Jump to content
Shox72

Surumiskava Kaidolt

Recommended Posts

Tervist, oleks ka huvitatud surumiskavast algajale. Max on hetkel 55 kg. Jõusaalis käin 3 - 5x nädalas.

E-mail: tammekivi.hendrik@gmail.com

Ette tänades,

Hendrik

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vanus 19

Kaal 97-101

Pikkus 201

Edasijõudnud

Rekord 120, praegu 115

Äkki oleks võimalik nii 3- ja 4-päeva kava, igaksjuhuks :D

hardo1990@hot.ee

Oleks väga õnnelik, kui saaks mõne kava järgi juba trenni tegema hakata

Muudetud kasutaja hardo1990 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud Kaidole kava eest!

Üks asi aga pani mind veidi kukalt kratsima:

Kava soovitab treenida surumist 2x nädalas ning teha üks päev raske ja teine kerge. Kava aga ütleb et ka kergel päeval teen surumist sama suure %'iga max'ist mis raskel päevalgi ning lausa pikemate seeriatena. Mis moodi peaks see kergem päev olema? Või on mõeldud et kõiki muid harjutusi mida ma sel päeval teen, teen ma kergemalt kuid surumine käib ikka niimodi nagu kava ütleb ehk suht raskelt?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänud Kaidole kava eest!

Üks asi aga pani mind veidi kukalt kratsima:

Kava soovitab treenida surumist 2x nädalas ning teha üks päev raske ja teine kerge. Kava aga ütleb et ka kergel päeval teen surumist sama suure %'iga max'ist mis raskel päevalgi ning lausa pikemate seeriatena. Mis moodi peaks see kergem päev olema? Või on mõeldud et kõiki muid harjutusi mida ma sel päeval teen, teen ma kergemalt kuid surumine käib ikka niimodi nagu kava ütleb ehk suht raskelt?

Kerge päev - 6x2. (va. esimene kord 6x3). Nii et pikemad need seeriad nüüd kindlasti ei tule. :lol:

Ma ei tea, mul on millegipärast tunne, et ma sain su postitusest valesti aru.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kerge päev - 6x2. (va. esimene kord 6x3). Nii et pikemad need seeriad nüüd kindlasti ei tule. :lol:

Ma ei tea, mul on millegipärast tunne, et ma sain su postitusest valesti aru.

Aa, on jah ainult esimene kord 6x3 ning siis edasi 6x2.

Sellegi poolest jääb mu küsimus samaks:

Kui mõlemal päeval soovitab kava teha 80%'iga max'ist samade seeriate ning korduste arvuga, mis täpsemalt siis teeb ühe päeva kergeks ja teise raskeks? Kas ma teen igasuguseid abiharjutusi siis kergemalt kergemal päeval?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aa, on jah ainult esimene kord 6x3 ning siis edasi 6x2.

Sellegi poolest jääb mu küsimus samaks:

Kui mõlemal päeval soovitab kava teha 80%'iga max'ist samade seeriate ning korduste arvuga, mis täpsemalt siis teeb ühe päeva kergeks ja teise raskeks? Kas ma teen igasuguseid abiharjutusi siis kergemalt kergemal päeval?

Mul ei ole hetkel see kava ees, olen tööl. Aga kui ma ei eksi, siis kergemal päeval on rinnale ainult programmi järgi surumine (6x2) ja üks venitav harjutus, kas siis Pec-Dec või hantlitega lendamine vms. Samas raskel päeval oli veel hantlitega surumine ja miskit ehk isegi veel?

6x2 peakski sel kaval jääma nö. kergemaks. See 6x2 raskel päeval on ainult nagu sissejuhatavas vormis surumisprogrammi. Et kui raskus on 80% max'ist, ehk siis õigesti valitud, ei tohiks ju 6x2 surumine palju raskust tekitada.

Lisan veel informatsiooni Kaido saadetud e-mailit, ma ei tea, kas sul siis see informatsioon puudus vms? Igaks juhuks :lol:

On raske päev ja kerge päev. Raskel päeaval treeni maksimumiga või maksimumi lähedaselt (ka muud harjutused), kerge päev olgu toonust andev (see on samuti arenguks tähtis). Jälgige seda ja ärge üle treenige!!!

Soovitavad trennipäevad on esm. (raske päev) ja neljap. (kerge päev). Alahinnata ei tohi teist päeva, kuigi kõik võib tunduda kerge tulebki teha just kerge päev, et mitte ennast üle koormata esmaspäevaks.

Muudetud kasutaja tereummikust poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Äkki saaks keegi mulle seda sama kava saata. See tundub nagu oleks kõigi jaoks samasugune kava, ainult protsendid kujunevad erinevad lähtudes maksimumist.

hardo1990@hot.ee

Muudetud kasutaja hardo1990 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saadan kavad päeva-paari jooksul.

Esimene nädal on raskel päeval 6x2 ja kergel päeval 6x3, see on selleks, et jõuda programmiga lõpuni 9 nädala jooskul.

Programmi võiks teha ka 10 nädalaseks, aga vormi on raske hoida nii pikalt. Lõpus kipub tulema kukkumine.

Kergel päeval tuleb teha abiharjutusi ikka kergelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sooviks puhast jõukava.

Mingi 5 päevase.

Vanus:20

Kaal 67

Pikkus:178,5

Jõusaali aktiivselt 1 aasta.(vahel oli väike paus 1 kuu)

talismaa1@hotmail.com

Tänud ette.

Muudetud kasutaja Talismaa poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere, kui võimalik siis sooviks ka kava, käin hetkel 4x nädalas, olen käinud 1,5+ aastat, kaal 77-78kg, pikkus 180cm, surumise max 105kg hetkel. Sooviks siis surumist arendavat kava! aitäh! asmpaul112@hot.ee sooviks siis vist 80% kava sest pole seda proovinud.

Muudetud kasutaja PaulR poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sooviks ka surumiskava. Jõusaalis intensiivsemalt käinud umbes aasta. Esimestel kuudel tuli arengut päris tublisti, nüüd kuidagi soiku jäänud. Pole kunagi ainult surumisele keskendunud. Teen jõusaali 3-4 korda nädalas ja aeroobset 1-2 korda nädalas.

Kaal 78kg

Vanus 17

Pikkus 183

Rinnalt 80 midagi

Mail: sander@sildver.com

Tänud ette!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist, sooviksin surumiskava. Vanust 17, kaalu 72kg, rinnalt max 105-110. Mitu kuud olnud 80% kava peal, progress pidurdunud. Prooviks vahelduseks midagi uut. wickedredskin@gmail.com , aitäh!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TERE!

Olen 17a ja käin 4 korda nädalas jõusaalis ning probleemiks on see et surumine on jäänud toppama 90kg juba pikemat aega.Sooviks siis teilt saada surumiskava, et näeks ja tunneks jälle arengut.

Jään ootama kava-Tänades!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×