Jump to content
Ott Kiivikas

OTSEREPORTAAZ -Mens BB World Championship Doha, Qatar 1.-5.11.2009

Recommended Posts

Fännide rahustuseks veel üks hommikune pilt - ööga ei ole vorm ära läinud, olukord on täielikult kontrolli all ja ega siin pikka pidu ei ole asjad kokku ja lahingusse. :rolleyes:

post-22-1257230996_thumb.jpg

Ohoh! Ei sellisena ei ole veel n2inud t6esti... 6nne!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oti jala küljeltpoos on siiani parim, mida mina näinud olen. Ilusti eraldub reie alumine osa ja isegi kannikal on küljelt kerged triibud näha. Teravust on ja eks paistab, millise kuivusega suudavad konkurendid vastata. Otsuse-taat raudselt ütles: "Ott, kodune töö on hästi tehtud!" :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas Osladil võistleb ikka 90´s? Kahe kaalumis pildi võrdluses tundud sina Ott ikka palju teravama vormiga!

Ka mulle tundub nendelt piltidelt, et Lukas on varasemast märgatavalt kõhnem ja seejuures ka udusem. Põnev on jälgida, kuhu mees lõpuks platseerub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ka mulle tundub nendelt piltidelt, et Lukas on varasemast märgatavalt kõhnem ja seejuures ka udusem. Põnev on jälgida, kuhu mees lõpuks platseerub.

Seda kaalumise pilti ei maksa mitte kunagi tõsiselt võtta. Me oleme suurvõistlustel ennegi kaalumise ajal eesti meestele juba medaleid kaela riputanud ja sis järgmisel päeval on need samad pehmed, väikesed ja udused mehed kaks korda suuremad ja 0 rasvaprotsendiga. Vanadel on 100 korda täpsem ajastus kui meie koondislastel teinekord ning samuti ei ole teada, mis jahu nemad oma pudru sisse hommikul panevad. Tavaliselt läheb ikka nii, et finaalis paugutavad kõige kõvemini need, keda kaalumise ajal ei pane tähelegi :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda kaalumise pilti ei maksa mitte kunagi tõsiselt võtta. Me oleme suurvõistlustel ennegi kaalumise ajal eesti meestele juba medaleid kaela riputanud ja sis järgmisel päeval on need samad pehmed, väikesed ja udused mehed kaks korda suuremad ja 0 rasvaprotsendiga. Vanadel on 100 korda täpsem ajastus kui meie koondislastel teinekord ning samuti ei ole teada, mis jahu nemad oma pudru sisse hommikul panevad. Tavaliselt läheb ikka nii, et finaalis paugutavad kõige kõvemini need, keda kaalumise ajal ei pane tähelegi :rolleyes:

Nii see on aga mingit müstikat selles pole. Olen isegi viimase ööpäevase laadimisega 5-7 kg kaalu suurendanud ja laval vägagi heas vormis olnud. :P Müstikasse uskujatele veel niipalju, et ka edukalt peale võistlust dop kontrolli läbinud, seega mängumaa on tunduvalt laiem kui arvata oskate. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võistlus läbi, imet ei sündinud 24 võistleja seast sain poolfinaali ehk 15 sekka, kuid homsesse finaali ei ole mul asja. Väljakutseid ei saanud ka, alles lõpu osas, seega pakun kohta vahemikus 10 - 15. Mis seal kommenteerida, vorm oli hea konkurendid tugevad, ei oskagi nagu midagi lisada.Omalt poolt sai kõik ära tehtud nagu teate, seega järgmine kord jälle :rolleyes:

Miinimum programm sai täidetud ehk 15 sekka, heaks tulemuseks võib lugeda kui pooled mehed seljataha jäävad - protkollid saame homme õhtul.

Võidab tõenäoliselt Sami El Hadad (see mees oli Night of Championsil, Lee Priesti järel teine - vahepeal korraldas seda teine liiga mitte IFBB), medali saab kodus ka kindlasti 3 x maailmameister Kamal Abdul Salam, kellel küll ei ole parimate päevade vormi, ühesõnaga Araablaste pidu nagu arvata oli.

