Jump to content
Tarantula

Poksi trenn ja jõusaal ?

Recommended Posts

Tere tahtsin küsida, et kui käjja poksi trennis ja jõusaalis toob se ikka kasuks kindlasti ? Muidu käin jõusaalis aga

olen jõudnud nullpunkti lihas ei taha kasvada, olen vist midagi valesti teinud , nüüd tuleks see null punkt ületada l2hen poksi trenni...

Mis oskate sellekohapealt öelda kas see tuleb kasuks ja kas lihashakkab kasvama ? AIDAKE !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tea kas ta just väga kasvama hakkab, üldises poksitrennis, kuid toonust lisab ikka. Lihasvastupidavus suureneb eelkõige. Jõusaaliga pooleks peaks ikka tulema kui vajalikud toitained kätte saad ja üle ei treeni :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle info põhjal ei saa keegi sulle normaalset nõu anda. Kui vana sa oled? Millised on sinu pikkus ja kaal? Kaua sa jõusaalis käinud oled? Milline on sinu kava jõusaalis? Milline on sinu toitumine? Vasta neile küsimustele ja siis ehk keegi oskab aidata ning midagi soovitada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle info põhjal ei saa keegi sulle normaalset nõu anda. Kui vana sa oled? Millised on sinu pikkus ja kaal? Kaua sa jõusaalis käinud oled? Milline on sinu kava jõusaalis? Milline on sinu toitumine? Vasta neile küsimustele ja siis ehk keegi oskab aidata ning midagi soovitada.

16 aastat olen vana muidu , 175cm ja 60 kg jõusaalis k2inud umb 10-11 kuud

kava on siit võetud ja vahetan iga kuu poole tagant

toitun kuus 5 korda päevas . ei söö rämpsu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan. et sa pead endale kindlaks tegema, mis on rämps ja mis ei ole. Täpselt. Oled tegelenud alles 11 kuud, ja ütled et areng juba kinni, aeglustunud. Tundub, et toitumises on mingi viga. Aga poksitrenn on hea, seal saab aeroobset ja üldse poks on mehine värk :rolleyes:

Loodan, et saad oma murest jagu ja ära alla anna

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere tahtsin küsida, et kui käjja poksi trennis ja jõusaalis toob se ikka kasuks kindlasti ? Muidu käin jõusaalis aga

olen jõudnud nullpunkti lihas ei taha kasvada, olen vist midagi valesti teinud , nüüd tuleks see null punkt ületada l2hen poksi trenni...

Mis oskate sellekohapealt öelda kas see tuleb kasuks ja kas lihashakkab kasvama ? AIDAKE !

Tee molemat aga teatud piirides et sa ei treeniks üle ennast, nt kolm poksi üks jõusaal nii hoiad vormi ,(see minu arvamus kes targem parandagu)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nojah poks ongi aeroobne treening ju, voi noh füüsiline .

Kui poks aeroobne oleks, siis oleks 1 raund, mis kestaks tund aega. Aga paraku on neid raundeid rohkem *millegi pärast*. Võid 3x arvata miks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:rolleyes::ph34r:

Ilmselgelt pole see aeroobne :D

Väidaks vastupidi, aeroobne osakaal on suur (stamina). Mida rohkem oled tegelenud poksiga seda kõrgemale seda läve nihutatakse ilma, et anaeroobsesse staadiumi jõutakse. Soojendus on juba poksis korralik aeroobne eeltöö (sörk, varjupoks, hüppenöör). Trenni lõpus on tunne nagu oleks jooksnud maratoni. Hea võhm on poksis üks põhieeliseid vastase ees, mida on võimalik arendada aeroobse tööga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Poks on otse loomulikult põhi osas ikka aeroobne treening.Eks see teine pool kasvatab ka mingil määral lihast aga siiski PÕHILINE osa on aeroobne.

Mina arvan et kui tundub et asi on kuidagi sama koha peale seisma jäänud siis prooviksin ehk natuke erinevalt treenida.Ütleme et kui näiteks oled kõik aeg treeninut stabiilselt kergemate raskustega ja pikemate kordustega siis kannataks mõnda aega teha nii et võtad igast trennist max.-i teed natuke vähem kordusi ja suuremate raskustega ja ikka nii et tunned.............tõmbad korralikult lõpuni välja.Või siis vastupidi kergematega aga täpsemini.

Hiljem tead juba ise mis lihas vajab täpsust mis vajab rohkem tugevamaid harjutusi.

Umbes niipidi arvan mina asjast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tee molemat aga teatud piirides et sa ei treeniks üle ennast, nt kolm poksi üks jõusaal nii hoiad vormi ,(see minu arvamus kes targem parandagu)

Ma teen 3 Taipoksi (Väga kõva aeroobne) ja 3 Jõusaali , tulemused on head (Y)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ma ei tea. Siis oleks veel normaalsem kui see 6 trenni oleks erinevatel päevadel, siis ka eriti hästi ei taastu lihased kui mingeid toidulisandeid ei pauguta.Aga kui veel saal ja poks samal päeval siis on wabsee ulme. Aga ei vaidle, tundub ulme. Ise käisin MMA+Jõusaal aga lõpus jätsin saali ära, kuna energiat jäi väheks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×