud, vaid 3 aastat trennis kaasa tehtud.

lambajutt

6a00d834515d6769e201053.th.jpg

olen näind seda BP kükki. poolkükk enamikel seal. asend saast jne

Muudetud kasutaja yamikazi poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
lambajutt

6a00d834515d6769e201053.th.jpg

olen näind seda BP kükki. poolkükk enamikel seal. asend saast jne

No see veel enam-vähem võrreldes sellega, mida uued treenijad teevad. Nad ei lükka isegi tagumikku taha nagu sinu pildil näha , vaid liigub vaid põlvedega ette, mis on väga vale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline

Tegelt oskab keegi mingit joonist või asja näiteks tuua, kuidas kükke siis kõige ohutum teha on? Ise olen proovind, kuid ei saa kuidagi täiskükki teha, et põlved üle varvaste ei läheks. Kuna treeneri võimalust pole, peab internetist enamust omandama.

Kas näiteks nii? http://www.youtube.com/watch?v=qRnGI3c5Jjs

Kuid siis on ta ju pigem poolkükk...?

Muudetud kasutaja taivox poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelt oskab keegi mingit joonist või asja näiteks tuua, kuidas kükke siis kõige ohutum teha on? Ise olen proovind, kuid ei saa kuidagi täiskükki teha, et põlved üle varvaste ei läheks. Kuna treeneri võimalust pole, peab internetist enamust omandama.

Kas näiteks nii? http://www.youtube.com/watch?v=qRnGI3c5Jjs

Kuid siis on ta ju pigem poolkükk...?

Nii on õige jah, kuid sa võid ise ju madalamale kükitada.

Siin ka üks näide BP trennist, kus treener on ees. Nii need kükid käivadki.

Ja kui näed, siis korraks näitab taga üht punase pluusiga naist, kes teebki valesti. Nii ei tohi!

Muudetud kasutaja kuuliks poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelt oskab keegi mingit joonist või asja näiteks tuua, kuidas kükke siis kõige ohutum teha on? Ise olen proovind, kuid ei saa kuidagi täiskükki teha, et põlved üle varvaste ei läheks. Kuna treeneri võimalust pole, peab internetist enamust omandama.

Kas näiteks nii? http://www.youtube.com/watch?v=qRnGI3c5Jjs

Kuid siis on ta ju pigem poolkükk...?

Täiskükk on selline, kus põlved peavad üle varvaste minema, et tasakaalu säilitada! Aga arvesta, kui sul hüppeliigas ei veni piisavalt, siis sa ei saagi/suudagi täiskükki teha.

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Nii on õige jah, kuid sa võid ise ju madalamale kükitada.

Siin ka üks näide BP trennist, kus treener on ees. Nii need kükid käivadki.

Ja kui näed, siis korraks näitab taga üht punase pluusiga naist, kes teebki valesti. Nii ei tohi!

See ei tee isegi poolkükke..see teeb niisama mingit imelikku liigutust.

Sedasi, et põlved üle varvaste ei läheks saan ma teha ainult sel juhul, kui panen jalad tavapärasest rohkem laiali(umbes pool meetrit jalgade vahe). Vastasel juhul läheb selg kumeraks(=kõveraks? No sedapidi nagu kõhule teeks istessetõuse), sest raskuskese läheb tahapoole. Muidu ennem olen teinud kergelt harkseisus (umbes õlgade laiuselt) nagu antud videos tehakse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub et antud juhul on suurim probleem nn näidistreenitava loomulikult halb rüht, ilmselt on tegu suhteliselt spordikauge inimesega. Harjutusi tuleks teha lähteasendist, kus puusad on pigem ees, selg sire, keskkoht fikseeritud ja õlad all/taga. Keha tuleks hoida tugev, tema aga oli pehme ja sellest ka kogu see vänderdamine. Tahaastete puhul hakkas silma ka jala liiga kaugele taha viimine, mis omakorda tingis kehaga hoo andmise, et jälle üles saada. Arvestades, et ta on BP-ga tegelenud aastaid, on selle naise puhul ilmselt tegu ka treenerite tegemata tööga ja seega tuleb üldjoontes spetsialistiga nõustuda ja tunnistada, et BP süsteemis on kohti, mida annaks parandada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelt oskab keegi mingit joonist või asja näiteks tuua, kuidas kükke siis kõige ohutum teha on? Ise olen proovind, kuid ei saa kuidagi täiskükki teha, et põlved üle varvaste ei läheks. Kuna treeneri võimalust pole, peab internetist enamust omandama.

