Jump to content
Shox72

BSN tooted

Recommended Posts

Tere!!

Oleks selline küsimus, et kas BSN-i NO-Explode ja Volumize-i võiks koos kasutada. Lugesin nende kohta ja nagu explode-i võetakse enne treeningut ja seda volumize-i võetakse treeninguajal, kas koos võttes läheks asi äkki liiga hulluks vast?? Arvatavasti kui eraldi tuleks võtta kalduks no-explode-i poole. Öelge mis te arvate.

Tänan vastajaid!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milleks sul üldse tarvis mõlemat võtta? Neil mõlemal on põhimõtteliselt sama toime ju...Või kui sa tõesti oled üle 100 kg vend. siis võta lihtsalt suurem annus Xplode enne trenni.

No ma ise mõtsin ka jah, et see explode vähe parem tundub olevat, aga tänan siis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!!

Oleks selline küsimus, et kas BSN-i NO-Explode ja Volumize-i võiks koos kasutada. Lugesin nende kohta ja nagu explode-i võetakse enne treeningut ja seda volumize-i võetakse treeninguajal, kas koos võttes läheks asi äkki liiga hulluks vast?? Arvatavasti kui eraldi tuleks võtta kalduks no-explode-i poole. Öelge mis te arvate.

Tänan vastajaid!

Võta ainult NO explode, sest seal juba niigi palju kofeiini. Kui mina seda kasutasin olid mul unehäired. Kui sa veel mingi toote lisad, mis koffeiini sulle juurde annab, siis ei saa sa lisaergutust vaid uimasuse. Ei soovita mõlemat võtta!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
seal karbis peaks taga olema veel Sheiker, et ta sheikerist natuke suurem, üle kilo peaks vist siis tulema..

Ok, aga kui juba küsimiseks läks, siis kui suur võiks olla see mõõtlusikas, millega seda doseeritkse?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mingi maisisuhkruvee eest nii palju maksta? Mul küll hakkaks süda verd jooksma:)

Suht mõttetu sisu arvestades, et kõige tähtsamate koostisosade kogust ei avaldata.. (kompleksid ja maatriksid)

Eks te kes kasutanud olete, võite mulle vastu vaielda..

Ise ostaks pigem midagi muud selle rahahunniku eest..

P.S. kui kindlasti midagi tahad siis pigem N.O. explode. (iga trenn ei soovita kindlasti kasutada)

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TSITAAT(JarmoOberst @ 9 Jan 2010, 20:37) *

Pulbri neto 1180g.

Üks serveering on üks mõõtelusika täis ja see on 29.5g ehk 30g

Üsna julm, ma ei saaks sellga isegi ühte kuud läbi :D

Hind ka suht krõbe ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mingi maisisuhkruvee eest nii palju maksta? Mul küll hakkaks süda verd jooksma:)

Suht mõttetu sisu arvestades, et kõige tähtsamate koostisosade kogust ei avaldata.. (kompleksid ja maatriksid)

Eks te kes kasutanud olete, võite mulle vastu vaielda..

Ise ostaks pigem midagi muud selle rahahunniku eest..

Meile, mitte kulturistidest jõusaalikülastajatele pole kindlasti selliseid BSNi ja Musceltechi imetooteid vaja. Piisab tavaliselt vadakuvalgust ja süsivesikutest, luksus lubab siis kreatiini, beta alaniini, bcaa-d ja zma-d. Ja on rohkem kui küll :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Meile, mitte kulturistidest jõusaalikülastajatele pole kindlasti selliseid BSNi ja Musceltechi imetooteid vaja. Piisab tavaliselt vadakuvalgust ja süsivesikutest, luksus lubab siis kreatiini, beta alaniini, bcaa-d ja zma-d. Ja on rohkem kui küll :D

Njaa eriti luksuslik siis:) aasta aega ainult valku lisaks söönud ja bcaa viimati aasta tagasi:P. Still breathing.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niisama lahmimisele vahelduseks pakun ka mõned omapoolsed kogemused, millest mingeid järeldusi teha.

