Jump to content
sirliste

Ainevahetus

Recommended Posts

Kuidas oleks võimalik oma ainevahetust saada kiiremini tööle? Tean et mulle absoluutselt ei sobi sealiha ja veiseliha, kanalihaga on veidi kergem variant. Kui söön nt sealiha koos salatiga lõunaks on garanteeritud vähemalt kahepäevane kõhukinnisus. Viimati kui vaatasin saadet dieedidoktorid peeti seal ideaalseks variandiks seda kui inimene peale igat söögikorda saab wc käia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Füüsiline koormus - trenn.

Edit.

Oma kogemuse najal on see samuti kogetud. Periood, mil trenni ei tee on "vajadus" max korra päevas. Kui aga korralikult trenni teeha, siis neli korda.

Muudetud kasutaja zwen poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ainevahetuse paneb kiiremini tööle füüsiline koormus. Kindlasti on ka igast ekstrakte/teesid selleks. Nätsunärimine ajab ka kõhu tühjaks. Seda WC jama kuulen ma esimest korda, mis seal tegema peab? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas oleks võimalik oma ainevahetust saada kiiremini tööle? Tean et mulle absoluutselt ei sobi sealiha ja veiseliha, kanalihaga on veidi kergem variant. Kui söön nt sealiha koos salatiga lõunaks on garanteeritud vähemalt kahepäevane kõhukinnisus. Viimati kui vaatasin saadet dieedidoktorid peeti seal ideaalseks variandiks seda kui inimene peale igat söögikorda saab wc käia.

Söö rohkem valku, valgud kiirendavad ainevahetust.

Mida rohkem kordi päevas sööd seda rohkem sul ainevahetus kiireneb, näiteks kui sa sööd 6 korda päevas kiireneb ainevahetus 6korda ja 7 või 8 kiirendavad veel rohkem. aga sa ei tohi siis korraga palju süüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Linajahu, keefir, juurviljad, kalamaksaõli, oliiviõli jne. Ise pead katsetama, mida Sul vaja on, et end hästi tunda. Ja kui tead juba, et mingisuguseid toiduaineid koos süües läheb kõht kinni, siis ära söö neid enam koos. Kui tahad sealiha, siis proovi seda toorsalati asemel näiteks hautatud juurviljadega. Vaata, kuidas mõjub.

Keegi ei saa Sulle mingit kindlat nõu anda, pead ise pidevalt jälgima oma enesetunnet ja toidusedelit. Mina sain nii oma kõhukinnisusprobeemist jagu ja tean nüüd näiteks, et ei saa igal hommikul kaerahelbeputru süüa, vaid võin seda lubada endale aeg-ajalt.

Edit: Palju päevas vett tarbid?

Muudetud kasutaja hehee poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Söö rohkem valku, valgud kiirendavad ainevahetust.

Mida rohkem kordi päevas sööd seda rohkem sul ainevahetus kiireneb, näiteks kui sa sööd 6 korda päevas kiireneb ainevahetus 6korda ja 7 või 8 kiirendavad veel rohkem. aga sa ei tohi siis korraga palju süüa.

Ma arvan et ta ei taha *seda* ainevahetuse kiirust :)

Aga jah, torustikule pidid linaseemned imet tegema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vett tarbin kuskil liitri jagu päevas, mõni päev vbl rohkem mõni vähem. Kohvi on küll jah hea asi aga kui ikka olen söönud sealiha siis ei aita. Kas tomat võiks olla mingit pidi pidurdav faktor seedimisele?

Tänan nõuannete eest ja proovin mis kuidas toimib :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kiivi, kohv, tšillipipar, täisteratooted, petersell, roheline tee aitavad. Vett peab jooma piisavalt. Raskesti seeditavaid asju söö harvemini (seened, herned-oad, sealiha). Liikuv eluviis ja paigas elurežiim loomulikult parim abi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuletan teile meelde, et kui k6ht k2ib l2bi v2hem kui kaks korda p2evas...siis on see k6hukinnisus.

Joote v2he, liigute v2he, s88te r2mpsu... Valige ise p6hjus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tuletan teile meelde, et kui k6ht k2ib l2bi v2hem kui kaks korda p2evas...siis on see k6hukinnisus.

Ära luuleta. Kliiniliselt diagnoositakse kõhukinnisus siis, kui kõht käib läbi vähem kui kolm korda nädalas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kliiniliselt diagnoositakse kõhukinnisus siis, kui kõht käib läbi vähem kui kolm korda nädalas.

Nö kliiniliselt toimub nii mõnigi asi äärmuslikkusest lähtudes. Äärmused ei ole kehale head.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga Aile väide ei tundu veidi... äärmuslik?

Mulle mitte. Ma olen üks neist, kes on kõhukinnisusega hädas olnud, asi kaldus juba sinna kliinilise äärmuseni, kuid toitumise ja trenniga olen saavutanud Aile äärmuse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga Aile väide ei tundu veidi... äärmuslik?

ei, Aile näide ei ole äärmuslik. pole olnud küll juhust, et kõht polks läbi käinud harvemini, kui üle päeva, aga tänasel päeval koos trenni ja õige ning tiheda toitumisega on tavapärane kordade arv 2. tihtipeale isegi 3 korda päevas ning see ei tähenda, et kõht lahti oleks olnud. tihe toitumine tähendab, et vähem kui 6 korda päevas ma ei söö (trennipäevadel 8x), joon samuti palju vett ning võtan igapäevaselt omega 3 rasvhappeid lisaks tavalisele toidule.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×