Kas näiteks nii? http://www.youtube.com/watch?v=qRnGI3c5Jjs

Kuid siis on ta ju pigem poolkükk...?

põlved enamustel lähevadki üle varvaste, see ei ole vale. vale on kui alla kükkides kohe põlvedest kükitada, see video küll hea pole, alla paralleeli oleks õige

Knees Over Toes. Don’t let your knees travel forward in the bottom Squat position. Knees over the toes, not further.

põhiline peaks olema et alumises küki asendis põlved veel enam ette ei rändaks. põlved üle varvaste on normaalne

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See ei tee isegi poolkükke..see teeb niisama mingit imelikku liigutust.

Sedasi, et põlved üle varvaste ei läheks saan ma teha ainult sel juhul, kui panen jalad tavapärasest rohkem laiali(umbes pool meetrit jalgade vahe). Vastasel juhul läheb selg kumeraks(=kõveraks? No sedapidi nagu kõhule teeks istessetõuse), sest raskuskese läheb tahapoole. Muidu ennem olen teinud kergelt harkseisus (umbes õlgade laiuselt) nagu antud videos tehakse.

Proovi midagi kandade alla panna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See ei tee isegi poolkükke..see teeb niisama mingit imelikku liigutust.

Sedasi, et põlved üle varvaste ei läheks saan ma teha ainult sel juhul, kui panen jalad tavapärasest rohkem laiali(umbes pool meetrit jalgade vahe). Vastasel juhul läheb selg kumeraks(=kõveraks? No sedapidi nagu kõhule teeks istessetõuse), sest raskuskese läheb tahapoole. Muidu ennem olen teinud kergelt harkseisus (umbes õlgade laiuselt) nagu antud videos tehakse.

Võid ka jalad laiemalt panna varbad veidi väljapoole. Selline asend täitsa olemas. Kui sina nimetad neid poolkükkideks, siis jõusaal on koht, kus maani kükitada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1. kuuliks-STFU

2. see et bp on pandud kokku spetside poolt, ei tähenda et seda viljelevad spetsid edasi, olles ise treenerina käinud mõnes bp trennis, pean ytlema et ei soovitaks ennem (pädeva)eratreeneri trenne sinna algajatel minna.

Video oli igati hea, reikop igati ebaviisakas(hääletoon, vestluse lõpetamine nt.)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üks korralik treener aitab alati. Minu treener ei lase iial kedagi silmist, aga kui inimene lihtsalt ei kuula, on juba teine asi. Esimest korda minnes muidugi suuri koormusi ei panda, et tehnikale keskenduda, kuid vihaseks teeb just selle mehe soovitused!

Kes iganes see blond etv neiu seal kargamas oli, ei olnud ta igal juhul korralik treener. See, et tal endal rüht halb oli ja tegelikult ka sooritused tehniliselt kahtlase kvaliteediga olid, nägin ka mina. Ei lasku siiski laiemalt pooli valima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No selleks ongi treener, kelle käe all sa endale õige tehnika saad. Katsejänesel oli kõik õige, enne kui doktor sekkus. Väga imelik, me kõik leiame (kõik klubilised olid leilis), et enne võib selle mehe soovitustega end sandiks treenida.

See, et enne tehnika ja siis koormus on tõde, aga saade ei keskendunud sellele, vaid tehnikale, mis keerati totaalselt valeks.

Mulle näib, et see, mis kõnealuse saatelõigu nii elevusttekitavaks muutis polnud mitte kinesioloog, ega ka neiu, vaid saatejuhi mitteaustav suhtumine bodypumpi kui treeningmeetodisse. Selline põhjendamatu üleolev ülbus mõjus pärssivalt ka tagasihoidlikule, ent asjalikule vanakooli mehele, kelle kommentaarid jäid Reikopi pop-ülbuse taustal suhteliselt õhku rippuma ja kaootiliseks. Üldiselt tegid lõigu lõpuks kõik end lolliks! Halb režii või... või kes seal ülesehituse eest vastutav on??!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kes iganes see blond etv neiu seal kargamas oli, ei olnud ta igal juhul korralik treener. See, et tal endal rüht halb oli ja tegelikult ka sooritused tehniliselt kahtlase kvaliteediga olid, nägin ka mina. Ei lasku siiski laiemalt pooli valima.

ta polnudki treener vaid treenija ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Goleteral'il õige jutt.

kuuliks, asian squat ongi suht maani olemas. a selline asi nagu su bodypump videos inimesed tegid on suhteliselt saast, kükk selle kohta kindlasti ei saa öelda

Selles trennis ei tehtagi päris maani kükke.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×