Jump to content
Cronus

C2 ja jõusaalitrenn kaalu langetamiseks

Recommended Posts

Küsimus kuhu panna 1,5h trenni sees 0,5h jõusaalitrenn, nii et lihas ära ei kaoks ja kaal langeks?

Taust.

Olin 96kg ja võtsin kahe kuuga maha 86kg peale, põhiliselt toitumist piirates ja 4 korda nädalas 1,5h aeroobset trenni tehes - 70min c2 ja 20min ratast so ca 1050 kcal :-)

Nüüd olen 86kg (rasv 22%) ja eesmärk on 80kg peal, et siis hiljem 80 ja 85 vahel kõikudes proovida puhast lihast ehitada.

Et olemasolev lihas päris ära ei kaoks, lisasin aeroobse trenni sisse 30min jõusaali - 5 harjutust * 3 seeriat * 8 kordust (kõhulihas, lamades surumine, traktor, kükk ja jõutõmme)(raskused 50-70kg).

Praegu teen 0,5h-c2/ 0,5h-jõusaal/ 0,5h-c2 ja ratas.

Probleem selles viimane pool tundi on ikka super raske ja mõtlesin et äkki olen selle 0,5h jõusaali trenni kuhugi valesse kohta paigutanud.

Teine probleem selles, et süües toidu sees vajalikud 160g valku läheb päeva kalorsus nii kõrgele, et kaalu languse eesmärk nõuab väga head distsipliini toitumises ja sellest tulenevalt on äkki mõtekas need 6 kg enne alla võtta ja alles siis lihast kasvatama hakata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pole vist piisavalt pädev, et sulle nõua anda aga omast vähesest kogemusest võin öelda, järgnevat:

3 nädalat tagasi kaalusin 85 kg, siis seadsin eesmärgi, et 80 kg oleks vaja kätte saada umbes 10- 11 nädalaga. treening näeb välja selline: 10 min soendust, siis kangitrenn 1h ja natuke peale, hästi intensiivselt, pausid minimaalsed, kordused 8-10 raskuste vähendamisega, ja siis peale trenni aeroobne min 30-40 mintsa. sellist treeningut teen praegu 3X nädalas, lisaks sellele st. teistel päevadel aeroobset hommikuti 30-40 min. või siis päeval kuni 1h.

toitumine: 5 korda päevas, valgu kogus ikka samaks jäänud, vähendanud ainult süsivesikuid.

algul niitsin ka valgud maha aga siis tahtis pilt hakata tasku minema aga nüüd õigete koguste juures on kõik ok.

praeguse seisuga on kaal 83, midagi nii, et 3 nädalaga 1,5 -2 kg kadunud ja paistab, et vast olen õigel teel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jalgratast pole vaja leiutada - kasuta treeningu ülesehitust,mis säilitab lihasmassi ja jõudu ning põletab rasva:

soojendus 5-10 minutit;

jõutreening järjekorras kükk,lamades surumine,jõutõmme kõik 5x5,kõhulihas 3x8;

ülejäänud ajal aeroobne C2-l ja rattal pulsisagedusel mitte rohkem kui 170-vanus (mida rohkem C2-l,seda parem,sest energiakulu seisukohalt on ta võrreldes veloergomeetriga tunduvalt efektiivsem).

Pea meeles - pikk aeroobne peale,mitte enne jõutreeningut!

Kui Sul on aeroobse lõpus superraske,siis on lihtsalt pulss liiga kõrgele läinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mu treeningu järjekord tunduski natuke imelik. Nii et järgmine kord teen jõutreeningu soojenduse järel ja lõpus teen C2-te.

C2 meeldibki mulle rattast rohkem, pulsihoidmine ei tohiks olla probleem, kuna koormus sõltub C2-el tõmbamise tugevusest ja olen ka varem tunniseid C2-e treeninguid teinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×