Jump to content
matti

Juuste taganemine

Recommended Posts

Mihkel raud oleks õnnelik kui kiilakaks jääks ei peaks igapäev juukseid ajama:)

Mihkel Raual arvatavasti ei olegi enam juukseid. See mees oli juba 10 aastat tagasi lageda pealaega hädas. Need pikad üksikud juuksed üle kiilaka pealae kammitult oli suht hirmus teema :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mihkel raual arvatavasti ei olegi enam juukseid. See mees oli juba 10 aastat tagasi lageda pealaega hädas. Need pikad üksikud juuksed üle kiilaka pealae kammitult oli suht hirmus teema :D

Õige tähelepanek :D Aga selle eest kasvavad sellel mehel juuksed lõua all :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Milleks neid juukseid tänapäeval üldse vaja peaks olema? Me ei ela ammu koopas, et siis nagu sooja säilitamise eesmärgiks või nii. Paned mütsi pähe kui külm on ja korras. Juuksed ja ilu! Hmm, mees ja ilus. Kahtlane teema. Mingist naistekast sai kunagi loetud, et kui mees on pisut ilusam gorillast siis olevat kõik O ja K. Loodetavasti on enamus mehi gorilladest, naiste silme läbi siis, pisut ilusamad. Seega ka sellest vaatenurgast poleks vaja muretseda. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks tuttav juuksur ütles hiljuti kuldsed sõnad: Tänapäeva soengumood on selline, et moodi ei ole. Kõik on ühte moodi moodsad- kiilakad, karvased ja sulelised :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

põhjus miks kehaehitamine ning kiilanemise vastane ravi on näiteliselt erinevad on see et ühe puhul lihtsalt pannakse toimiv organism ümber kohanema teatud olukorraga, teisel juhul aga üritatakse taastada juba kahjustada saanud keha osa.

lähenemine neile mõlemale on sesmõttes võibolla tõesti sarnane kuid need kaks näidet on siiski erinev valdkond.

juuste valikuse üle võib muidugi arutleda ja vaielda kuid ilmselt on need selleks ,et inimesi nö kasvõi näiliselt loomadest eristada.on lihtsalt väjla kujunenud teatud omadused mis on inimesele iseloomulikud ja muud mitte midagi.

see kas neid iseärasusi hiljem elus muuta,kaotada on juba usu,filosoofia küsimus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
põhjus miks kehaehitamine ning kiilanemise vastane ravi on näiteliselt erinevad on see et ühe puhul lihtsalt pannakse toimiv organism ümber kohanema teatud olukorraga, teisel juhul aga üritatakse taastada juba kahjustada saanud keha osa.

Sa võid juustega enne kiilakaks jäämist ka "trenni" hakata tegema.

Ja juuste taastamine ei erine eriti lihaste taastamisest peale aastat voodis või arvuti ees lamamist või düstroofikul lihase arendamisest. Põletik ja armistumine jäävad ainult ajaliselt natuke eri kohtadesse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
selelst asi ongi et enamus ei ole mingit voodis lamajad jne.seetõttu ka halb näide:)

Mille poolest ta halb näide on ? See et inimesed ennast ühekülgselt vormis hoiavad, ei riku argumenti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu 12 aastat vanem vennaraas on praeguseks juba peaaegu et kiilakas, mäletan väga hästi kui pisike olin, siis vennal oli paks juuksepahmakas peas ja mulle ikka meeldis tema potisoengusse patse punuda :P . Kuskil kahekümneselt aga hakkas see "parukas" juba hõrenema, kolmekümneselt oli ta pealael päris suur laik, juuksed ajas kogu aeg nulliga maha, siis polnud väga näha... järgmisel aastal, kui neljakümneseks saab, siis ilmselt pole juukseaparaati enam vajagi :D Vend suht tervislikku elu elanud, söönud korralikult, trenni teinud, napsu mõistuse piires võtnud. Meie ema arvab, et põhjus võb olla Tšernobõli katastroofis... et ehk midagi kiirgas ka siiakanti, venna samavanused sõbrad ka enamus juba suht hõreda karvakasvuga :o ... Endal hakaksid kolm aastat tagasi lambist juuksed välja langema, no ikka nii hullusti, et käisin arstil analüüse andmas suure hirmuga, et varsti olen vennaga samasugune ;) , ei leitud midagi, lõpuks oli pats nagu hiiresaba. Aasta tagasi panin oma juuksuri soovitusel pikendused, kaks kuud tagasi võtsin maha ja juuksed sama paksud kui enne, keegi ei saa arugi, et pikendused ära võetud, siiamaani ei mõista, miks nad vahepeal välja langesid.

Sõbra emal, viiekünme- aastasel tervislike eluviisidega naisel hakkas mõni aeg tagasi juuksepiir taganema, temal hormoonidega seotud, selles eas paraku suht levinud probleem, aga õnneks saab ravimite abil asja kontrolli alla.

Põhjuseid ikka nii palju, kui tead, milles asi, siis enamasti saab ka vastava ravi, aga paraku meie arstid ei viitsi inimesesse alati süveneda...

Samas, mehed võivad kiilakana väga kenad välja näha :P ...

