Jump to content
Aimuu

Kodujuust vol 2

Recommended Posts

Kavas on õhtusöögi all 100g kodujuustu, aga ma jälestan seda, kas oleks midagi millega kodujuustu segada, et vähegi maitsvam oleks? Panin soola juurde ja lisasin törts hapukoort ja asi paranes veidike, aga siiski mingeid häid nippe on, et maitset parandada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muumuu oma on jah jube kuiv ja ei kõbla süüa niisama karbist. Välja arvatud toidu kõrvale.

Oleneb. Üks on neil ilma rasvata, teine on 4% rasvasisaldusega. Esimene neist on tõesti kuiv, eile kogemata ostsin - nagu heina sööks. Teine on väga hea, ei ütleks et kuiv. Igatahes maitsetutest kodujuustudest minu lemmik. Parim on siiski kodujuust murakamoosiga, mõnusamaid magustoite üldse. Apelsinimoosiga oli ka väga hea, aga kadus kahjuks müügist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

alma 4 % rasvasisaldusega ; on suht parima maitsega. sinna pole midagi vaja lisada. Mõni partii võib kehvake olla ka, aga nii on absoluutselt kõigega.

teine võimalus on naturaalset kohupiima osta ( 200 gr ~4,40 kr prismas ) , ja sinna sisse sutsu hapukoort + törts piima segada ( et vedelam oleks ) , mina lisan sinna veel jahvatatud linaseemneid ja vahest naturaalset kakaopulbrit + paar väikest konservi ananassi ( ~30 -50gr). väga mõnus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
alma 4 % rasvasisaldusega ; on suht parima maitsega. sinna pole midagi vaja lisada. Mõni partii võib kehvake olla ka, aga nii on absoluutselt kõigega.

teine võimalus on naturaalset kohupiima osta ( 200 gr ~4,40 kr prismas ) , ja sinna sisse sutsu hapukoort + törts piima segada ( et vedelam oleks ) , mina lisan sinna veel jahvatatud linaseemneid ja vahest naturaalset kakaopulbrit + paar väikest konservi ananassi ( ~30 -50gr). väga mõnus.

tundub isuäratav, peab ära proovima, tänks :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise kasutan Ekstra kodujuustu jogurtiga 1,5% rasva.Sinna sisse kas paprikat või maitserohelist ja natuke küüslauku,need lisandid teevad kodujuustu täitsa söödavaks.Väga mõnus aeglaselt lagunduv valgupala enne magama minekut.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ostan sel põhjusel rasvatut kodujuustu, et põhimõtteliselt saab sama summa eest korraga rohkem valku kätte. Ühe firma erinevate variantide topsihinnad ei sõltu ju sellest, kui palju seal midagi sees on. Ja siis segan ise nii palju hapukoort juurde, kuidas parasjagu soov on (otse topsist ei söö nagunii...) Lemmikud on Tere Mumuu (üsna väikseteraline) ja Alma (üsna suureteraline) toodangud. Väga tihti soovitud tooteid kahjuks poes pole, siis sobib mõni 4-protsendiline kodujuust muidugi ka. Ja kui tahan mõnd maitsestatud varianti kiireks tarbimiseks, siis ostan Farmi makramaitselise.

Kõikvõimalikke salateid teen ka. Maitseroheline on ka võlusõnaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina ostan sel põhjusel rasvatut kodujuustu, et põhimõtteliselt saab sama summa eest korraga rohkem valku kätte. Ühe firma erinevate variantide topsihinnad ei sõltu ju sellest, kui palju seal midagi sees on. Ja siis segan ise nii palju hapukoort juurde, kuidas parasjagu soov on (otse topsist ei söö nagunii...) Lemmikud on Tere Mumuu (üsna väikseteraline) ja Alma (üsna suureteraline) toodangud. Väga tihti soovitud tooteid kahjuks poes pole, siis sobib mõni 4-protsendiline kodujuust muidugi ka. Ja kui tahan mõnd maitsestatud varianti kiireks tarbimiseks, siis ostan Farmi makramaitselise.

Kõikvõimalikke salateid teen ka. Maitseroheline on ka võlusõnaks.

Valku on rasvatus rohkem, kuid minu meelest on maitse hulga halvem. 4% on ikka parema maitsega minu jaoks.

Samas teemaalgatajaga ma nõus ei saa olla, et kodujuust paha on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×