Jump to content
Kuup

Kreatiin/Proteiin...mida osta??

Recommended Posts

Mõtted hakkavad liikuma juba toidulisandite poole. Käidud juba umbes aasta +-paar kuud. Kui nüüd ühe tsükli täis teen, tahaks tarbima hakata.

Küsimused: Mis oleks minu kehatüübile parim lahendus, kui eesmärk on jõu ja massi kasvatamine lihase kaudu. Kas kreatiini või proteiini?

Kaalun 58-60kg. 16 aastane.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui tavatoitumine korras, ja seisak arengus siis võiksid liikuda prot shake poole maybe aga kreatiin jäta nii hiliseks kui võimalik.

loe ja uuri vanu postitusi siin foorumis, päris palju infi selle kohta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, need vanad postitused vaatan 1aeg üle, aga unustasin mainida, et tegemist on kiire ainevahetusega, mistõttu massi natuke raske saada. Ehk on seal mõned erandid?

Arengus päris seisak pole, aga aeglane on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minu soovitus sulle on joo hästi palju piima ja piimatooteid püüa tarbida võimalikult palju :)(kohupiim, kohuke, keefir, pett, piim, hapukoor jne ) alles siis kui oled kasvueast väljas soovitan mina kogenud sportlasena sul kasutama hakata lisandeid.

N.B

väga hea valgusialdu on muide sojaubadel

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rahulikult võid alustada valgubaasil toodete tarbimist, esisalgu sobib selleks hästi Whey Lemon Super, lisa sinna süsivesikuid kas mahla või Arctic jooki, segada võid ka süsivesiku konsentraadi Powerbar Performace (sisaldab lisaks süsivesikutele ka vitamiine ja mineraalaineid + BCAA aminohappeid). Juurde võid süüa bannani, soovitav on teha kaks shake ööpäevas, üks enne trenni, teine peale trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga kas võib kasutada Whey Lemon Superi asemel ntx Protein nr.1? On analoogne asi? Või annab väiksema effekti? See on muidu kodukohas müüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No 1 on veel effektiivsem, kuna sisaldab hüdrolüüsitud valku, toimib samas ka liigesetoiduna kuna 50% sisaldab kollageenivalke. Hüdrolüüsitud valk on oluline just peale treeningut.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×