Jump to content
Erkko

Jalapress ja põlved

Recommended Posts

Sellist küsimust võiks tõesti pigem saalis treeneri käest küsida.

Olen ise head nõu saanud. Ise ka jalapressil põlvi rindade vastu ei lase, kuna mul läheb ennem selg kumeraks ja see pidavat olema suht ohtlik sellises asendis punnitada. Isiklikult küll tõstevööd või põlvesidemeid ei kasuta selle pärast kuna nad aitavad raskusi suurendada, vaid pigem tervise pärast.

Nägin hiljuti kuidas üks jõusaali-tont aitas ühel algajal kükkida. Jättis talle sama raskuse peale, 80 kg. Kutt oleks pidand pikali käima, värises ja tudises ning selg läks kumeraks. Täitsa hull kui sellised kipuvad nõu andma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sealt ei loe välja, et nõu oleks andnud. Mees ise peab teadma, mis raskusega hakkab kükkima. Ütlen ausalt, sidemte kohta suurt midagist ei tea. Ütlen, kasutan neid tund järgi. Soojendus ikka ilma olen teinud, siis sidemed peale pannud just selleks, et hiljem valud põlvedesse ei tekiks. Olen ilma ka teinud suuremate raskustega, aga on juhtumeid, et valu jääb pölvedesse. Kükid ilma sidemeteta suurt hullu pole, aga endale on ikka päris raske just säärte sirutamine plokil. Minul lööb seal ikka päris ilusti pinge pölvedesse. Suuremal raskusel pean eraldi pehmenduse veel säärele panema. :) Üleelmine postitus jah mainis, et vaja rohkem lugeda,mis kirjutatakse treeningute kohta. Öige, aga isiklikult teen erandeid kirjutatu kohta ja üsna tihti rikun reegleid sihilikult, minule pakub see vaheldust ja annab treeningutel .........noh energiat voi nii. Algajana loomulikult peavad reeglid paigas olema ja treeneri sõna ikka kövem, kui meie mula siin.

Sellist küsimust võiks tõesti pigem saalis treeneri käest küsida.

Olen ise head nõu saanud. Ise ka jalapressil põlvi rindade vastu ei lase, kuna mul läheb ennem selg kumeraks ja see pidavat olema suht ohtlik sellises asendis punnitada. Isiklikult küll tõstevööd või põlvesidemeid ei kasuta selle pärast kuna nad aitavad raskusi suurendada, vaid pigem tervise pärast.

Nägin hiljuti kuidas üks jõusaali-tont aitas ühel algajal kükkida. Jättis talle sama raskuse peale, 80 kg. Kutt oleks pidand pikali käima, värises ja tudises ning selg läks kumeraks. Täitsa hull kui sellised kipuvad nõu andma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda kindlasti, et peaks teadma, aga kui öeldakse, et mine selle kangi alla ja mees esimest korda elus teeb ning raskused on nähtavalt suured tema jaoks. Ma saan aru, et kutt ise süüdi ka, aga mingis mõttes peaks ju nõuandja ka mõtlema mida ta räägib. Eks see kutt on vast nüüd edaspidi ise targem )))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas Good Morningute ja rumeenia tõmmete tegemisel on vaja sidemeid kasutada ?

Sest ise tunnen, et rumeenia tõmmete ajal ma nagu lõhun oma põlvi

Suur vahe on kas hoida nende harjutuste soorituse ajal jalgu täiesti sirgena nö põlvest lukus või lasta hästi väike nurk sisse. Mina ei saa abs. teha kui põlved on nö lukus, imeliku pinge lööb põlve taha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×