Jump to content
Ott Kiivikas

OTSEREPORTAAZ -Mens BB World Championship Doha, Qatar 1.-5.11.2009

Recommended Posts

Praegu on selline pingelangus, peale hommikusööki keerasin magama uuesti ja tuli 3,5 tundi und jutti nagu karupojal. Juba ongi lõunasöögiaeg käes, peab jalad kohale vedama..... :) Plaan oli ka sauna ja bassu minna eks paistab kas unemati mind sinna laseb. Otsuse -taat peaks ka iga hetk kongressilt saabuma eks siis kuuleb uudiseid (healthi lifestyle ja family raames). :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Finalistide nimekiri

63rd WORLD MEN’S BODYBUILDING CHAMPIONSHIPS, DOHA, QATAR

3-4 NOVEMBER 2009

TOP 6 FINALISTS

-60 kg

2 ODUM PINIGEY Nigeria

3 CIBULA ADAM Slovakia

4 EL AMAWY ANWAR Egypt

5 PARK KYEONG MO Korea

-65 kg

10 AL ZEIN AMJAD Palestine

11 PEDNEAULT DENIS Canada

12 NASR MOHAMED Egypt

14 SONG JOUNG IN Korea

17 RANIERI MAURO Italy

18 IHALA PRASANNA Sri Lanka

-70 kg

21 GODO KOJI Japan

22 MAKOGON VYACHESLAV Ukraine

25 OSMAN MOHAMED Egypt

31 BLAZIAK TOMASZ Poland

35 SUE MASAHIRO Japan

36 KIM HYUNG CHAN Korea

-75 kg

41 BOO CHANG SOON Korea

47 KOCIS IGOR Slovakia

50 MASUCCI FILIPPO Italy

51 KHALID ALI Pakistan

53 EL SHIWY SHERIFF Egypt

57 HUSAIN ISMAEEL Bahrain

-80 kg

64 LEE DOHEE Korea

66 NAGEL CONRAD South

Africa

67 GARZA MAURICIO Mexico

68 ARAFAT YUSUF Bahrain

69 NEAMATALLA MAHMOUD Egypt

73 HRISTOV HRISTOMIR Bulgaria

-85 kg

81 AL BALUSHI HAJI Oman

94 FAHIM IBRAHIM Egypt

95 ABDALLA AHMED Egypt (:)

96 CETIN SERKAN Germany

102 SAFANI MOHAMED Morocco

103 CORSINI MARCELLO Italy

-90 kg

106 ERSIN OGUZ Germany

114 KESHANI HAMIDREZA Azerbaijan

119 ABDUL SALAM KAMAL Qatar

122 SAMI IBRAHIM ALI Bahrain

125 KHALED MOHAMAD Lebanon

126 TOURI MOHAMMED Morocco

-100 kg

130 TABRIZI ALI Qatar

133 HERGET RALF PETER Germany

139 EL SAYED ANWAR Egypt

140 ZAKARIA MOHAMED Egypt

143 DELL'UOMO EMILIANO Italy

147 CINOGLU SENER Switzerland

Over 100 kg

155 NATAF ALEXANDRE France

156 MABROUK EL SHAHAT Egypt

161 DIMITROV DIMITAR Bulgaria

163 HOFFMANN DAVID Germany

167 GALEAZZO COSTANTINO Italy

168 MOUKAHAL ZAHER Lebanon

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
TOPis enamus kõik araablased. Kas ikka BB World, või hoopis BB Qatar Championship :) ?

Vaatasin ka just seda suhet ja seekord niigi hästi- igas kategoorias 1-2 eurooplast ning kõige suurematest meestest 4 meest euroopast! Siiski usun , et esikohad nopitakse kohalike tegijate poolt :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaatasin ka just seda suhet ja seekord niigi hästi- igas kategoorias 1-2 eurooplast ning kõige suurematest meestest 4 meest euroopast! Siiski usun , et esikohad nopitakse kohalike tegijate poolt :)

Mul on hetkel yks veider teemasse kysimus... 2kki oskate aidata.

Pean spordisotsioloogias tegema ettekande. Yks punktidest puudutab religiooni. Kas Eesti sportlastel on mingid religioossed rituaalid enne v6istlusi? Kui on, siis millised?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on hetkel yks veider teemasse kysimus... 2kki oskate aidata.

Pean spordisotsioloogias tegema ettekande. Yks punktidest puudutab religiooni. Kas Eesti sportlastel on mingid religioossed rituaalid enne v6istlusi? Kui on, siis millised?

Umbes 1 liiter viina :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on hetkel yks veider teemasse kysimus... 2kki oskate aidata.

Pean spordisotsioloogias tegema ettekande. Yks punktidest puudutab religiooni. Kas Eesti sportlastel on mingid religioossed rituaalid enne v6istlusi? Kui on, siis millised?

