Jump to content
Raivo Piiber

KOV valimised 18.10.2009

Recommended Posts

e-ee ...

absoluutne enamus toda reklaami tähele ei pannud.

Nüüd siis nägid kõik ...

kas see oligi antud teema eesmärgiks, :rolleyes:

Ei olnud, et sa teaks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

huvi pärast läksin ka esilehele vaatama aga mida pole, seda pole ja siis tuli meele, et mul on arvutis abimees, kes igasugused kirevad ja vilkuvad aknad ära kaotab

mozilla firefox kasutajatale on olemas väike programmijupp adblock plus, aitab nõrgemapoolse arvuti kasutajal netis liikumist kiirendada kui teatud bännerid sellega ära keelata

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kogu see valimis värk on kui võitlemine tuuleveskitega. Nii kui nii on terve linn täis plakateid ja muud jama, iga aastaga ainult hullemaks läheb. Mina pole kunagi valimas käinud ja ei kavatse seda ka nii pea teha. Jalutan külmalt reklaamidest mööda ja ei süvene isegi kes ja kus üldse kandideerib.

Las need poliitikud hammustavad kas või üksteisel kõrvad peast :rolleyes:

I don`t care!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kogu see valimis värk on kui võitlemine tuuleveskitega. Nii kui nii on terve linn täis plakateid ja muud jama, iga aastaga ainult hullemaks läheb. Mina pole kunagi valimas käinud ja ei kavatse seda ka nii pea teha. Jalutan külmalt reklaamidest mööda ja ei süvene isegi kes ja kus üldse kandideerib.

Las need poliitikud hammustavad kas või üksteisel kõrvad peast :rolleyes:

I don`t care!

Selle jutu põhjal tekkis mul küsimus: kas sa oled üldse valimisealine???

Kuidas sa saad öelda, et sind ei huvita, mis sinu ümber toimub ja veel nii uhkelt????

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pealehel reklaami ei näinud (Tim-i mainitud põhjusel). Kui ka oleks näinud, see poleks mu valikut (valima mitte minna :rolleyes: ) muutnud.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
huvi pärast läksin ka esilehele vaatama aga mida pole, seda pole ja siis tuli meele, et mul on arvutis abimees, kes igasugused kirevad ja vilkuvad aknad ära kaotab

mozilla firefox kasutajatale on olemas väike programmijupp adblock plus, aitab nõrgemapoolse arvuti kasutajal netis liikumist kiirendada kui teatud bännerid sellega ära keelata

thx for the tip, tõmbasin endale ka selle

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle jutu põhjal tekkis mul küsimus: kas sa oled üldse valimisealine???

Kuidas sa saad öelda, et sind ei huvita, mis sinu ümber toimub ja veel nii uhkelt????

Kui sa mu profiili uuriksid siis saaksid teada, et olen juba mitu aastat valimisealine olnud. Ja no palju asju toimub iga inimese ümber...aga kõik asjad ei saagi kõiki huvitada. Ja minu arust on saavutatud see aasta nõmeduse tipp seoses valimistega...parteid laimavad üksteis avalikult. Mina uhkelt? :ph34r: naljakalt pigem :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×