Jump to content
Ott Kiivikas

OTSEREPORTAAZ -Mens BB World Championship Doha, Qatar 1.-5.11.2009

Recommended Posts

Kõrvalseisjana võiks öelda, et läikisid kuidagi palju, aga muidu õnnitlused võistluse puhul :)

Läige tuli tegelikult kasuks - istusin saalis ja jälgisin pikalt erinevaid kategooriaid ja vaatasin ,kes paremini silma hakkasid. Mattid toonid kadusid üldse üldises pildis ära.

Tänud õnnesoovide eest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma siin mõtlesin ja tulin järeldusele, et uudiste operatiivses edastamises olen ma küll MM finaalis ehk isegi medalil - käin ise mujal ka tuhnimas, kuid paljud asjad olen esimesena välja pannud.... :) Ehk peab ala vahetama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuivuse kohapealt on tõesti hea, eks seal jääb nende meeste kõrval natuke massist puudu nagu ikka. Ma ei tea, kas on pildid selliselt fikseeritud aga tundub , et poosis - topelt biitseps tagant oleks võinud selga natuke laiemaks venitada. Igatahes tubli töö, respect.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Neid McDonaldsi portse vaadates saan aru, milline piin on kulturisti dieet ...ise söön normaalselt ning ei taha elusees niipalju mäkki korraga :). Aga mõnusat rannailma teile sinna siis ..meil siin miinused pauguvad väljas :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uus päev on alanud - ja hommikusöök söödud. See erines muidugi nüüd tavapärasest, pudru asemel läks omlett ja krõbuskid. Sportlased ei taha enam oma maitsetut (st.magedat) toitu nähagi ja laastavad delegaatide laudu. Eile hommikul oli situatsioon, kus omlett sai otsa ja polnud hotellis enam mune, millest seda teha :) .Hotelli personal ei olnud selliseks laastamisretkeks kindlasti valmis, see on nagu rändrohutirtsude parv, käib mööda ilma ja laastab hotellide toidulaudu.... :)

Otsuse - taat läks maailmakongressile ja lubas ka kõnega seal esineda - teades tema otsekohesust, siis midagi hellitavat sealt tulemas ei ole... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mnjaa, oh neid näljaseid :)

Igaljuhul tubli töö. Minu arvates jalg oli parem, kui eelnevatel aastatel, just nelipealihas.

Ootame ära ka siis dopingukontrollid!

Muudetud kasutaja JACKO poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Uus päev on alanud - ja hommikusöök söödud. See erines muidugi nüüd tavapärasest, pudru asemel läks omlett ja krõbuskid. Sportlased ei taha enam oma maitsetut (st.magedat) toitu nähagi ja laastavad delegaatide laudu. Eile hommikul oli situatsioon, kus omlett sai otsa ja polnud hotellis enam mune, millest seda teha :D .Hotelli personal ei olnud selliseks laastamisretkeks kindlasti valmis, see on nagu rändrohutirtsude parv, käib mööda ilma ja laastab hotellide toidulaudu.... :)

Otsuse - taat läks maailmakongressile ja lubas ka kõnega seal esineda - teades tema otsekohesust, siis midagi hellitavat sealt tulemas ei ole... :D

Jah...mul on karm lugeda sellest söömispeost :) Minul ju maailma meistrivõistlused alles 11-14 detsembril Hispaanias... Veel mingi 40 päeva magedat toitu ja täpset kaalujälgimist. Pean veel maha saama 4 kg, et olla kuiv poiss.

Otil veab, et saab nüüd süüa. Kadedaks teeb :P

Otsuse-taadile tervitused ja hoidke lipp kõrgel! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×