Mina võtsin koos Volumaize ja No-explode. Nii nagu BSNi juhised ette nägid. No-xplode ca 2.5 kulpi ja Volumaize ca 2 kulpi oli (vist). Rahaliselt mind ei kottinud hind, tahtsin kindluse mõttes omal nahal ära proovida, mida suured turundusjuhid kokku lubanud on.

Esialgu tundus, et suht AWESOME toode ... seejuures Volumaize oli ilgelt magus ja No-xplode suht rõvedalt hapukas. Hiljem, kui tooted otsa lõppesid, tundus aga, et Beta-alanine ja kreatiin annavad

täpselt sama hea tulemuse ja väike tauriin/kofeiin/guarana ei ole ka mingi "magic" Üllatus üllatus.. mõlemad tooted sisaldavad just täpselt neid asju + hunnik erguteid (b-vitamiin, tauriin etc) Ehk siis sain kinnitust väitele, et suhteliselt overpriced tooted on. Samas ei salga, et sel perioodil sündisid minu jaoks ka mõningad rekordid, aga ei julge absoluutselt väita, et BSNil sellega miskit pistmist oli. Väike Waxy maize abiks ehk? Arenen siiani ! :D

Soovitus sulle.

Hoia oma raha alles. Osta pigem potsik beta-alaniini , korralik kreatiin ja kui "erguteid" vajad, siis ka neid on saada. Kokku saad umbes 1,5 korda odavamalt , kordades kauem kestva kombo ning

sihikindla treenimise puhul ei tohiks ka tulemused tulemata jääda.

BSN, Muscletech jms hästi turustatud asjad = suhteliselt räige raha maha viskamine...me elame ikkagi Euroopas, kus kõik mis kuidagi "ägedalt" mõjuda võiks ühtlasi ka keelatud on. Seda tasub meeles pidada !

Muudetud kasutaja savi_ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hoia oma raha alles. Osta pigem potsik beta-alaniini , korralik kreatiin ja kui "erguteid" vajad, siis ka neid on saada. Kokku saad umbes 1,5 korda odavamalt , kordades kauem kestva kombo ning

sihikindla treenimise puhul ei tohiks ka tulemused tulemata jääda.

Ma nii kindlalt ei soovitaks beetakat, kreatiini ja "erguteid", oleneb ikka inimesest ja treenitusest.

Viimase lausega olen aga nõus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma nii kindlalt ei soovitaks beetakat, kreatiini ja "erguteid", oleneb ikka inimesest ja treenitusest.

Viimase lausega olen aga nõus.

Nojah. Kõik käib põhimõttel, kas on ikka vaja. Aga kuna jutt käib juba BSNi "megatoodete" ostmisest, siis ma pigem pakkusin omalt poolt odavama ja kindlama lahenduse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igastahes otsin No-xplode ja no mina ei kurda. Trenni viitsisin raudselt rohkem teha. Jõudu tuli iga nädal juurde kohe märgatavalt, suht mahe pump oli ka.

Kui saaks siis ostaks raudselt edaspidigi. Volumaize koha pealt, siin maksab 1200 kr. enamvähem, sportlabis 695 kr., kes siin ennist küsis kogust ja mõtles osta, siis teab kust odavamalt saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Igastahes otsin No-xplode ja no mina ei kurda. Trenni viitsisin raudselt rohkem teha. Jõudu tuli iga nädal juurde kohe märgatavalt, suht mahe pump oli ka.

Kui saaks siis ostaks raudselt edaspidigi. Volumaize koha pealt, siin maksab 1200 kr. enamvähem, sportlabis 695 kr., kes siin ennist küsis kogust ja mõtles osta, siis teab kust odavamalt saada.

Eks need pulbrid vaimselt motiveerivadki rohkem trenni tegema, sest siis on Sul lootuse dja ootused üles kruvitud :D . Aga ei tegelikult No-Xplode pidis uht Ok kraam jah olema, Gaspari Superpump 250 kiidetaksse suts rohkem, kuid ise pole veel sattunud kumbagi proovima...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×