Jump to content
Ott Kiivikas

"Sinu küljes kinni"! Best of - viimane saade!

Recommended Posts

Käis monteerija ka just läbi ja ütles, et pidi tulema täna päris raju saada, seega kes kodus on vaadake algus nagu ikka 20.00 Kanal2 :rolleyes:

Väga hea!Kujuneb vaikselt juba lemmik-saateks kanal2-s.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Monteerijal oli õigus, naelutas vaatama küll, tore kui hakkab saatele oma fännklubi välja kujunema :rolleyes:

Head materiali on küll ja küll üles võetud, seega sügisõhtud saavad lõbusad olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Monteerijal oli õigus, naelutas vaatama küll, tore kui hakkab saatele oma fännklubi välja kujunema :rolleyes:

Head materiali on küll ja küll üles võetud, seega sügisõhtud saavad lõbusad olema.

See on üks sari, mida ma kindlalt tahan internetist näha :ph34r:

Või on äkki millalgi telekast ka kordus?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nokitsejate võidusõit oli mingilgi määral vaadatav, kuid uus saade on täielik mõttetus. Saatel puudub igasugune point, püütakse vist matkida sama vormi mis oli "üks päev" .....mingi X tegelasega. Iga mees jäägu ikka oma liistude juurde, no sry, aga ei ole Kiivikas teletäht.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nokitsejate võidusõit oli mingilgi määral vaadatav, kuid uus saade on täielik mõttetus. Saatel puudub igasugune point, püütakse vist matkida sama vormi mis oli "üks päev" .....mingi X tegelasega. Iga mees jäägu ikka oma liistude juurde, no sry, aga ei ole Kiivikas teletäht.

Hea nali mees :rolleyes: Ma naudin küll saadet "Sinu küljes kinni" ja mitte ainult selle pärast, et kulturism mind tõmbab. Ott oskab väga hästi saatejuhi ametis olla!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nokitsejate võidusõit oli mingilgi määral vaadatav, kuid uus saade on täielik mõttetus. Saatel puudub igasugune point, püütakse vist matkida sama vormi mis oli "üks päev" .....mingi X tegelasega. Iga mees jäägu ikka oma liistude juurde, no sry, aga ei ole Kiivikas teletäht.

Minu arust on küll Kiivikas televisioonis jummala pro

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis jälle aheldan ennast erinevate inimeste käe külge. Saate algus nagu ikka 20.00. Seekord on käeküljes kodutu mees Valter. Vaheseik peaks tulema ka pronksiöö ühe peategelase Dmitri Klenskiga ja lõpetuseks Katrin Väli. :D

Head vaatamist! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen kuulnud vastakaid arvamusi Oti telestaariks olemise kohta. Eks nii on ikka. Päris kindlasti sobib ta telesse. On kordades leigemaid tegelasi seal saateid juhtimas ja ma usun, et Oti potensiaal, uusi põnevaid tegemisi-pakkumisi saada selles liinis rohkem kui reaalsed. Võiks olla mingi selline tõsisem saade kus Ott ntx inervjueerib tuntuid sportlasi. Teemaks võiks olla sportlase sisemine maail. Päris huvitav oleks vaadata kuulda kui palju keegi ennast avaks ja milliselt see katus erinevatel persoonidel on kokku "klopsitud". Ott ise sportlasena usun, oskaks päris osavalt kolleege ennast avama panna.

Sellelaadne saade leiaks kindlasti veelgi laiemat huvi vaatajate ringis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×