Jump to content
nohik

Kehakaal juba 3 aastat muutumatu

Recommended Posts

M 21a 187cm 67kg

Tere. Probleem selline, et kehakaal on juba 3 aastat muutumatu 67 +-2kg. Läksin sõjaväkke ja tulin välja sama kaaluga. Olgugi et toit oli väga korralik ja jõukas käisin 3-4 korda nädalas kui ei olnud maastikul. Praegu on aasta ajateenistusest möödas, jõukas käin regulaarselt. Tegelen ka ujumise ja jooksuga. Toitumine korralik (puder, liha, muna, kala, salat, kohupiim, puuviljad,...). Söön siis kui on aeg, mitte kui kõht tühjaks läheb. Pigem on söömine juba vastumeelne, sest tundub et kõht on täis veel aga juba lükkan uue toidu peale.

Peale jõukat olen teinud Hera80 30g + kg piima sheigi, millest pool kohe ära joon peale trenni, siis söön ja ülejäänu joon õhtu jooksul. Mis aga ei muutu on kehakaal....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hardgainer...vaadates pikkust ning kaalu.muidugi see ei ole otsesel määrava aga pakun,et tulemused ei tulegi sulle nii kiirelt.

samas 3 aasat on pikk aeg.mingi areng peaks ikka olema.toitumises või milleski on asi ikkagi kinni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vast, uus kava, rohkem häid süsikaid toitumisse,

ei usu et sul toitumine päris korras, kui juba peale trenni jõid herat ja piima aga kus on süsikad?!?

Muidu piimas on nn süsivesikuid, ca 5%:

http://www.tere.eu/products/tooted/piim

Seega, kui sheigi jaoks läheb 400ml piima, siis saab süsikaid 4X5gr=20gr.

Aga ma päris selgelt aru siiani ei saa, palju süsikaid mõtekas lisada oleks, sest need pealiskaudsed lugemised, mida olen teinud, on jätnud arusaama, et süsikaid polegi palju vaja, justnagu samas koguses, mis ka valku võiks neid olla, lihaskasvaus-eesmärkidel, aga seda tuleks uurida lähemalt, kuid, piimaga sheigis süsikaid on, ca 20gr.

--

Hera80-s on ka 5% süsikaid:

http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...products_id=865

Keegi võiks kiire arvutuse teha, mitu grammi piimaga hera sheigist süsikaid saab.

Muudetud kasutaja CharlesRoos poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma usun, et ajateenistuse peale ei saagi lootma jääda, sest see ei ole orienteeritud massikasvatamisele. Olen kindel et toitumist saab alati paremaks teha ja jõusaali kava spetsiifilisemaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul endal ka kaal ei tahtnud vahepeal tõusta üldse! Siis konsulteerisin treeneriga - tõin kavasse uusi muudatusi ruttu ja hakkasin 3 x aeroobse asemel tegema nädalas max 1x nädalas aeroobset. Muidugi parandasin ka toitumist natukene. Nüüd tasakesi koguaeg tuleb ikka gramme juurde ja kaalupeale kohe heameel astuda! :D

Olin enne muudatuste tegemist 67.3 kg ja 183cm pikk

nüüd olen juba 71.5 kg , pikkus sama (kaal pidevalt tasakesi tõuseb) :(

Et siis kokkuvõtteks : Vähenda aeroobset , too kavasse muudatusi ja katsu ikka õigesti toituda! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muidu piimas on nn süsivesikuid, ca 5%:

http://www.tere.eu/products/tooted/piim

Seega, kui sheigi jaoks läheb 400ml piima, siis saab süsikaid 4X5gr=20gr.

Aga ma päris selgelt aru siiani ei saa, palju süsikaid mõtekas lisada oleks, sest need pealiskaudsed lugemised, mida olen teinud, on jätnud arusaama, et süsikaid polegi palju vaja, justnagu samas koguses, mis ka valku võiks neid olla, lihaskasvaus-eesmärkidel, aga seda tuleks uurida lähemalt, kuid, piimaga sheigis süsikaid on, ca 20gr.

--

Hera80-s on ka 5% süsikaid:

http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...products_id=865

Keegi võiks kiire arvutuse teha, mitu grammi piimaga hera sheigist süsikaid saab.

Ma ise võtsin herat, veega ca 25-30g herat ja mingi 50g Trauben zukerit, eks mõned grammid siia sinna,

pole mõtet selle peale väga hakata aju ragistama, kui just dieediperioodi pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no kui sa pikka aega oled ühe kavajärgi teinud siis ilmselt keha harjunud sellega ning tulemusi ei ole.pead muutusi sisse tooma.

Muudatusi võiks sisse tuua küll, aga asi pole selles, et keha harjub mingite kindlate harjutustega ja seepärast arengut ei toimu, vaid meel võib tüdineda ja konsentreeritus sooritusel "pole enam see". Peaasi, et kavas oleksid baasharjutused (nö abiharjutused lisaks) ja harjutuste valik oleks suunatud ikka kogu kehale.

