Jump to content
Liina90

extreem dieet.

Recommended Posts

Ehk siis praktiliselt 100% süsivesikud, süsivesikud ja süsivesikud. Ja milline vorm peaks olema dieedi nö tipphetkel ja selle lõppedes? :D

Teemaalgataja kaalub ju nüüd 39 kg 58 kg asemel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On hirmus jah. Ei väidagi vastupidist. Mind hakkas huvitama, mis värk see energiadieet on. Kõlab nagu toituks õhust.

Kehapuhastus protsess taimse toiduga + rohke vedelikuga. Kunagi tegin sarnast asja kui räigelt tüse olin. Võtsin samuti kehakaalus korralikult alla 115kg(max) pealt 71kg(min) peale. Selle toitumisega tekib räigelt hea enesetunne, seetõttu ei õnnestunud seda "dieeti" ka maha jätta õigel ajal vms, ei tahtnud endale tunnistada, et nüüd juba liiga peenike. Aga jah nüüd 88kg, veits rasva ja veits lihast peale tekkinud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kehapuhastus protsess taimse toiduga + rohke vedelikuga. Kunagi tegin sarnast asja kui räigelt tüse olin. Võtsin samuti kehakaalus korralikult alla 115kg(max) pealt 71kg(min) peale. Selle toitumisega tekib räigelt hea enesetunne, seetõttu ei õnnestunud seda "dieeti" ka maha jätta õigel ajal vms, ei tahtnud endale tunnistada, et nüüd juba liiga peenike. Aga jah nüüd 88kg, veits rasva ja veits lihast peale tekkinud :lol:

Paar aastat tagasi olin ka vaid juurikate ja toortoitude peal, mõjus hästi. Nüüd tuleks uuesti proovida. Lihast olen samuti saanud, kui Kalmuse ja Aderi toitumiskava järgi toitusin, kuid suvi tuli vahepeale ja siis tänu mu halvale tervisele sain süste, mis tõstsidd kaalu.

Täna olen joonud vaid rohelist teed ja BP käinud, õhtul BC ootamas. Jõuab veel. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Number numbriks, aga vorm?

Just - pigem kaaluda rohkem ja hea välja näha, kui kaaluda vähem ja halb välja näha. Ja jutt ei käi pelgalt kõrgemast vs. madalamast keharasva protsendist. On muudki, millest inimene koosneb. Kahjuks on seda teatavate haigusilmingute korral keeruline selgeks teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teemaalgataja kaalub ju nüüd 39 kg 58 kg asemel.

Mis paneb teid arvama, et normaalse väljanägemise taastamiseks peaks hakkama AINULT süsivesikuid sööma????

See oleks suurim viga üldse, tulemuseks oleks veelgi suurem kaal kui enne, ja taas uus ekstreemdieet. Kannajaks nr 1 on lihasmass, pikemaajaliselt kindlasti üleüldine tervis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis paneb teid arvama, et normaalse väljanägemise taastamiseks peaks hakkama AINULT süsivesikuid sööma????

See oleks suurim viga üldse, tulemuseks oleks veelgi suurem kaal kui enne, ja taas uus ekstreemdieet. Kannajaks nr 1 on lihasmass, pikemaajaliselt kindlasti üleüldine tervis.

Toitudes ainult süsivesikutest, ei parane suurt midagi. Toorsalatid sisaldavad aga vastupidiselt väga vähe süsivesikuid, umbes 2-4 g 100g kohta.

Miks muidu soovitatakse Atkinsi jms dieete. Kõik räägivad, et söö mida tahes, peaasi, et jääb väiksemaks kulutatud energiast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui inimene näeb selline välja, siis tuleks küll ekstreemsust kasutada.

http://www.elu24.ee/?id=177937

Jah, aga see on isegi ekstreemsuste jaoks ju ekstreemne... sellistel puhtudel piiratakse tõesti umbes 500 Kcal peale päeva energiasaadavus, aga see on haigus juba mitte niisama paks olemine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis haigus ...mehele meeldib süüa lihtsalt :D

Kuna ta ei suuda liikuda, vaid ainult lamab, eks siis ole süüdi ka tema ''toitlustaja'', kes talle selle ette tassib. Muidugi isu on kohutavalt suur, kui 20 000 kcal ära süüa. Õudus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga tugeva ülekaalu korral olen poolt ekstreemsuste katsetamisel. Nüüd näeme novembrist TV3-st uut saadet ''Kaalust alla'', Eesti inimestega.

Tean inimest, kes 5 päeva jõi tassikese teed ja sõi mõne puuvilja, kaal kadus 65 kg-lt 60-le kg-le. Ma usun, et see uus saade tuleb huvitav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Need ekstreemdieedid on lihtsalt räigelt haiged. Kuhu teil kiiret on, parem võtta vähehaaval kaalust alla ning säilitada oma tervis.

Kõik on suhteline.

