Jump to content
Liina90

extreem dieet.

Recommended Posts

Ei ütleks et naiste oma ka OK on ,sest mõnedes maades naiste keskmine on pea 90 eluaastat.

Mis ongi ülerahvastatuse ja sellest tulenevate muude probleemide põhjus- järjest suurenev keskmine eluiga.

Seega kõik inimesed extreem dieetidele jms

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päris korda tervist vist nii ikka ei saagi enam.

Extreemsused peaks ikka välja jätma.

Ma ei kujuta ette mis tunne oleks sellise pikkuse juures nii väikse kaaluga olla :D

Sry aga see on juba liig.

Pigem ülekaalus siis juba.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma mõtlesin, et nii on lihtsam ja kiirem.

Njh..Olen siis 165 cm ja kaalun 39kg

Tahad sünnikaalu tagasi saada või?Mõistus võiks ikka pähe ka "kunagi" tulla.Hull lugu!

Argo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida mõtlete "tervise kahjustumise" all? Mis konkreetselt võib kahjustuda ja millise tõenäosusega? Küüntele tekivad valged jutid ilmselt?

Olen kuulnud, et mõnel muutub immuunsus ka nõrgaks. Nt ollakse tihti iga tuulehoo järel haige.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei taha midagi solvata vms, aga mind huvitab see, et kui sa olid ülekaaluline ning järsku võtsid sellise pommi alla, et kas see nahk ripendama ei jäänud ? Tõmbus korralikult tagasi ikka ?

võtsin ka alla väga palju ja kiirelt, mul jäi lopendama küll, möödas 3 aastat ja asi on paranemas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks minu dieedidki on olnud teinekord kõrvalseisjale ekstreemsed, aga loomulikult on nendel dieetidel mingi kindel eesmärk saavutada võistluskaal. Niipea kui võistlushooaeg läbi saab, alustan jälle mormaalset toitumist ja elustiili ning soovitan ka teistele ekstremistidele :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks minu dieedidki on olnud teinekord kõrvalseisjale ekstreemsed, aga loomulikult on nendel dieetidel mingi kindel eesmärk saavutada võistluskaal. Niipea kui võistlushooaeg läbi saab, alustan jälle mormaalset toitumist ja elustiili ning soovitan ka teistele ekstremistidele :D

No ma päris loodan, et sul ei ole sellist kaalu-pikkuse suhet veel tekkinud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen kuulnud, et mõnel muutub immuunsus ka nõrgaks. Nt ollakse tihti iga tuulehoo järel haige.

Kas ma saan õigesi aru, et eelpool kõnelejad räägivad tervise kahjustamisest, kui, valgetest juttidest küüntel, ja, kui immuunsuse võimalikust nõrgenemisest? Või nad äkki mõtlevad siiski muud? Kui jah, siis mida? Juuksekarva pooldumist peatakse silmas äkki?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks minu dieedidki on olnud teinekord kõrvalseisjale ekstreemsed, aga loomulikult on nendel dieetidel mingi kindel eesmärk saavutada võistluskaal. Niipea kui võistlushooaeg läbi saab, alustan jälle mormaalset toitumist ja elustiili ning soovitan ka teistele ekstremistidele :blink:

Herr Vähk, Sa millalgi kirjutasid jah põgusalt oma 500kcal päevanormist ja samal ajal 3 trennist. Räägid äkki lähemalt, kuidas nii äärmuslikes tingimustes tervise juurde jäid? :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks minu dieedidki on olnud teinekord kõrvalseisjale ekstreemsed, aga loomulikult on nendel dieetidel mingi kindel eesmärk saavutada võistluskaal. Niipea kui võistlushooaeg läbi saab, alustan jälle mormaalset toitumist ja elustiili ning soovitan ka teistele ekstremistidele :blink:

Sama asja ma lugesin siin kuskil, et on võistlejaid, kes teevad ekstreemset dieeti kuni võistluskaaluni. Ise lugesin, et see saavutatakse nädalatega. Siis tulid Aile jt, kes ütlesid, et tehta nii. Saa siis aru.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen õuna,energija ja rohelise dieeti teinud ja tulemus on kiired olnud ja hirmuäratavad, et nüüd olen ikka ülikõhn, et kondid paistavad.. U 3 kuud pidanud. Kas see dieet võiks selle lühikese ajaga mu tervist kahjustada??, ma ikka täiega kahetsen ,et seda proovisin. Tahask nüüd ikka kosuda ja normaalseks tagasi saaada....

