Jump to content
Liina90

extreem dieet.

Recommended Posts

Olen õuna,energija ja rohelise dieeti teinud ja tulemus on kiired olnud ja hirmuäratavad, et nüüd olen ikka ülikõhn, et kondid paistavad.. U 3 kuud pidanud. Kas see dieet võiks selle lühikese ajaga mu tervist kahjustada??, ma ikka täiega kahetsen ,et seda proovisin. Tahask nüüd ikka kosuda ja normaalseks tagasi saaada....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palju pikkus ning kaal sul on? Mitu kilogrammi oled kaalust kaotanud?

Kui ma õigesti mäletan, siis sa oled varem siin nii mitmeidki küsimusi toitumise kohta uurinud ning anti sulle ka normaalseid vastuseid. Aga naise mõistus (ei ole mõeldud solvanguga, vabandan ette) on naise mõistus. Telli endale toitumiskava..kõige lihtsam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palju pikkus ning kaal sul on? Mitu kilogrammi oled kaalust kaotanud?

Kui ma õigesti mäletan, siis sa oled varem siin nii mitmeidki küsimusi toitumise kohta uurinud ning anti sulle ka normaalseid vastuseid. Aga naise mõistus (ei ole mõeldud solvanguga, vabandan ette) on naise mõistus. Telli endale toitumiskava..kõige lihtsam.

Ma mõtlesin, et nii on lihtsam ja kiirem.

Njh..Olen siis 165 cm ja kaalun 39kg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen õuna,energija ja rohelise dieeti teinud ja tulemus on kiired olnud ja hirmuäratavad, et nüüd olen ikka ülikõhn, et kondid paistavad.. U 3 kuud pidanud. Kas see dieet võiks selle lühikese ajaga mu tervist kahjustada??, ma ikka täiega kahetsen ,et seda proovisin. Tahask nüüd ikka kosuda ja normaalseks tagasi saaada....

Mõni kohe ei õpi enne kui on omal nahal tunda saanud.

Jah, loomulikult on see Su tervisele mõjunud, kui rängalt, seda muidugi ei tea.

Kosumist peaksid vast nüüd kellegi hoole all ette võtma, jumal teab, mida Sa muidu selleks välja mõtled.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ai, ai, ai! Nii ei tohi. Organism vajab ka loomseid valke ehk liha, muna, piimasaadused. Ainult rohelise söömisega kahjustab kindlasti organismi, kuna jätad organismi nn. nälga! Tulemuseks ongi lisaks rasvale ka lihasmassi kadu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas siin anoreksia vms tegu juba ei ole...?

Loomulikult on. Anoreksiat diagnoositakse BMIga 17,5 ja vähem. Antud isikul on BMIks 14,3. Ja just selle pärast tundubki mulle, et tegemist ei ole väga tõsise teemaga - vastasel juhul oleks abiotsimine ilmselt veidi teistsugune.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma sain lähedalt olevalt jõusaalis olevat spetsialistilt nõu:D:DMA nüüd loodan, et asi läheb paremuse poole.

Räägi meile ka, mis nõu ta andis. Mina olen suht skeptiline nende jõusaali "spetsialistide" suhtes..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei taha midagi solvata vms, aga mind huvitab see, et kui sa olid ülekaaluline ning järsku võtsid sellise pommi alla, et kas see nahk ripendama ei jäänud ? Tõmbus korralikult tagasi ikka ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen õuna,energija ja rohelise dieeti teinud ja tulemus on kiired olnud ja hirmuäratavad, et nüüd olen ikka ülikõhn, et kondid paistavad.. U 3 kuud pidanud. Kas see dieet võiks selle lühikese ajaga mu tervist kahjustada??, ma ikka täiega kahetsen ,et seda proovisin. Tahask nüüd ikka kosuda ja normaalseks tagasi saaada....

Kas su toit koosnes rohelisest teest, õunast ja selle toidust saadud energiast või?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilma loomse toiduta sellist dieeti pidades võib tõesti organismi kahjustada.

Kuid siiski ei tee taimetoitlasi maha, olen kuulnud, et nende luud pidid ainult 4-6% hõredamad olema, kui lihasööjatel :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×