Jump to content
Kriku

enne trenni

Recommended Posts

Kolm tundi enne trenni võib olla tugevam toidukord, süsivesikud (riis, makaron ,leib,sepik) ja valgud (liha fileena, kana või kala). Paar tundi enne trenni võiks piirduda, ütleme kohupiimaga (segatuna jogurt + puuvili, juurde või süüa ka mõne täistertoote), tund enne trenni võib teha valgu + süsivesikusheigi, juurde võib süüa puuvilja (banaan, apelsin või õun). Vahetult peale trenni kindlasti selline shake mis enne trenni, kuid selle vahega, et süsivesikuid võib olla rohkem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

räägitakse,et kulturistid söövad kuni 8korda päevas kas see kehtib ka jõutõstjatele.minu trenn on suht hilja enne trenni ma söön palju kõike, muidugi üritan väärtuslikult toituda aga peale trenni ei söö enam üldse,kui siis apelsiini.mida üldse tasuks süüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pole siiani veel aru saanud 1 asjast (kord ütleb üks nii ja sis järgmine kord teine ütleb naa): mitu korda päevas tuleks sisse kallata valgu sheik ja millal? Kui suur peaks olema just sheigist saadud valgu kogus päeva kohta? Kas ülejäänud valgu koguse (et saaks 2g/keha kg kohta) peaks sisse ajama kohupiima, piima, kodujuustu, muna jne. süües?

Palun kirjutage kuidas keegi toimib!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üle kolme sheigi päevas pole küll mõtet tarbida. Enamus mehi võtab enne trenni, peale trenni ja öösel, ülejäänud korrad on tavatoit (3-5). Üks sheik peaks sisaldama ~30-50 gr valku, olenevalt kehakaalust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

peale trenni pane kindlalt oma kaalu juures 50 g proteiini ja mingi 80-100 g süsivesikuid. Usu mind, tasub ära. Ise tegin ka vahepeal nii, et peale trenni ei toitunud õieti enam ja arenesin väga aeglaselt, pigem toimus taandareng. Kaks kuud proovisin, nüüd tean, et ei tee enam kunagi seda viga, et peale trenni ei söö.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Praegu viibin enamus ajast nädala sees Tallinnas ja treenin klubis PlanetSport. Tartus treenin harva ning siis treenin ka seal, kus juhtub, koduski olemas jõusaal, kus hädavajalik (kang kükkimiseks, rinnalt surumiseks ja jõutõmbeks, lisaks mõned hantlid) olemas.

Võid kindel olla, et keha tarbib ära selle, mis sööd koheselt peale trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kus ise trenni teed?

Mul vaja natsa abi, et keegi kontrolliks mind õige võistlusküki tegemisel ja annaks nõui. Tahaks proovida teha ja siis peaks keegi vaatama, et ma teeksin küki, mida ka võistlustel loetakse. Pole seda proffessionaalse pilgu all kunagi teinud. Kas viitsid mõni nädalavahetus?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu Renku mainis ka hilisõhtuse trenni järel kombineerida süsivesikuid ja valke suhtega 2:1. See läheb kiiresti energia taastamiseks, valgud samas peatavad lihaste lagundamise ja hakkavad üles ehitama uusi lihaseid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga milline peaks olema puhkepäeva menüü? Siis ei saa võtta enne ja pärast trenni sheiki. Kas siis enne magama minekut sisse kallata või hoopis hommikul?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Puhkepäevadel tuleks natuke oma süsivesikute kogust kahandada, valgukoksid võivad jääda. Valku peab iga päev tarbima ühtlaselt olenemata sellest kas on trenni päev või ei. Muidugi võid koksid asendada ka toidust saadud valguga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×