Jump to content
444

30g palju on ?

Recommended Posts

ma loll mõtlesin et iga pakiga saab kaasa väikese plast lusika et siis paremini oskaks neid koguseid valida.

nüüd siis valk käes aga ei oska sealt kuidagi see 30g välja nokitsega et äkki keegi targem ütleb palju või suur lusikas siis olema peab ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma küll ei tea, millisest valgust või millisest supilusikast on jutt, kuid kimmeli postituse peale läksin Fit Wheyd kaaluma. Üks keskpärase kuhjaga supilusikatäis kaalus 7-8 grammi.

Valasin 30 grammi pulbrit klaasi ka - silma järgi oli mahuks umbes 1 detsiliiter.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ei tea ma mõõtsin üle ennem.panin ühe supilusika kuhjaga täis ja valasin ümber mõõtekoppa(30g):D:D

ma arvan et tee mõtlete ikka teelusikat:D

aga no mis me siin arutleme võta kaal,või laena ja kaalu ära:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1dl peaks olema nii u 100 gr su pulbit.

Ei. See kehtib vee (1g=1ml), ent mitte pulbri puhul.

Kimmel, mõõtsin sinu jaoks nüüd teelusikaga ka. Üks teelusikatäis kaalus ~3 grammi.

Tuleb tunnistada, et näiteks minu vanaisa nimetaks supilusikaks sellist söögiriista, mis minu jaoks ainult ja ainult kulpi tähendas. Tõlgendamise küsimus, eksole.

Muudetud kasutaja Stardust poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma loll mõtlesin et iga pakiga saab kaasa väikese plast lusika et siis paremini oskaks neid koguseid valida.

nüüd siis valk käes aga ei oska sealt kuidagi see 30g välja nokitsega et äkki keegi targem ütleb palju või suur lusikas siis olema peab ?

Iga paki peal peaks kirjas olema, hera80 näiteks 30g=1dl.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sul eriti suured supilusikad kodus siis.

pakun et kuhjaga 3-4 supilusikatäit peaks 30 gr andma

minu teada jällegi peaks olema 1 supilusikatäis 15-17 grammi kanti, no kuhjas. ise panen 2 lusikatäis hera80.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tean, et 5g on triigiti supilusika täis.

tavlaiselt kui mul endal ei olnud mõõtekulpi siis panin 6 triigiti sisse.

Peaks üle mõõtma kui mahti on kohe vaatan. Mul on veneaegsed supilusikad ehk kõige tavalisemad.

Panen siiamaani triigiti 6 teelusikatäit, aega võtab aga vähemalt saab ka õige tulemuse

muidugi neid teelusikaid on ka erinevaid mõned on piklikud ja mõned ümmargused ma panen ümmargustega

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
minu teada jällegi peaks olema 1 supilusikatäis 15-17 grammi kanti, no kuhjas. ise panen 2 lusikatäis hera80.

Kui ühes teelusikatäies on 5grammi, siis mul mahtus veneaegsesse supilusikasse maksimaalselt ~13grammi(kuhjaga)

proovisin kreatiiniga.

Minu arust on teelusikatäis herat veel vähem kui 5 grammi,

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×