Ma ei tea, kas see on rituaal, kuid siis, kui maadlusega aktiivselt tegelesin, jooksin enne iga matši 4..5 korda tualetti :) Kaudselt vist on :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

M.M jõudis juba ise sotsioloogia küsimusele ära vastata :) M.M siin maal sul seda rituaali ei oleks olnud võimalik läbi viia, sest siin sa poest alkoholi osta ei saa! Mul oli paar notti kaasas ja need konfiskeerti piiril, öeldi et saad tagasi kui maalt välja lähed, anti selle kohta ka mingi paber. Alkoholi müüakse vaid baarides ja restoranides - sinna ei ole ma veel jõudnud.

Praegu tulime Jatsjukiga just lõõgastusprotseduuridelt: saun, bassein, tšakusi.... enesteunne on väga hea.

Finaalid on käimas, Otsuse -taat on kohapeal, sest tema hindab kohtunikuna, seega ei saa puududa. Mina olen neid finaale oma elus juba küll näinud, nii et ei pidanud vajalikuks kohale minna, parem puhkan ja lõõgastun, sest kodus selleks tavaliselt aega ei ole.

Mis puudutab araablaste võidupidu, siis nii see tõenäoliselt kujuneb. Aga see on ikka nii, kus regioonis võistlused toimuvad, seal ka pidu peetakse ja korraldaja ja lähiriikide pilli järgi tantsitakse. Eesti tants peaks siis tulema 2011 klassika MM raames (eks siis õpetame araablastele kaera- jaani). :D

Järgmise aasta MM on Azerbaidzaanis ja seal tantsitakse juba nende pilli järgi (Kuldhamba Ülo juba valmistuvat selleks võistluseks) :)

siis on tõenäoliselt tulemas suurem pidu ka venelaste ja ukrainlaste õuele, sest varasem kogemus näitab ,et sealt maalt on nemad enamus kulda-karda koju viinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See saab olema minu ettekande rosinaks :)

Kas Tallinna kulturismimaastikul ei ole siis kedagi, kes risti ette l88ks enne v6istlusi...palvetaks vms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei tea, kas see on rituaal, kuid siis, kui maadlusega aktiivselt tegelesin, jooksin enne iga matši 4..5 korda tualetti :) Kaudselt vist on :)

Kulturismi puhul j22b see nali 2ra. Isegi puutuda millegi kylge ei tohiks wc s istumisest r22kimata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mind huvitab väga Otsuse sõnavõtu sisu ja emotsioonid, millega see rahvusvahelises kulturismiringkonnas vastu võeti. Lootan, et Indrek ei pea paljuks sellest pärast mõne sõnaga kõnelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võistlused läbi, tulime just banketilt - peab ütlema, et see oli elu kiireim banket. Jällegi nagu rändrohutirtsu parv käis üle ja vähem kui tunniga oli banket ühelpool. Kuna ka alkoholi ei pakutud, siis seda kiiremini pidu läbi sai, sest mis sa seal tiksud kui sisse enam toitu ei mahu.

Meie jaoks lõppesid need maailmameistrivõistlused positiivselt lõpp -protkolli märgiti mulle 10.koht (24 võistleja seas), seega selle koha peale ei pea küll silmi maha lööma. Eurooplastest olin 5. Parim eurooplane seejuures 3 (Azerbaidzaan - kui seda üldse euroopaks nimetada saab, EM nad küll võistlevad).

Lukas oli 7. koht ja selle aasta Euroopa meister ja maailmamängude pronks Tatarka vahetult minu ees 9. koht.

Seega ise olen tulemusega rahul - nägin ka ära, et finaalikohast ei ole me oma hetke vormiga ka väga kaugel nii, et töötame edasi.

Absoluutseks tuli Ali Tabrizi (Katar), meeskondlikult võitis Egiptus.

Lisan ka protkollid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rõõm on tõdeda, et meeskondlikus arvestuses võitsime Venemaad. Mõlemil koondisel oli võistlustules 1 sportlane ja kohad vastavalt Eestil 10. koht -90kg ja Venemaal 15.koht -100kg.

Hea meel on ka selle üle, et suutsin võita Dennis Giustot, kes on mind varem kõigil kordadel võitnud (tema lõppkoht 13.)

ja ärme unusta, et Otsuse - taat on rahvusvahelise kategooria kohtunik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
huvi pärast - Ott, kuidas Sinul lood on alkoholiga?

Mõned liitrid ikka peale võistlust. :) Aga 10 koht pole paha tõesti. Zigulliga Mercedeste vastu seda enam. Õnnitlused!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui on põhjust siis ikka võtame. Kuid suhted on mõistlikud - st. mingit regulaarsust alkoholiga küll ei ole, seda enam et enne võistlusi ja kui vormis pead olema pool aastat, siis see aeg eriti mingit liialdamist sellega küll ei ole.

hakkan pilte ka panema - ma läksin kohale suht lõpu poole, varem ei viitsinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×