Jump to content
mees232

Eesmärk mass, mitte kuivus

Recommended Posts

Terv!

Tahaks massi rohkem kuigi pole endomorfh,olen kogukas kuid rohkem massi vaja pika peale,ei armasta kuivust yltse.Võin olla pehme aga massiivsem!Head Söögi ja trenni nipid?

Muudetud kasutaja mees232 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Terv!

Tahaks massi rohkem kuigi pole etnomorf,olen kogukas kuid rohkem massi vaja pika peale,ei armasta kuivust yltse.Võin olla pehme aga massiivsem!Head Söögi ja trenni nipid?

Müstika - eesmärm, etnomorf, ültse? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Terv!

Tahaks massi rohkem kuigi pole etnomorf,olen kogukas kuid rohkem massi vaja pika peale,ei armasta kuivust yltse.Võin olla pehme aga massiivsem!Head Söögi ja trenni nipid?

Oled sa eestlane?? Krt vanust 24 aga kirjutada sa ei oska, kirjavahemärke ka ei oska kasutada...

Kõik su postitused on segased.

Ei puutund küll teemasse aga mind ajab päris vihale selline värk.

Muudetud kasutaja Wire poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Terv!

Tahaks massi rohkem kuigi pole etnomorf,olen kogukas kuid rohkem massi vaja pika peale,ei armasta kuivust yltse.Võin olla pehme aga massiivsem!Head Söögi ja trenni nipid?

Kaido Leesmanni kava ehk sobiks sulle treenimiseks siis, äkki saab küsida talt kava või nõu:

http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=6483&st=420

Sest ta ise pole ka kõhn ega kuiv, nagu sullegi sobiks vist, et siis temalt kava aitaks ehk.

Saad mõne pildi tuua äkki kellegist, mis illustreeriks mis laadi kehaga oled hetkel üldse, ja/või, et mislaadi vormi sooviks taotleda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Söö palju. Trenni ära tee. Liiguta ennast võimalikult vähe. Suurem osa päevast võimalusel leba voodis. Massi hakkab tulema, ja mitte vähe. :)

Pluss söö häästi palju krõpse ja magusat oi kuda kasvad :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alustuseks võid võtta ette massitreeningu kava,toit on samuti loomulikult tähtis niiet jälgi mida suust sisse ajad.

Ise soovitaksin toidulisandina Multi Kilo-t ( see ei tarvitse olla kõige parem aga mulle andis küll nähtavalt kiiresti tulemusi ja massi )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui rasvapall on hea olla, lase käia

Ma ei mõtle paksu,rohkem pidasin silmas massiivsust,kui sixpäkki ei näe siis pole probleemi

Muudetud kasutaja mees232 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:) ei noh rasva kyll aga see ei tähenda rasvatrullat ju,sixpäkki ei ole,aga samas kapp ja suur

minuarust kulturistide massi vorm on supper,suur ja tugev,mis sest et rasva% kõrgem

loe palun viimane lause uuesti läbi ja ütle, kas sa ise ka aru saad, mida kirjutad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
eesti keel jätab mul soovida jah :)

tore, et vähemalt püüad, aga teinekord püüa, et mõttest oleks aru saada.

isiklikult arvan, et kui eesmärk pole just sumo, siis tuleb toituda ja ka treenida tasakaalustatult, pole ju mõtet olla lihtsalt suur ja siis, kui pead ntx trepist 5. korrusele ronima, seal hingeldades ja higistades 5 minutit taastuma.

miskipärast tundub hästi sümpaatne see teema: http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=23192

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tore, et vähemalt püüad, aga teinekord püüa, et mõttest oleks aru saada.

isiklikult arvan, et kui eesmärk pole just sumo, siis tuleb toituda ja ka treenida tasakaalustatult, pole ju mõtet olla lihtsalt suur ja siis, kui pead ntx trepist 5. korrusele ronima, seal hingeldades ja higistades 5 minutit taastuma.

miskipärast tundub hästi sümpaatne see teema: http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=23192

yle 110kg ei tahakski,120kg oleks palju.Olen 189cm pikk ja kaalun 103kg.Seega ideaal 7kg kaugusel :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×