Jump to content
Chrissu989

Kaalust Alla

Recommended Posts

Tere, olen 18 aastane tüdruk ja kaalun 80 kg ja pikkus on 170 . Mul oleks vaja kahe kuuga langetada 10 kg, kas see on võimalik ? :)

Oleksin väga tänulik kui jagaksite oma arvamusi ja mõtteid kuidas mul see kiiremini ja tõhusamini langeks, kuid mitte tervisele väga liiga teha.

Tänud ette juba :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

10kg 2kuuga oleks kiire langus, liiga kiire isegi kuid samas alguses on langus kiirem, peaksid üldist toitumist endal kohendama, tasakaalustatud ja korralik toit, hoidu rämpsust ja gaseeritud jookidest, Kui raha pole takistuseks saad tellida endale toitumiskava..

Trennist siis võiks teha nii aeroobset kui jõutrenni(hoiab lihast kaalulangetuse ajal).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma tean, et selline langetamine on liiga kiire, kuid see on lihtsalt praegu vajalik... Olen praegu niigi 6 kg alla võtnud nüüd oleks lihtsalt 10 veel vaja :)Eks ma siis üritan neid asju jälgida, ja loen ka teiste arvamusi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, olen 18 aastane tüdruk ja kaalun 80 kg ja pikkus on 170 . Mul oleks vaja kahe kuuga langetada 10 kg, kas see on võimalik ? :)

Oleksin väga tänulik kui jagaksite oma arvamusi ja mõtteid kuidas mul see kiiremini ja tõhusamini langeks, kuid mitte tervisele väga liiga teha.

Tänud ette juba ;)

Kindlasti on võimalik ...

anlt et kas kahe kuu pärast saabub ajaloo lõpp või jätkub elu ka siis, :)

Üldiselt - mida kiiremin tahad kaalu langetada,seda ekstreemsemaid meetodeid pead kasutama ja nendega kaasneb enamasti jojo-effekt;kaal taastub kiiresti+ veel lisakilod ...

Nii et,mida ikkagi tahad - kahe kuuga saada kaal alla või saada kaal alla ja et nii jääkski?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma tean, et selline langetamine on liiga kiire, kuid see on lihtsalt praegu vajalik...

Miks see kiire kaalulangetamine mingi aja jooksul just vajalik on? Kas valmistud mingiks võistluseks kus pead mingisse kaalukategooriasse mahtuma?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei, osalen ühes projektis kus ma pean kaalu kaotama nii palju kui võimalik :)

Kui väga rangelt järgida kalorid sisse < kalorid välja meetodit, siis on võimalik üpris palju kaotada aga küsimus on tagajärgedes mis sellest tuleb. Sa võid näiteks kaotada lihasmassi mis küll hea ei ole ja oma ekstreem langetamis perioodi järel võib suur osa kaalust tagasi tulla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Abiks raamatus "KULTURISM & FITNESS" INDREK OTSUS, lk 66:

http://img62.imageshack.us/img62/8097/kaal...tsusearvate.jpg

Kuna vee arvelt kaalu kaotamine on ajutine, siis võiks vee kaotamise teha alles iimasel minutil?

Kas võiks tõene olla ka see, et kui vesi kohe välja lasta, siis on niinõk depressiivne meeleolu kehal, et miskit rasva ta ei suvatse põletada?

Muudetud kasutaja CharlesRoos poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellessuhtes, et plaan ei ole peale projekti asi pooleli jätta, vaid jäädagi tegelema ikka regulaarselt trenniga,kunangi olin 9 aastat ujuja jätsin pooleli ja kilod kogunesid, 3 aastaga pea 30 kilo.. ja nüdü tahax selle kõik alla saada :) mitte kõike ,kuid normaalkaalus olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellessuhtes, et plaan ei ole peale projekti asi pooleli jätta, vaid jäädagi tegelema ikka regulaarselt trenniga,kunangi olin 9 aastat ujuja jätsin pooleli ja kilod kogunesid, 3 aastaga pea 30 kilo.. ja nüdü tahax selle kõik alla saada :) mitte kõike ,kuid normaalkaalus olla.

Minu arust võiksid sa selle kaalunumbri unustada, kuna teised hindavad ju sinu välimust kehakuju kaudu, mitte kaalunumbrile vaadates.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui on kehakaalu vaja väga kiirelt langetada, on selleks erinevaid meetodeid. Nagu Indrek Otsuse raamatus kirjutati, on võimalik suhteliselt lihtsalt nihutada kehakaalu päeva jooksul 3kg. Teine küsimus on, et kuidas kehakaalu langetada nii, et saavutatud kaalunumbres jääkski püsima? Selleks tuleks kindlas teha oma energiavajadus päeva kohta ning välja arvestada palju Sa kulutad ühe päeva jooksul. Põhiülesandeks on Sul see, et kalorihulka vähendad sa vähehaaval. Selleks on abiks järgnev lehekülg: http://www.struktuur.net/kcal.php

Samas arvesta seda, et mida suurem on kehakaalu langus ajaühikus, seda kiiremini hakkab kaal hiljem tõusma, sest rasv muutub defitsiidiks ning organism ei taha seda enam kaotada. Seetõttu peaksid lähenema asjale rahulikul viisil, eelkõige seepärast, kuna Su jutust saan ma aru, et soov tegeleda ka regulaarse trenniga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Raamatust:

Inimese rasvkoe vähenemise maksimaalseks tempoks on pakutud 100-150g ööpäevas. See vastaks energiahulgale 700-1000kcal päevas.

