Jump to content
Fredy

Ketid, kummilindid, kumminöörid, kummikõied

Recommended Posts

Hei!

Tahtsin küsida seda kas Eestis kah kuskil müügil Bodylastics?

http://www.mybodylastics.com/ - ja kui on siis kust võib seda leida ja mis hinnaga need näiteks on?Mul endal pole need kahjuks veel silma jäänud aga soov oleks osta küll.

Aitäh.

Ka Tallinna Kaubamaja spordiosakonnas on valik kummilinte jm treenimisel vajalikke asju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tartu kaubamajas on. Teisel korrusel WC lähedal, seal kus FAST-i toidulisandeid müügil on.

Selge, tänud. Kas sa hinda ei oska öelda? Ja kui tugevad nad on? Liiga lahjaks ei jää?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nende tugevused olid värvide järgi(ei mäleta milline värv tugevaim oli). Hind oli vist 100 EEK aga pole kindel. Ses suhtes, et vaevalt lahjaks jääb. Vajadusel saab rohkem paare kasutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere.

Kas keegi on kuskil (soovitavalt Tallinnas või Tartus) näinud müügis kummilinte, mida võiks surumisel kasutada? Võimalikult tugevaid oleks vaja.

Olen vist noob aga, milleks need mõeldud on, nagu randmetoed ? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pakun et ta mõtleb neid kasutada nagu kette,et mida kõrgemal kang on,seda raskem suruda.

Keegi oskab õelda kas kuskil Rakveres ka neid müüa on(krooniselveri all ei olnud)?

Täpselt nii.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et päris kõik kummilindid selleks nüüd ei sobi. Mina näietks ei ole küll kuskil poes selliseid müügil näinud nagu meil on. Need telliti kuskilt ja päris pikalt pidi ootama. Aga võimalik, et sobivad ka tavalised.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan, et päris kõik kummilindid selleks nüüd ei sobi. Mina näietks ei ole küll kuskil poes selliseid müügil näinud nagu meil on. Need telliti kuskilt ja päris pikalt pidi ootama. Aga võimalik, et sobivad ka tavalised.

Õigeid ei saagi jah, neid peab tõesti tellima ja need on päris kallid. Aga no kuidagi peab ju asendama.

Ma vist käin täna Tallinna Kaubamajas ära, vaatan, kas seal spordipoodides ka on midagi. Õhtul räägin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pakun et ta mõtleb neid kasutada nagu kette,et mida kõrgemal kang on,seda raskem suruda.

Keegi oskab õelda kas kuskil Rakveres ka neid müüa on(krooniselveri all ei olnud)?

Rakveres peaks Anomes (ringtee kõrval) leiduma.

Muudetud kasutaja nyc poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tsekkasin täna Tartu Kaubamajast ja seal olid mingid aeroobika lindid müügil. Kõik tugevused olid 65.- kui mu kehv mälu mind ei peta :) Tundusid kuidagi liialt labased, kuigi välimus on petlik ja mitmekordselt pannes võib-olla ajab asja ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ostsin Tallinna Kaubamajast ära, aga liiga lühikesed said vist. Kahekordselt neid kasutada ei õnnestu, üritan ühekordselt kinnitada kuidagi - aga nii on neid raskem nii panna, et asi kahelt poolt ühtlane oleks. Aga päris tugevad on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Aphroditex
Tartu kaubamajas on. Teisel korrusel WC lähedal, seal kus FAST-i toidulisandeid müügil on.

nägin ka seal:)))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ostsin Tallinna Kaubamajast ära, aga liiga lühikesed said vist. Kahekordselt neid kasutada ei õnnestu, üritan ühekordselt kinnitada kuidagi - aga nii on neid raskem nii panna, et asi kahelt poolt ühtlane oleks. Aga päris tugevad on.

Parandus: ei olnud0 liiga lühikesed tegelikult, täitsa parajad on. Kasutan kahekordselt, päris tugevad on (punased). Juurde annavad üle 20kg (20-30).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas Tartus on mõnda saali kus on võimalik kasutada kummilinte ja kette ?

Ma nägin Laia tänava stripiklubi saalis kette ja nahkrihmasid ja piitsa :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma just hiljuti ostsin veoauto varuosade poest veoki tendi fikseerimise kummi. Oli 20eeq/m. Kumm sees, punutud nailon kest ümber. Kestaga koos venib 50%. S.o siis kui on 100cm pikk, siis venib kuni 150cm-ni. Ilma kestata venib 100%. Võimlemiskummid on miski 100..200%. Nõks vähe venib, kuid jäik on. 5+kg pealt hakkab venima. Siduda on võimatu - nailon on liiga libe, tuleb korralikult aad teha vms või kest eemaldaa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×