Minu lähematest konkurentidest sai ka Tatarka 1 väljakutse, Giusto samuti alles viimase väljakutsega toodi ette (see mees nagu Tatarkagi on mind varem kogu aeg võitnud), seega Eurooplastele kõrgeid kohti ei ennusta.

Lukas peaks kõigi eelduste kohapealt finaalis olema - eks tal on ikka geneetiliselt head jooned, mis lubavad tal ka mitte kõige teravama vormiga kõrgele kohale tulla, medalit ei usu et saab.

-100kg näiteks ei saanud üldse väljakutseid nii Slovak Havlik (MM hõbe kui ka Ukraina sõber Jatsuk), kõva kat oli ka 25 meest ja ühtlane tase.

-85 kg sai ka vaid ühe väljakutse Norra troll Marius, see näitab ,et kõik katid olid ikka ülitugevad.

Praegu on selline tühi tunne, mitte et pettunud oleks, tegin ju omalt poolt kõik mis sain, kuid peale võistlusi alati on selline tunne.

Lähen söön nüüd kõhukese korralikult täis, siis tulevad paremad mõtted.

Tänan kõik kaasaelamst ja pöialt hoidmast, kindlasti ei pane ma püssi põõsa - sest meie ala juba kord on selline, et kui sa pettuma hakkad, siis seda ala teha ei saa! Tegin ka pilte nii lava taga kui ees, niipalju kui sain panen täna kindlasti mida üles, kuid kõigepealt sööma.

Ilusat päeva jätku kõigile!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Egas midagi ...iga päev ei peagi pidupäev olema, niiet jõudu-jaksu edaspidisteks madistamisteks!! :huh:

Suur-suur tänu piltide eest muidugi.. meie foormulaste jaoks läks asi igati korda :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei maksa veel püssi põõsasse visata! Alati on võimalus, et Oti kategooria parematele meestele läheb mingi hull tõbi sisse ja suuremad poisid hüppavad hotelli aknast veel täna öösel välja ning ainult Ott jääb ainukesena terveks :huh: See on küll väga väike tõenäosus, aga ikkagi :rolleyes:

Igal juhul tubli, Ott!

Kui palju seal jäätis maksab?

:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Unustasin tuhinas ühe väga olulise asja öelda, nimelt Eestil on tänasest 3 rahvusvahelise kategooria kohtuniku. Hr. Otsus läbis varem tehtud testi ja täna hindas juba kohtunikuna - ma ei teagi mitut kati (3 või 4 kategooriat), kahjuks mitte mind - kuid toetas saalist hea sõnaga.

Seega meie kohtunikud on tõusuteel... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Egas midagi ...iga päev ei peagi pidupäev olema, niiet jõudu-jaksu edaspidisteks madistamisteks!! :)

Suur-suur tänu piltide eest muidugi.. meie foormulaste jaoks läks asi igati korda :)

Tänud - reportaaz ei ole kaugeltki lõppenud, ma ütleksin et see alles algab ,sest minu volitused sportlasena on siin lõpetatud, kuid ajakirjaniku roll jätkub seni kuni me siin tegutseme - seega nädala lõpuni. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Finalistide nimed on ka väljas, minu kaalus said finaali:

Sakslane

Azerbaidzaan

Bahrein

Lebanon

Katar

ja keegi oli veel, ühesõnaga enamus Araablased. Lukas ei saanud finaali, rääkimata Tatarkast - seega saate ise aru ,mis tase on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega seal juah vormiga küll kellegile alla ei jäänud, Otsuse taatki saalis istudes ütles, et pilt oli terav, kuid eks ma sinna jämedamate sõprade vahele ikka ära kadusin. Minu pluss on see, et ma olen poosides tugev, kuid kui on korraga palju mehi laval kahes reas ja paraja paksu lihasega, siis ma kipun ikka ära kaduma ja siis ei pääsegi ette poose tegema. Ja pärast kui lastakse, siis ei pane sind keegi enam finaali.

Aga hullu midagi, vaadates võrdlusi selle 125 nr. siis ei saa küll aru, mille järgi see mees finaali sai.... hea tunde teeb :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×