Jump to content
Annika Pärtel

Inna Uit- ex world champion in womens bodybuilding

Recommended Posts

Igalyhel meil on oma kutsumus ja seda tuleb j2rgida. Kuid...kes teab 100 %, mis on tema kutsumus? Avastate, ehk oma viimastel elup2evadel, milleks teid siia ilma vaja oli, mida te siin 6ppima pidite.

Elup6letamine ei ole kellegi kutsumus.

Tõsi see on - seepärast väikese ettevaatusega kirjutasingi "kutse" mitte "kutsumus".

See laias laastus oligi mu mõte: me ei või ette teada, mis tulevik toob. Sh. äratundmine, et oleks tulnud teha teisi valikuid. Kuid eks selline tagasivaatamine kaasneb küpsemisega rohkemal või vähemal määral vast nii või teisiti. Usun, et sellistel hetkedel on oluline omada meenutust väärivaid mälestusi võimalikult palju. Seepärast tuleks tegeleda mälestuste nö loomisega juba täna ja loota, et see jätkuks ka küpses eas. Ja loota ka seda, et leitaks oma tõeline kutsumus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Igalyhel meil on oma kutsumus ja seda tuleb j2rgida. Kuid...kes teab 100 %, mis on tema kutsumus? Avastate, ehk oma viimastel elup2evadel, milleks teid siia ilma vaja oli, mida te siin 6ppima pidite.

Elup6letamine ei ole kellegi kutsumus.

Sellepärast ongi inimesel selline asi nagu saatus, sellel on omad plaanid, nii et sina ei pea üldse muretsema mille pärast sa siia ilma sündisid :huh:

Kusjuures ega mullegi nii lihastes naised pinget ei paku, aga paar pilti isegi olid, mis täitsa kenad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellepärast ongi inimesel selline asi nagu saatus, sellel on omad plaanid, nii et sina ei pea üldse muretsema mille pärast sa siia ilma sündisid :huh:

Ise ei kontrolli üldse mida teed?

Peale karjääri pildid on tõsiselt kuumad :huh:

100% nõus!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal tuleb selline seik meelde. Kui käisin veel "vanas Revalis", mis toona veel keldris tegutses, siis tuli Inna minu juurde ja palus ebi, et ma teda aitaks natuke. Surus hantlitega kaldpingil. Kui õieti mäletan, siis olid 32-kg-d. Pidin viimased kordused küünarnukkidest kaasa aitama. Küll oli peale seda ikka uhke tunne kui sellist staari sain puudutada :huh:

Selle video lõpus ka Inna poosetamist natuke näha:

http://www.fitness.ee/lehed/huvitav/fitnes...ing/player.html

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen Innat väga vähe näinud- korra mõni aasta tagasi Õllesummeril, ja nüüd siis laval, kui karika kätte andis. Kahju, et tollest ajast, kui ta tipus oli, on niivõrd vähe avalikku videomaterjali treeningutest. Ja kahju, et mina Revalisse liiga hilja jõudsin, oleks olnud äärmiselt kõva inspiratsiooniallikas!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui me räägime Inna selle aja jõunäitajatest, siis mina olen oma silmaga näinud kui ta kaldpingil rinnale lendamist tegi. Minu mäletamist mööda olid hantlid siis vahemikus 32-36 kg :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui me räägime Inna selle aja jõunäitajatest, siis mina olen oma silmaga näinud kui ta kaldpingil rinnale lendamist tegi. Minu mäletamist mööda olid hantlid siis vahemikus 32-36 kg :huh:

No võimalik, et see oli ka lendamine - aega möödas omajagu ja mis ma tol ajal ikka asjast teadsin :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No võimalik, et see oli ka lendamine - aega möödas omajagu ja mis ma tol ajal ikka asjast teadsin :huh:

Ja ei tea ka praegu :huh:

Tegelikult ma ei näinud sinupoolt eelnevat sarnast postitust. Peaaegu kirjutasin sama copy/paste.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja ei tea ka praegu :huh:

Tegelikult ma ei näinud sinupoolt eelnevat sarnast postitust. Peaaegu kirjutasin sama copy/paste.

Hea tõestus selle kohta, et mis ma ees teen, siis Morozzz teeb kohe järgi :huh:

Või siis sama mõttemaailm ... aga nii rikutud ma ka pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Julgen väita, et Inna on siiani kõige kõrgemalt tituleeritud Eesti kulturist IFBB tasemel. Müts maha! Väga hinnatud MM tiitel! Olen ise seda võistlust videos näinud...kui keegi selle leiab, soovitan vaadata. Netis minu teada seda ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise ei kontrolli üldse mida teed?

Muidugi kontrollin, mõtlesin üldiselt, kõike elus toimuvad... aga nojah, las olla, kipub offtopicuks muidu :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Endal tuleb selline seik meelde. Kui käisin veel "vanas Revalis", mis toona veel keldris tegutses, siis tuli Inna minu juurde ja palus ebi, et ma teda aitaks natuke. Surus hantlitega kaldpingil. Kui õieti mäletan, siis olid 32-kg-d. Pidin viimased kordused küünarnukkidest kaasa aitama. Küll oli peale seda ikka uhke tunne kui sellist staari sain puudutada ;)

Selle video lõpus ka Inna poosetamist natuke näha:

http://www.fitness.ee/lehed/huvitav/fitnes...ing/player.html

Siin on vist see koht, kuhu tulevad meenutused Innast :huh:

Aasta oli 1998... Helistasin Innale, et konsultatsiooniaeg kokku leppida. Olin oma k6hnutamisideega j6udnud miski 900-1100 kcal juurde ja areng hakkas tegema v2hik2iku.

Ma pean tunnistama, et see 10-15 minutit, mis tal l2ks minu toitumise ja treeningkava ymberplaneerimiseks on olnud minu arenguloos v2ga suure kaaluga. Minu isiklik majanduslik olukord ei olnud tookord kiita, leppisime lihtsalt kokku, et tema l2heb minu treenerina kirja.

J2rgmisel kohtumisel sai koos trenni teha. Rind+biitseps p2ev oli... V2ga innustav treening oli.

Suur t2nu veel kord, minu treener Inna Uit! :huh:

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×