Jump to content
Alexander Andrusenko

Kommentaarid antud alamfoorumis

Recommended Posts

Mulle jäi üks asi silma. Kui mingi oksjon lõpeb, siis pärast seda käib veel mitu päeva nämmutamine stiilis "oi, ma tahtsin ka seda", "mul jäi nii ja nii palju puudu", "krt, unustasin ära" jne jne. Kas te tõesti arvate, et see informatsioon on väga vajalik?

See alamfoorum sai loodud konkreetse eesmärgiga - tehakse uus teema, kus tutvustatakse toodet, ja inimesed teevad oma panuseid. Teeme nii, et me ei hakka seda risustama mõttetute kommentaaridega. Ma ei ütle, et kõik kommeentaarid on täiesti välistatud, aga üritage ikka mitte risustada foorumit mõttetu lobaga.

Tänan tähelepanu eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja siis on teenimatu kui toote tutvustamiseks antakse teemale väike bump ja dietmix jälle silma ette kerkib?:rolleyes:

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minuarust võiks ka need kommentaarid ära jätta, tahaks vahest teada kes võitis oksjoni, siis lappa kõik need kommentaarid läbi. Ega see midagi ületamatult rasket muidugi ei ole, aga lihtsalt tüütu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu soovitus - Kui oksjon läbi , sulgege teema

Kusjuures, tundub päris hea soovitus, kuigi tavaliselt jõutakse sinna mitu lehte möla postitada enne, kui Indrek võitja välja kuulutab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tea kas sulgemine ka kõige parem lahendus on. Hakake karistama mölaajajaid lihtsalt kuidagi.

Sest kui teema suletakse, ei saa võitja võibolla mõnele küsimusele vastust. Aga samas jälle on alati võimalus saata privaatsõnum...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tea nüüd, kui oluline minu arvamus on, aga ikkagi.

Mitte kunagi pole teiste kommentaarid oksjoni teemades seganud. Neid lihtsalt pole palju ja mida see üldse halba teeb? Mitte midagi. Imelik, et selline teema üldse üles tõstatati.

Mulle jäi üks asi silma. Kui mingi oksjon lõpeb, siis pärast seda käib veel mitu päeva nämmutamine stiilis "oi, ma tahtsin ka seda", "mul jäi nii ja nii palju puudu", "krt, unustasin ära" jne jne. Kas te tõesti arvate, et see informatsioon on väga vajalik?

Tavalisest foorumist leiab väga palju informatsiooni, mis pole vajalik. Võid oma kustutuskummi käiku lasta, kui mittevajalikud sõnavõtud ei meeldi.

Muudetud kasutaja _T_ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei tea nüüd, kui oluline minu arvamus on, aga ikkagi.

Mitte kunagi pole teiste kommentaarid oksjoni teemades seganud. Neid lihtsalt pole palju ja mida see üldse halba teeb? Mitte midagi. Imelik, et selline teema üldse üles tõstatati.

Tavalisest foorumist leiab väga palju informatsiooni, mis pole vajalik. Võid oma kustutuskummi käiku lasta, kui mittevajalikud sõnavõtud ei meeldi.

Kui ma "oma kustukummi" iga päev käiku ei laseks, siis kasulikku informatsiooni üles leida oleks oluliselt raskem, usu mind.

Igaüks võiks enne postitamist mõelda, kas see postitatav *asi* sisaldab kasulikku/vajalikku/olulist/huvitavat informatsiooni või ei. Vastasel juhul võiks igaüks igas teemas kirjutada stiilis "ma käisin täna WC-s". Kas foorum muutuks sellest paremaks paigaks? Usun, et mitte. Ja kui kõik 20k+ kasutajat hakkaksid igas oksjoniteemas kirjutama "ma tahtsin ka seda asja", siis foorum sugugi paremaks ja kasulikumaks sellest samuti ei muutuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tehke siis oksjonid selliseks, e tsaab kirjutada AINULT NUMBREID, mitte tähti. Eks näis, kuidas see nrtes liigne mölisemine välja näeb :)

Tehakse leppemärgid ja teatud nr kombod on kokkulepitud sõnad jne :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult on selline kokkulepe, et ärme oksjoni alateemas tühja loba aja, jabur (üldiselt ju teemast mööda ei panda, ei ropendata, ei õhutata vaenu jne). Foorumis on ikka teatud inimesi, kes arvavad, et neile on rohkem lubatud kui teistele, tulevad uued kasutajad, kes seda reeglit ei tea jne.

Ma ei tea, kui raske seda tehniliselt teostada on, aga võiks ju olla nii, et oksjoni teemas saab ainult nt ripploendist numbreid valida (nt min 25 sammuga). Automaatselt võiks kehtida postitamise keeld, kui sul ei ole kontol piisavalt fite. Selline lahendus ju välistaks sellised kilkamised nagu "ma tahtsin ka seda asja :) " jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelikult on selline kokkulepe, et ärme oksjoni alateemas tühja loba aja, jabur (üldiselt ju teemast mööda ei panda, ei ropendata, ei õhutata vaenu jne). Foorumis on ikka teatud inimesi, kes arvavad, et neile on rohkem lubatud kui teistele, tulevad uued kasutajad, kes seda reeglit ei tea jne.

Ma ei tea, kui raske seda tehniliselt teostada on, aga võiks ju olla nii, et oksjoni teemas saab ainult nt ripploendist numbreid valida (nt min 25 sammuga). Automaatselt võiks kehtida postitamise keeld, kui sul ei ole kontol piisavalt fite. Selline lahendus ju välistaks sellised kilkamised nagu "ma tahtsin ka seda asja :) " jne.