Mismoodi see dieet välja nägi? Õuna, teed ja siis tuli energia?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sama asja ma lugesin siin kuskil, et on võistlejaid, kes teevad ekstreemset dieeti kuni võistluskaaluni. Ise lugesin, et see saavutatakse nädalatega. Siis tulid Aile jt, kes ütlesid, et tehta nii. Saa siis aru.

Sa võistled, et Sul on selline baas, et nädalatega märgatavalt kaalu langetada? Soovitan küll pigem Ailet kuulata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa võistled, et Sul on selline baas, et nädalatega märgatavalt kaalu langetada? Soovitan küll pigem Ailet kuulata.

Mina pole kuskil väitnud, et võistelda soovin. Kirjutasin nii nagu asi oli. Mulle vastati, et ei ole nii, nagu lugesin. Nüüd aga oli üks vastaja, kes ikkagi on nii teinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa võistled, et Sul on selline baas, et nädalatega märgatavalt kaalu langetada? Soovitan küll pigem Ailet kuulata.

No mõni saab jah märgatavalt ja kiiresti kaalu langetada enne võistlust, kuid pärast võistlust süüakse 2 päevaga need 15 kaotatud kilo tagasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No mõni saab jah märgatavalt ja kiiresti kaalu langetada enne võistlust, kuid pärast võistlust süüakse 2 päevaga need 15 kaotatud kilo tagasi.

Sellepärast ma soovitangi Ailet kuulata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma mõtlesin, et nii on lihtsam ja kiirem.

Njh..Olen siis 165 cm ja kaalun 39kg

Dziisas, isegi mina oma "vingeimail" päevil kaalusiin natsa rohkem, so 40 kg (pikkust 167 cm), see oli siiski pea 2 aasta tulemus. Paari kuuga 58lt 39-le- uskumatu!

58 peaks sellise pikkuse juures olema väga ok kaal! Enamus kaalub julgelt üle 60 (näiteks võrdluseks- paljude sama pikkusega fitnessi võistlejate võisluskaal ehk siis minimaalse rasva%ga vorm jääb nii umbes sinna 55-57 kanti-see on tegelikult ju ekstreemolukord keha jaoks, massi ajal kaaluvad nad aga kõik julgelt üle 60), see on täiesti normaalne.

Aga sinu puhul pea 20 kg mõne kuuga- kindlasti jättis see sügava jälje, taastumine sellest võib olla päris raske ja vaevanõudev. Kindlasti pead arvestama sellega, et nüüdsest hoiab keha mõnda aega absoluutselt kõike kinni- kogu vesi ja söök. Võtad esialgu kaalu juurde ehk rohkemgi, kui enne olid. Lisa oma päevakavasse veidi liikumist, lase menüü korrastada SPETSIALISTIL, ja peale ehmatavat esmast kaalutõusu stabiliseerub see mõne aja pärast kenasti!

Kui veel võistlejatest rääkida, siis nädalatega ei sureta keegi siin niiviisi lihast. Võistlejad tunnetavad oma keha piisavalt, et pidada võistluseelset dieeti, planeerida seda, nii et alaneks kaal rasva arvelt, säilitades võimalikult palju lihaskonda ja tervist üleüldiselt. Keegi ei kavatse minna lavale haiglase väljanägemisega!

Dieedil võistlejat ei ei saa ses suhtes kindlasti kõrvutada tavadieeditajaga, kes katsetab kaalu alandada õunte ja jumal teab millega!

BTW, see su õunadieet+nälgimine rikub hambad jäädavalt ära! Kui sa veel ei tunne nende tundlikkust, siis üsna pea hakkad tundma, ja arsti juurde jõudes märkab see, et vaapa pole osades kohtades enam ollagi... Selle vastu aitab ainult kroonimine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen õuna,energija ja rohelise dieeti teinud ja tulemus on kiired olnud ja hirmuäratavad, et nüüd olen ikka ülikõhn, et kondid paistavad.. U 3 kuud pidanud. Kas see dieet võiks selle lühikese ajaga mu tervist kahjustada??, ma ikka täiega kahetsen ,et seda proovisin. Tahask nüüd ikka kosuda ja normaalseks tagasi saaada....

Mis toitaine see "energia" on? Kas oled avastanud midagi tänapäevateadusele tundmatut?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Energiadieet: hommikul puuvili, lõunal toorsalat, õhtul keedetud teravili.

Keelatud teed, kohvid jms.

http://enlightenment-now.com/ee/dieet/toid...nergeetika.html

Ehk siis praktiliselt 100% süsivesikud, süsivesikud ja süsivesikud. Ja milline vorm peaks olema dieedi nö tipphetkel ja selle lõppedes? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×