Alati arutatakse mingisuguseid terviseprobleeme. See tervis on väga individuaalne. Kui võrrelda üle 100 aastaste elulugusid, siis on need inimesed seinast-seina. Mõni on pool elu kusagil vangilaagris ekstreemtingimustes aastaid orjatööd teinud, teised on suitsetanud ja viina joonud ja ikka panevad rõõmsalt üle 100 aasta. Spordiga on sama. Millegipärast kipuvad minu dieetide üle kohut mõistma just need, kellel on endal tervisehäired. Mina käin pidevalt tervisekontrollides -veri, süda, maks, kops, luustik jne ning kõik näitajad on alati laes. Probleemid tekkivad(gripp, külmetus jne), kui olen niiöelda normaalkaalus. Mõni väidab, et normaalne on langetada kaalu mingi 0,5 kg nädalas. No kuulge, mul läheb teinekord jõusaalis ja bodypumpis kahe tunniga 2,5 kg. Mis ma siis nagu tegema pean? Kohe praadi sööma tormama, et täpselt seda 0,5 kg nädalas jälgida?

Kogu see dieeditamine on TOTAALSELT INDIVIDUAALNE!!! :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõik on suhteline.

Alati arutatakse mingisuguseid terviseprobleeme. See tervis on väga individuaalne. Kui võrrelda üle 100 aastaste elulugusid, siis on need inimesed seinast-seina. Mõni on pool elu kusagil vangilaagris ekstreemtingimustes aastaid orjatööd teinud, teised on suitsetanud ja viina joonud ja ikka panevad rõõmsalt üle 100 aasta. Spordiga on sama. Millegipärast kipuvad minu dieetide üle kohut mõistma just need, kellel on endal tervisehäired. Mina käin pidevalt tervisekontrollides -veri, süda, maks, kops, luustik jne ning kõik näitajad on alati laes. Probleemid tekkivad(gripp, külmetus jne), kui olen niiöelda normaalkaalus. Mõni väidab, et normaalne on langetada kaalu mingi 0,5 kg nädalas. No kuulge, mul läheb teinekord jõusaalis ja bodypumpis kahe tunniga 2,5 kg. Mis ma siis nagu tegema pean? Kohe praadi sööma tormama, et täpselt seda 0,5 kg nädalas jälgida?

Kogu see dieeditamine on TOTAALSELT INDIVIDUAALNE!!! :huh:

Tere,

Miks see väänlev paks poiss sul postitustes on? Mulle see küll väga normaalne ei tundu aga see arvamus on mul totaalselt individuaalne:D

Parimat soovides,

Martin

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

Miks see väänlev paks poiss sul postitustes on? Mulle see küll väga normaalne ei tundu aga see arvamus on mul totaalselt individuaalne:D

Parimat soovides,

Martin

Otile see ka ei meeldi :huh:

Tegemist on GOONIES filmi tegelasega. See oli kunagi 80-datel väga populaarne film. Selle poisi leidsin ma ühest välismaa kulturistide portaalist ühe pärsi tugeva atleedi kontolt ja las ta olla siin siis vahelduseks. Meie inimesed ei ole lihtsalt selliste asjadega harjunud, aga kui ma kunagi jälle sinna portaali satun, siis panen selle aadressi üles ja näete ise ka, mis tegelasi seal portaalis kasutajatele lisatud on. Lihtsalt FUN! :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samas mida rohkematel kasutajatel mingi multikas iga posti all tõmbleb, seda loetamatuks ja häirivamaks foorum muutub. Õnneks on praegu vaid 2-3 sellis tkasutajat...

Muudetud kasutaja emmimees poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes keelab omale ka midagi sinna alla väänlema panna? Tahate viskan lingi? Kui ei meeldi, ärge vaadake, onju.

Ma olen 101% kindel, et kui ma ise seal all palja peega väänleks, siis keegi ei kobiseks...va mõned naised ehk :huh: :huh:

Aga see selleks, jäägem teemasse!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõik on suhteline.

Alati arutatakse mingisuguseid terviseprobleeme. See tervis on väga individuaalne. Kui võrrelda üle 100 aastaste elulugusid, siis on need inimesed seinast-seina. Mõni on pool elu kusagil vangilaagris ekstreemtingimustes aastaid orjatööd teinud, teised on suitsetanud ja viina joonud ja ikka panevad rõõmsalt üle 100 aasta. Spordiga on sama. Millegipärast kipuvad minu dieetide üle kohut mõistma just need, kellel on endal tervisehäired. Mina käin pidevalt tervisekontrollides -veri, süda, maks, kops, luustik jne ning kõik näitajad on alati laes. Probleemid tekkivad(gripp, külmetus jne), kui olen niiöelda normaalkaalus. Mõni väidab, et normaalne on langetada kaalu mingi 0,5 kg nädalas. No kuulge, mul läheb teinekord jõusaalis ja bodypumpis kahe tunniga 2,5 kg. Mis ma siis nagu tegema pean? Kohe praadi sööma tormama, et täpselt seda 0,5 kg nädalas jälgida?

Kogu see dieeditamine on TOTAALSELT INDIVIDUAALNE!!! :huh:

No kuulge, mul läheb teinekord jõusaalis ja bodypumpis kahe tunniga 2,5 kg. Ei noh, õnnelik inimene, et nii hästi läheb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×