Jah, aga ma ei usu, et hetkel on kellelgi aega, et selle tehnilise lahendusega tegeleda. Lihtsam on lasta moderaatoritel jälgida, et liigset möla ei tekiks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, aga ma ei usu, et hetkel on kellelgi aega, et selle tehnilise lahendusega tegeleda. Lihtsam on lasta moderaatoritel jälgida, et liigset möla ei tekiks.

Sellisel juhul võiks olla sul õigus ka võitja välja kuulutada (fiti tabeli alusel) ja teema lukku panna. Edasine suhtlus teemal "kuidas ma oma kauba kätte saan?" võiks toimuda privaatselt võitja ja fitness.ee tegelaste vahel. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellisel juhul võiks olla sul õigus ka võitja välja kuulutada (fiti tabeli alusel) ja teema lukku panna. Edasine suhtlus teemal "kuidas ma oma kauba kätte saan?" võiks toimuda privaatselt võitja ja fitness.ee tegelaste vahel. :)

Võitjate välja kuulutamisega tegeleb Indrek Viska. Las talle see õigus jääbki. Neid "kuidas kauba kätte saan?" küsimusi ma ei ole kustutanud, need minu arust nii hullud ei ole kui hala, et miks jälle nii odavalt või nii kallilt kaup läks, või "kurat, ma tahtsin ka :rolleyes:(((" jne. Kui keegi oksjoni teemas midagi konkreetset kauba kohta küsib, siis see on minu arust OK. Kui keegi niisama möla ajab, siis see ei ole OK.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

omfg. Võtan oma esimesest oksjonist osa. teen sinna kolm postitust ja saan möla eest karistada. Minuarust veits ülekohtune - tegu oli ikkagi naljaga mitte sihikindla läbustamisega. Saaks aru kui keegi lihtsalt tuleks ja ajaks läbu oksjoni alateema all aga ma võtsin oksjonist ikkagi aktiivselt osa.

Teistele sis infoks: et eilsel Hera 80 oksjonil viimane post minu poolt oli: "can't we just get along" ja enne seda pakkusin 700midagi ja alla kirjutasin naljaga, et olen "pisike poiss ja massi on vaja, et äre pakkuge yle mind", ning veel enne seda lihtsalt 3 mingit pakkumist ilma igasuguse lisatekstita.

ja minu kommentaar kustutati ära ja fitte ka on minuarust kontolt maha kakutud, "karistuseks":S

Et minuarust ei ole ma ainus siin foorumis, kellel on olnud probleeme Alessandroga, tyyp lihtsalt isetseb ja kustutab kõik kommid, mis talle ei meeldi. Päris nii ikka need asjad ei käi või mis?

Tõuskem ristirahvas :D

(ilmselt saan selle postituse eest ka karistada, kuna käib fitness.ee lehe mode vastu)

Aga, et kui on võimekamaid mehi sis palun pange Alessandrole mõistus pähe - "saan aru et oled moderaator ja väga uhke selle üle. Liiga suur aktiivsus postituste kustutamisel ei ole ka hea."

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No mai tea, kuidagi imelikult kukkuus välja sul see värk :D

Kukkus välja? Ma kustutan selliseid postitusi iga päev kümnetekaupa. Parem ole õnnelik, et su esimene kustutatud postitus juhtus alles praegu.

Lisaks soovitan tutvuda selle teemaga: http://forums.fitness.ee/index.php?showtop...aator&st=20

Kui veel midagi öelda on, siis jätkake seal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Käivad. Sa vist ei ole aru saanud moderaatori ülesandest.

Ja fitid tulevad ASJALIKE postituste eest, mitte möla eest. Nii et kõik on aus.

Modede üks ülesannetest peaks olema rämpsu kustutamine, kui õieti aru saan. Kuid, nagu eelnevalt kirjeldati, et "kustutab kõik teemad, mis talle ei meeldi"... No see küll ei ole mode ülesanne, sest olenevalt inimesest ei pruugi modele ju ka meeldida mõni asjalik kommentaar, ega selle alusel ei saa ikka lihtsalt kustutada. Et mitte valesti mõista, siis ma ei süüdista kedagi alusetus kustutamises.. aga see selleks

Kas ei oleks lihtsam neid tasuta fittide jagamist teatud alamfoorumites lihtsalt ära lõpetada, et tõesti jagada fite ainult teemades, mis otseselt foorumi olemusega seotud ja ka tõesti inimestele, kellel on abistavat nõu anda teistele

Muudetud kasutaja MoloM poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Modede üks ülesannetest peaks olema rämpsu kustutamine, kui õieti aru saan. Kuid, nagu eelnevalt kirjeldati, et "kustutab kõik teemad, mis talle ei meeldi"... No see küll ei ole mode ülesanne, sest olenevalt inimesest ei pruugi modele ju ka meeldida mõni asjalik kommentaar, ega selle alusel ei saa ikka lihtsalt kustutada. Et mitte valesti mõista, siis ma ei süüdista kedagi alusetus kustutamises.. aga see selleks

Kas ei oleks lihtsam neid tasuta fittide jagamist teatud alamfoorumites lihtsalt ära lõpetada, et tõesti jagada fite ainult teemades, mis otseselt foorumi olemusega seotud ja ka tõesti inimestele, kellel on abistavat nõu anda teistele

Aga kes otsustab, kas mingi postitus on rämps või mitte? Moderaator. Mina otsustasin, et see postitus, millest käis jutt, oli oksjonite alamfoorumi jaoks rämps. Vabas foorumis oleks see postitus alles jäänud, vaba foorumi jaoks see ei ole rämps.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahaks teada kas olen endale kreatiini võitnud või ei.. Päris tükk aega on juba oksjonist möödas varsti kuigi Indrek pole vastanud mu kirjadele ka..

info@fitness.ee - tule kurda muret :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×