Jump to content
intsuke19

treening

Recommended Posts

Tere .selline küsimus et ma olen 4 kuud jõsaalis käinud teen 2* nädalas kava järgi teen ainult ülakeha ja vabalpäeval teen lihtsalt kangiga harjutusi aga mitte nii aplju kui kava järgi aga ei ole üldse suuremaks läinud olen samasugune kui jõusaali läksin aga miks see nii on ???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selles viga ongi, et sa jalgu ei treeni ning kindla kava järgi ei tee.. Ainuüksi kükk hõlmab 80% lihastest, ning stimuleerib testosteroonitaset...Kuidas toitumisega lood? Vabadel päevadel ka ära kangi niisama vihu..

Muudetud kasutaja timo116 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selles viga ongi, et sa jalgu ei treeni ning kindla kava järgi ei tee.. Ainuüksi kükk hõlmab 80% lihastest, ning stimuleerib testosteroonitaset...Kuidas toitumisega lood? Vabadel päevadel ka ära kangi niisama vihu..

sooviks ainult ülakeha kas sellist kava ei ole ? kas oskksid õelda mis kavaga pean tegema trenni sellest pole kasu kui valesti teen :D toitumisega ? lisandeid ei tarbi aga nagu ikka hommikusõõk,lõuna ja õhtu ..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sooviks ainult ülakeha kas sellist kava ei ole ? kas oskksid õelda mis kavaga pean tegema trenni sellest pole kasu kui valesti teen :D toitumisega ? lisandeid ei tarbi aga nagu ikka hommikusõõk,lõuna ja õhtu ..

Miks sa oma jalgu vihkad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sooviks ainult ülakeha kas sellist kava ei ole ? kas oskksid õelda mis kavaga pean tegema trenni sellest pole kasu kui valesti teen :D toitumisega ? lisandeid ei tarbi aga nagu ikka hommikusõõk,lõuna ja õhtu ..

Ja seda ka et kas ma pean algaja kavaga alustama ?

Miks sa oma jalgu vihkad?

Ei vihka aga tahaks teha ülakeha aga sellest pole siis kasu jh et peab tervet keha treenima aga mis kavaga pean tegema kas oskaksid soovitada ,ja kas peab hakkama alustama algajakavaga

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...mp;bot=bot.lime

Aga palun, siin olemas algaja kava...hiljem 2 kuu või enama pärast kui korralik põhi selle järgi all, vali uus kava :D

kas on soovitatav algajakavaga alustada ja kuidas ma teen seda igapäeb teen selle kava järgi või ??? ja kui sellega teen 2 kuud ära siis võtan 2 päeva oma jh fitness .comist ja siis nii edasi jh

kas on soovitatav algajakavaga alustada ja kuidas ma teen seda igapäeb teen selle kava järgi või ??? ja kui sellega teen 2 kuud ära siis võtan 2 päeva oma jh fitness .comist ja siis nii edasi jh

Ja siis seda ka et kui ma than rinda suuremks siis pean kergetega tegema w ?umbes mis rasj´kustega

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas on soovitatav algajakavaga alustada ja kuidas ma teen seda igapäeb teen selle kava järgi või ??? ja kui sellega teen 2 kuud ära siis võtan 2 päeva oma jh fitness .comist ja siis nii edasi jh

On küll soovitav algajakavaga alustada, iga trenn teed selle kava järgi ... 2 kuupärast võtad uue kava Fitness.eest mitte commist.

Ja järgmine kord kirjuta selgelt ja ilma kirjavigateta siis saavad teised ka aru juba esimese korraga lugemisel. :P

Ja siis seda ka et kui ma than rinda suuremks siis pean kergetega tegema w ?umbes mis rasj´kustega

Tee kava järgi, niipalju kordusi kui seal kirjas ja niisuurte raskusetega et suudad kordused ja seeriad lõpuni teha!

Kui tahad midagi suuremaks, siis peaks ka toitumine korras olema! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tee kava järgi, niipalju kordusi kui seal kirjas ja niisuurte raskusetega et suudad kordused ja seeriad lõpuni teha!

Kui tahad midagi suuremaks, siis peaks ka toitumine korras olema! :D

Tänud teile ag siiski üks küsimus ,et kas ma teen seda kava ülepäeva või nt esmaspäeval,teisipäeval ja reede aga kahjuks ei saa reedeti teha kuidas siis teha et nagu mis päevadel?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirjas, et kava teha 2-3 korda nädalas, Näiteks Esmaspäev, Neljapäev, Pühapäev, Kolmapäev, laupäev ja Esmaspäevast uue ringiga, see on näide ainult...raskused vali vastavalt oma jõule, et seeria lõpus tuleks 10s kordus(kavas märgitud), pehmelt öeldes läbi Ussi emmi, ehk väga raskelt täielikult pingutatult..Massi tahad kasvatada siis pead sööma rohkem kui päevas kulutad, söö iga 2-3 tunni tagant, hoidu rämpsust, söö piisavalt liha-, piimatooteid, ära unusta juur- ja puuvilju. Ära karda kasulikke rasvu(pähklid, kalarasv).