Ütleme, et inimene võtab alla 2kg nädalas... hiljem hakkab siis laadima jälle, kumb ennem taastub, kas lihas või rasv või mõlemad korraga?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pole küll mis spetsialist, kuid isegi võtsin suveks 4 kilo alla. aeg, mille jooksul see toimus, oli 1,5 kuud. 10 kilo 2 kuuga on selgelt liialt palju.

Praegu aitan ühel tuttaval kaalust kaotada 6 kilo(selline eesmärk oli tal endal). Teeme sedasi, et mõõdame iga nädal samal päeval ja kellaajal kaalu, võtame ümbermõõdud. tean, et väga raske on inimest motiveerida, kui ta kaalukaotus on vaid 300-400 grammi nädalas, kuid sellised muutused on käige püsivamad ja jäävamad, kui pole otsest näljutamist. tänaseks oleme 6 nädalaga maha saanud 2,5 kilo ning ümbermõõtude muutumine räägib ka enda eest. nimelt rinnapmbermõõt vähenenud 1,5 cm, vööümbermõõt vähenenud 4 cm, puus vähenenud 3 cm, õlavarre ümbermõõt on vähenenud 1,5cm. reitega on kahjuks selline lugu, et tema jalalihased reageeriva väga hästi treeninugle ja annavad kasvu, seega reis on jäänud samale ümbermõõdule. keha rasvasisaldus on kaalult loetava info järgi vähenenud 2,5%. Inimese üldine pilt on muutunud paremaks, proportsioonid on kenamad ja selga lähevad juba need riided, mida pole kantud väiksuse tõttu juba aasta. Talle on see tähendanud elustiili muudatust. nimelt treeninguid 2-3x nädalas, toitumisharjumuste muutmist.

Kui sinul on soovi saada püsivalt hea enesetunne ning minapildiga rahulolu, siis ei aita kahjuks mingi projektipõhine muutumine stiilis - kahe kuuga maksimum kaalust alla (sa pole ju nn rasvunud ja ei kaalu üle 100kg) - siis mõtle enda elustiili muutmisele ning ära proovi võtta õle kilo nädalas alla, see lihtsalt tuleb kiirelt tagasi. Projektibaasil allavõetud kilod kipuvad projekti lõppedes suurema hulgaga tagasi tulema.

Igatahes edu sulle endaga rahulolu leidmisel

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sea toitumine korda ja söö vähem kaloreid kui keha põletada jõuab ja tegele regulaarselt aeroobse treeninguga.

Miks soovitatakse kogu aeg aeroobset? Olen minagi lisanud 2 aeroobset praegusele kahele jõusaalile ja kahele BP'le. Olen märganud lihaskadumist. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks soovitatakse kogu aeg aeroobset? Olen minagi lisanud 2 aeroobset praegusele kahele jõusaalile ja kahele BP'le. Olen märganud lihaskadumist. :D

Projektipõhiste süvateadmiste puudumine. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga mis oleks siis alternatiiv aeroobsele treeningule?

Tuleb teha nii sörkjooksu kui HIIT`i vastavalt oma treenitusele, mitte piirduda ainult ühega neist.

http://www.charlespoliquin.com/ArticlesMul...icle.aspx?ID=24

Muudetud kasutaja ROtter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tuleb teha nii sörkjooksu kui HIIT`i vastavalt oma treenitusele, mitte piirduda ainult ühega neist.

http://www.charlespoliquin.com/ArticlesMul...icle.aspx?ID=24

Selge. Ma just mõtlesin et kui lasta ainult HIITi siis jääb süda halba olukorda. Mõtlen seda, et südame maht suureneb ju ainult aeroobse treeninguga. Vähemalt nii olen kuulnud. Või pole see nii?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selge. Ma just mõtlesin et kui lasta ainult HIITi siis jääb süda halba olukorda. Mõtlen seda, et südame maht suureneb ju ainult aeroobse treeninguga. Vähemalt nii olen kuulnud. Või pole see nii?

Oled õigesti aru saanud. Vaja on teha mõlemaid vastavalt oma treenitusele. Aeroobsega suurendad südame mahtu ja HIIT`iga lihaste tugevust, samuti rasvapõletust ja kiiruslikke võimeid jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×