Jump to content
j6ujunn

Mõttejõud ja lihaste arendamine

Recommended Posts

Terv!

Mõtlesin väheke et kuidas teil tahtejõu ja lihastekasvatamisega on kuidas mõjutab ja kuidas kasutate.Isiklikult mõjub tahtejõu arendamine,meditatsioon,tugevalt kaasa jõutreeningutele.Arvan kui ei arendaks tahet ja ei teeks meditatsiooni siis kindlasti oleks tulemused kehvemad.Kui teha meditatsiooni enne trenni 20min siis täheldan suuremat jõudu ja energiat.Nii et minu puhul mõjub,kuidas teil ja kogemused,arvamused?

Tänud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Terv!

Mõtlesin väheke et kuidas teil tahtejõu ja lihastekasvatamisega on kuidas mõjutab ja kuidas kasutate.Isiklikult mõjub tahtejõu arendamine,meditatsioon,tugevalt kaasa jõutreeningutele.Arvan kui ei arendaks tahet ja ei teeks meditatsiooni siis kindlasti oleks tulemused kehvemad.Kui teha meditatsiooni enne trenni 20min siis täheldan suuremat jõudu ja energiat.Nii et minu puhul mõjub,kuidas teil ja kogemused,arvamused?

Tänud!

Ma pigem teen soendust enne trenni:DNo kui annab jõudu siis anna minna

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Märgatavalt aitab!!!

Eriti hea on kui olen enne treenigut jõudnud ennast vastava meeleoluni viia ja trennis lülitan ennast muusikaga ümbritsevast välja.

Soovitan proovida!

Muudetud kasutaja t3i poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen kuulnud inimestest kes mõeldes treenivad lihaseid, pinksalt süvenedes iga detail läbi mõeldees,

pidi saatma mingid impulsid lihastesse ja neid treenima, kunagi nägin doki sellest...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen kuulnud inimestest kes mõeldes treenivad lihaseid, pinksalt süvenedes iga detail läbi mõeldees,

pidi saatma mingid impulsid lihastesse ja neid treenima, kunagi nägin doki sellest...

Seda kutsutakse Tugitooli spordiks :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loomulikult mõjub keskendumine treenitavatele lihastele hästi ning muusika kuulamine MP3 pealt aitab keskenduda oma treeningule ning powerit annab juurde just raskem muusika!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul aitab jõudu ja motivatsiooni anda reedene treening :P , sest tean et läheb peoks ja siis nii hea tunne ;) , muidugi lemmikmuusika ja ARENG, kui näen et areng toimub ja lihas kasvab siis motivatsioon veelgi tõuseb

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina arvan nii, et tahtejõudu saab ajapikku parandada, kuid oleneb ikka väga palju kuidas kellegil seda parasjagu on ja kui palju suudab igaüks endast max välja pigistada.

Meditatsioonist ma ei oska midagi arvata, pole kokku puutunud. Mingis edasijõudnute etapis aitab kindlasti kaasa, kuid kui seda alla paari aasta tehtud on, siis 0% annab juurde.

Paljud toidulisandidki on ju selle põhimõttega, et trennis ikka pauerit rohkem oleks.

Ise suudan ennast piisavalt üles kütta ja ei vaja selleks lisaaineid:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loomulikult mõjub keskendumine treenitavatele lihastele hästi ning muusika kuulamine MP3 pealt aitab keskenduda oma treeningule ning powerit annab juurde just raskem muusika!

Peaasi, et liigne keskendumine ohutusele ei mõjuks ;)

Dexter võib täna nagu aru saan oma teist sünnipäeva tähistada :P ... ütleme nii.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×