Muudetud kasutaja marjasha poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu 12 aastat vanem vennaraas on praeguseks juba peaaegu et kiilakas, mäletan väga hästi kui pisike olin, siis vennal oli paks juuksepahmakas peas ja mulle ikka meeldis tema potisoengusse patse punuda :P . Kuskil kahekümneselt aga hakkas see "parukas" juba hõrenema, kolmekümneselt oli ta pealael päris suur laik, juuksed ajas kogu aeg nulliga maha, siis polnud väga näha... järgmisel aastal, kui neljakümneseks saab, siis ilmselt pole juukseaparaati enam vajagi :D Vend suht tervislikku elu elanud, söönud korralikult, trenni teinud, napsu mõistuse piires võtnud. Meie ema arvab, et põhjus võb olla Tšernobõli katastroofis... et ehk midagi kiirgas ka siiakanti, venna samavanused sõbrad ka enamus juba suht hõreda karvakasvuga :o ...

(Dihüdro)testosteroon.

Endal hakaksid kolm aastat tagasi lambist juuksed välja langema, no ikka nii hullusti, et käisin arstil analüüse andmas suure hirmuga, et varsti olen vennaga samasugune ;) , ei leitud midagi, lõpuks oli pats nagu hiiresaba. Aasta tagasi panin oma juuksuri soovitusel pikendused, kaks kuud tagasi võtsin maha ja juuksed sama paksud kui enne, keegi ei saa arugi, et pikendused ära võetud, siiamaani ei mõista, miks nad vahepeal välja langesid.

Minu meelest on noortel naistel see suurenenud väljalangemine ka sageli testosterooni tõusu(de)ga seotud.

Põhjuseid ikka nii palju, kui tead, milles asi, siis enamasti saab ka vastava ravi, aga paraku meie arstid ei viitsi inimesesse alati süveneda...

Samas, mehed võivad kiilakana väga kenad välja näha :P ...

Mõni võib, mõni mitte.

Meeste puhul tavameditsiinis kasutatavad ravivõtted ehk 5-AR-i inhibeerimine on suht ebameeldiva mõjuga. Parajaid õudukaid olen lugenud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
(Dihüdro)testosteroon.

Minu meelest on noortel naistel see suurenenud väljalangemine ka sageli testosterooni tõusu(de)ga seotud.

Mõni võib, mõni mitte.

Meeste puhul tavameditsiinis kasutatavad ravivõtted ehk 5-AR-i inhibeerimine on suht ebameeldiva mõjuga. Parajaid õudukaid olen lugenud.

Ma poe ehk teravaim pliiats selles pinalis, ehk seletad lühidalt, samas võiksin ka ise natuke uurida, aga ikkagi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See piimajutt ei vasta ikka tõele, piim pidi just hea juustele olema. Naised saunas valetasid...

Juuste väljalangemist (alopeetsia) võivad põhjustada toitumishäired, peamiselt raua-, tsingi-, biotiini ning valguvaegus, samuti võib juuste välja langemist põhjustada kilpnäärme alatalitlus, diabeet ning rasestumisvastaste pillide kasutamine.

Juuste struktuuri –ja kasvu parnadavate toiduainete nimekiri

• Kohupiim

• Kala

• Kana

• Maks

• Muna

• Piim

• Juust

• Veiseliha

Rohkesti rauda sisaldavad toiduained:

- kamajahu, kapsas, kaera –nisu – tatratang, pähklid, granaatõun, s.h ka mahl.

Rohkesti tsinki sisaldavad toiduained:

- liha, täisteraviljatooted, tangud, mereannid (tarbi koos rasvase – ja rohelisega!)

Rohkesti biotiini sisadavad toiduained:

- sojaoad, pärm, värske salat, pähklid, kaerahelbed, lillkapsas, seened, maks, muna, tomat, piim!

Rohkesti valku sisaldavad toiduained:

- liha (looma, linnu), piimaproduktid (piim, keefir, hapukoor, kohupiim – vali suurema rasva % sisaldusega, juust, kodujuust jms), kala, mereannid (nt, krevetid), munavalge, oad, läätsed, sojatoidud, pähklid, seemned.

Toidulisandina on hea tursamaksaõli/ kalamaksaõli kapslites või õlina (2 tl päevas!).

Päevas manustada senisest rohkem E-vit (nt. avokaado, pähklite või seemnõli näol).

Tähtsamad toidud nädala lõikes:

• Pärm

• Maks

• Piim, kohupiim

• Oad (võimaluse korral vali mustad)

• Pähklid (peopesatäis päevas, nt. mandlid või kreeka p.)

• Erinevad kruubid (tatra-, odratangud)

• Lillkapsas (värskelt, hautatult, juurde kindlasti rasvast, rohelist ja valgulist–nt. liha)

• C-vitamiini rikkad toidud: mitte niivõrd tsitruselised, kuivõrd juurviljad! (paprikas, brokkoli, kapsas, kaalikas, rõigas, samuti puuviljad (nt kiivid), maitseroheline!

• E-vitamiini rikkad päevalilleseemned, täisteraviljatooted, nisukliiõli (kui leiad), seemneõli (õli tarvitamisest kirjas ülal).

Preparaatidest ei soovitaks hetkel midagi spetsiifilist, alguses proovige looduslikul meetodil ja kui olukord ei muutu, võtke appi kindlad toidulisandid.

Millele võiksite mõelda!?

• Rasestumisvastased pillid?!

• Veresuhkru kontroll

• Endokrinoloogi kontroll

Allikas: www.dieet.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×