Edu..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänud teile ag siiski üks küsimus ,et kas ma teen seda kava ülepäeva või nt esmaspäeval,teisipäeval ja reede aga kahjuks ei saa reedeti teha kuidas siis teha et nagu mis päevadel?

Tee siis E, K jõutrenni , T jäta puhkepäevaks, ja kui võimalik siis mõnel muul päeval tee veel midagi aeroobset (jooksmine, rattaga sõitmine vms ) :D

Muudetud kasutaja LaurL poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tee siis E, K jõutrenni , T jäta puhkepäevaks, ja kui võimalik siis mõnel muul päeval tee veel midagi aeroobset (jooksmine, rattaga sõitmine vms ) :D

Muidugi võid ka nii teha, et E - joutrenn, T - puhkepäev , K - jõutrenn ( kava otsast peale ), N - puhkepäev , L - jõutrenn, P - puhkepäev! ´[oma fantaasiat kasuta]

Kas peab päev vahet olem kui teha nt E,K.N kava järgi või ei tohi nii teha ?kas kellaaeg on ka oluline et kindel kellaaeg millal jõusaalis käia .Kui käia 2 korda jõusaalis E ja K ja reede nt jookseks kätekõverdused ja lõuatõmbamine :P toitumine on nii nagu ikka hommikusõõk lõuna ja õhtu rohkem sõõn võileibu :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Puhkepäev peab sees olema, et ületreeningusse ei satu...

Räägi toitumisest lähemalt..

No kas nii saab ,et E,K ja reede teen lõuatõmbamist ja jooks jne aga mis nv siis teen sama w jooks lõuatõmbamine w ?Toitumine noh hommikul sõõn võileibi.lõunal sõõn soojatoitu kuidas kunagi kartul kaste ja õhtu sõõn tavliselt võileibu ja pitsat :Dõunu sõõn igapäev :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kas nii saab ,et E,K ja reede teen lõuatõmbamist ja jooks jne aga mis nv siis teen sama w jooks lõuatõmbamine w ?Toitumine noh hommikul sõõn võileibi.lõunal sõõn soojatoitu kuidas kunagi kartul kaste ja õhtu sõõn tavliselt võileibu ja pitsat :Dõunu sõõn igapäev :P

lisa 1 pakk kohupiim ja paar klaasi piima päevas menüüsse ! + söö rohkem kui tarbid, pole ime et sa 4 kuud trenni teinud ja sama suur ikka oled .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei teagi kas nüüd nutta või naerda...esmalt võiksid toitumise ka korda seada, loe siit lehelt erinevaid artikleid. Nagu ma aru saan sa käid jõusaalis, siis tee kava järgi mitte ära areta omaette, leiutad ilmaasjata jalgratast...aeroobset võid mõnele vabale päevale lisada..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei teagi kas nüüd nutta või naerda...esmalt võiksid toitumise ka korda seada, loe siit lehelt erinevaid artikleid. Nagu ma aru saan sa käid jõusaalis, siis tee kava järgi mitte ära areta omaette, leiutad ilmaasjata jalgratast...aeroobset võid mõnele vabale päevale lisada..

Mida ma siis sõõma pean sõõn ju ikka seda mida tehakse :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui kõike mida sööd, ei sa valida, siis söö lihtsalt PALJU, siis pead ikka kasvama ka hakkama. Ning kindlasti tee jalgu ...see paneb ka ülakeha paremini kasvama ..vb tundub tüütu ja ebamugav aga varsti hakkab hoopis meeldima :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kerge näide :

Hommikul : Omlett või 3-5 muna praetult, juurde tomat, kurk, hapukoor näiteks, klaas piima, leib.

Lõuna: Koolilõuna, kui muidugi käid koolis..

Vahepeal: Näiteks kilo jogurtit või kohupiim..

Õhtusöök: Ema teeb süüa? Ei tee? Kui ei tee siis liha pole raske praadida ka ise, täiesti tehtav juurde kartul, leib, kodujuust, piim/keefir

Vahetult enne magama minekut kohupiima..

Tuleb ligi 5 toidukorda juba päevas..

Edit: Kellegil midagi parandada/lisada andku minna

Muudetud kasutaja timo116 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
lisa 1 pakk kohupiim ja paar klaasi piima päevas menüüsse ! + söö rohkem kui tarbid, pole ime et sa 4 kuud trenni teinud ja sama suur ikka oled .

Et sõõn päevas pakkohupiima aga mis jooke veel võib juua ?kas see mõjutab seda kui trenni teen tegin ennem kava järgi aga suuremaks ei muutunud :D peab siis sõõma kohupima ja piima jooma

Et sõõn päevas pakkohupiima aga mis jooke veel võib juua ?kas see mõjutab seda kui trenni teen tegin ennem kava järgi aga suuremaks ei muutunud :P peab siis sõõma kohupima ja piima jooma

Nüüdsest siis tean tänud teile ;)hakkan siis nii tgema nagu rääkisite tänud veekord :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päeva võiksid lisada veeel mõned vitamiinid (mingid puuviljad näiteks ) , ja kui võimalik siis kala ja liha ka mehiselt süüa! :D

Muudetud kasutaja LaurL poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×