Treeningute arv nädalas 3 (vahelduse mõttes võid mõnikord ka 4-st jaotust kasutada). Ca 1-1,5 tund trenni (eeldusel, et saalis ikka treenid, mitte ei pööra põhirõhku kõrvalisele).

Treeninguid võta tõsiselt ja häälesta ennast tugevasti pingutama. Korduste vahemikuga seeriates võid varieerida. Kogu aeg ära maksimumpingutusega treeni - tee ka kergemaid treeningperioode.

Puhkusenädalad on head korralikuks taastumiseks ja keha varude täiendamiseks. Kuid ära muutu laisaks - kord paari kuu tagant peaks OK olema. Kui tunned, et energiat piisavalt, võid ka harvemini teha.

Toit on aluseks: valk, rasv, süsivesikud, aedviljad. Kõik peab olema paigas ja defitsiiti ei tohi tekkida millestki, k.a. ühestki mikroelemendist, kuna kõik toimub kehas koosmõjude toimel.

Maga vähemalt 8 h ööpäevas.

Need on esialgsed näpunäited, mille järgi toimida võiks.

Aga esmalt võid käia igaks juhuks arsti juures ja lasta uurida, millised võivad olla kõikvõimalikud põhjused, miks kaal kerkida ei taha. Kui midagi haiguslikku ei leita, siis ei jäägi muud üle, kui ise edasi katsetada, kuidas täpselt treenida, süüa ja magada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Keegi võiks kiire arvutuse teha, mitu grammi piimaga hera sheigist süsikaid saab.

100g kohta näitab mul Hera paki peal 6.2g, see on siis 0.062g = 1g herat...30g herat ühte sheiki tuleb siis 30*0.062 = 1.86g süsikaid

See teeb siis Ca 22-23g süsikaid korraga koos piimaga

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vast, uus kava, rohkem häid süsikaid toitumisse,

ei usu et sul toitumine päris korras, kui juba peale trenni jõid herat ja piima aga kus on süsikad?!?

süsivesikutega mängib suurt rolli nende tarbimine kui sööd neid liiga vähe pidurdub su lihasmassi kasv kui aga sööd liiga palju muutud täispumbatud nõrgukeseks .Söö süsivesikuid 2-3 grammi poole kehakilogrammi kohta kui soovid massi suurendada.

Hommikusöök ja trennijärgne söök on parimad süsivesikute söömiseks siis keha toodab nendest vähe rasva .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Capo

Lendaks siia ühe väikse küsimusega sisse - Kui eesmärk on massi kasvatada , aga aeroobse tegemisest ei saa üle ega ümber , juhul kui võtan peale aeroobset kohe serious massi (1200 kc) siis ei tohiks ju mõjutada ? peaks just juurde hakkama võtma(?) sest toon lisakalorid sisse , aeroobsega kulutan kusagil 600 kc ainult :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aeroobset ma välja lülitada ei saa ja see on ~4 korda nädalas pikem jooks. See on ka ainus, mis on massikogumisele korralikuks piduriks. Ega ma ei tahagi jõusaali lihast kasvatada, tahaks lihtsalt ~10 kg juurde võtta ja sellele kaalule pidama jääda.

Süsikaid saan küll. Peale trenni joon hera, käin kiirelt pesemas ja siis hakkan sööma.

Lihtsalt müstika on minu jaoks see, kui kuulen kedagi rääkimas, et jõulude ajal võtsin 7 kg juurde vms ja peab hakkama dieeti tegema. Olen kogu oma elu söönud korralikult ja kõike mis süda ihkab, aga juurde ei tule :D Kui tuleb +2kg, siis on see toidu arvelt, mis kõhus on :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No, kui sa aind kaalu tahad, siis mine mäkidieedile, burgereid, rasvaseid friikartuleid jms,

kodus ka samalaadset toitu ja mingi 4x päevas nii, kindlalt söö enne magamaminekut kõige suurem kaloripomm sisse,

vast saad siis kuuga oma 10 kilo kätte... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lendaks siia ühe väikse küsimusega sisse - Kui eesmärk on massi kasvatada , aga aeroobse tegemisest ei saa üle ega ümber , juhul kui võtan peale aeroobset kohe serious massi (1200 kc) siis ei tohiks ju mõjutada ? peaks just juurde hakkama võtma(?) sest toon lisakalorid sisse , aeroobsega kulutan kusagil 600 kc ainult :D

Kui saad need kulutatud kalorid ja süsid tagasi, siis ei tohiks probleemi olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ms arvan et sa kujutad ette et palju sööd, minu kokkupuude hardgaineritega on selline et toitumisest(st ka kui palju miski toiduaine kaloreid sisaldab) ei tea nad suurt midagi! Yhele tyybile piisas enne hommmiku sööki sheigist(100ml vahukoort, 100g jahvatatud kaerahelbed ja 40g valgupulbrit) ning veel paar pisimuudatust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×