Jump to content
liilian18

Sääred

Recommended Posts

Selline küsimus olen 174 cm pikk kaalun 59 kilo aga mure selline et tahan oma sääri korda saada,sääred tunduvad nii paksud,kui põlvedest alla poole vaadata siis tundub nagu oleks jalad põlvest jalalabani yhe suurune(pekised) mingit kuju nagu ei ole.Kõige paksema koha pealt on sääre ümbermõõt 36 cm ja peenema koha pealt 24 cm.kuidas saada sääred ilusti vormi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ehk siis pahkluu kohalt on 24 sentimeetrit? Mul on üsna sarnane probleem, säär ise väga jäme ei ole, ent tänu jämedale pahkluule (inglise keeles tuntud kui cankles) näevad jalad üsna koledad välja. Ebaõnn, mõnel on laiad õlad, teisel jämedad randmed, trenniga neid probleeme vist lahendada ei saa. Kui sa väidad, et sul on seal lihtsalt pekk, siis tuleb üleüldist rasvaprotsenti vähendada.

Huvitav, kas sellise probleemi puhul plastiline kirurgia aitab (kui probleemiks ei ole liigne rasv)?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ehk siis pahkluu kohalt on 24 sentimeetrit? Mul on üsna sarnane probleem, säär ise väga jäme ei ole, ent tänu jämedale pahkluule (inglise keeles tuntud kui cankles) näevad jalad üsna koledad välja. Ebaõnn, mõnel on laiad õlad, teisel jämedad randmed, trenniga neid probleeme vist lahendada ei saa. Kui sa väidad, et sul on seal lihtsalt pekk, siis tuleb üleüldist rasvaprotsenti vähendada.

Huvitav, kas sellise probleemi puhul plastiline kirurgia aitab (kui probleemiks ei ole liigne rasv)?

Väga segane tundub viimane kysimus! Kui probleemiks rasv siis võib plastiline kirurgia aidata, egas nad konti ja lihast eemaldama hakka!

Teemasse ka, sääre rasvast saab toitumise ja trenniga(kui pole mingi erijuhtum,see selgub mõne nädalaga). Palun ärge pm-ige mulle niisama, tasuta ma seda infot ei jaga!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga segane tundub viimane kysimus! Kui probleemiks rasv siis võib plastiline kirurgia aidata, egas nad konti ja lihast eemaldama hakka!

Luid opereeritakse ju ka, ei? Ninad-lõuad-põsesarnad? Ausõna huvitab, noh.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ise mõtlesin ka et võtaks ühendust mõne ilukirurgiga :)

Teil ju pekk seal, mix on vaja luude kallale minna?! Ok, doc eemaldab rasva, aga mis siis saab kui elad ikka vanaviisi edasi, säär rasvub ju jälle!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teil ju pekk seal, mix on vaja luude kallale minna?! Ok, doc eemaldab rasva, aga mis siis saab kui elad ikka vanaviisi edasi, säär rasvub ju jälle!

Päris pekk kh nyyd ei ole,lihtsalt pahkluu on jämenenud ja rasva kogunenud.olen teinud päris palju trenni säärelihastele aga ykski tulemus pole aindanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teil ju pekk seal, mix on vaja luude kallale minna?! Ok, doc eemaldab rasva, aga mis siis saab kui elad ikka vanaviisi edasi, säär rasvub ju jälle!

võksin teile pildi saata oma jalast ,siis äkki teaksite milles probleem on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Stopp, ärge tehke meelevaldseid järeldusi. Mina pole oma rasvakihist siin teemas rääkinud, teemaalgataja oli see, kelle mureks olid pekised sääred. Lõikusele ka ei plaani minna, tundsin lihtsalt inimlikku huvi.

Muide, ärge ajake sassi pahkluupiirkonda ja sääremarja.

Muudetud kasutaja Stardust poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei oska ette kujutada missugune su säär välja näeb, aga minu arvamus on, et 36cm ei ole sugugi liiga palju. Arvan, et põed liiga palju.

PS! Kui jalad oleksid pekised, oleks seda ka pahkluupiirkond ja seljuhul ei oleks see 24cm enam vaid ikka tunduvalt rohkem. Usun, et see mida sa pead pekiks, on kena lihakäntsakas, mis sääremarja kohapealt välja tungib.

Muudetud kasutaja Xero poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei oska ette kujutada missugune su säär välja näeb, aga minu arvamus on, et 36cm ei ole sugugi liiga palju. Arvan, et põed liiga palju.

PS! Kui jalad oleksid pekised, oleks seda ka pahkluupiirkond ja seljuhul ei oleks see 24cm enam vaid ikka tunduvalt rohkem. Usun, et see mida sa pead pekiks, on kena lihakäntsakas, mis sääremarja kohapealt välja tungib.

Yep, natukene lihastemas jalad ongi ilusamad minu arust :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vb peaksin siis rohkem venitusharjutusi tegeme enne trenni ning ka pärast ,et säärelihas muutuks piklikumaks.

Venitustest ei ole kasu, tuleb treenida korralikult, et säär välja tuua, siis paistab säär rohkem lihastes kui pekkis

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Venitustest ei ole kasu, tuleb treenida korralikult, et säär välja tuua, siis paistab säär rohkem lihastes kui pekkis

Kui küsida tohib kuidas peaks siis korrlikult treenima,oskad häid ideid anda?:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui küsida tohib kuidas peaks siis korrlikult treenima,oskad häid ideid anda?:)

sääri saab treenida ka enda keharaskusega, kasvõi kodus, tuleb lihtsalt panna päkad millegi peale ja lasta kannad vastu maad/maa ligidale ning uuesti üles, vägagi hea harjutus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
võksin teile pildi saata oma jalast ,siis äkki teaksite milles probleem on.

Pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna, tee palun eest/tagant/küljelt ja jala labast kuni umb Poole reieni, veel võiks olla pingutatult ja vabas olekus!

See treeni säärt siis tuleb ta välja jutt on umb sama, et tee palju kõhtu siis tuleb sixpac.... Mis on bs, juhul kui keegi ikka ei tea seda! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sääri saab treenida ka enda keharaskusega, kasvõi kodus, tuleb lihtsalt panna päkad millegi peale ja lasta kannad vastu maad/maa ligidale ning uuesti üles, vägagi hea harjutus

Kaua tuleks seda harjutust siis teha?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Päris pekk kh nyyd ei ole,lihtsalt pahkluu on jämenenud ja rasva kogunenud.olen teinud päris palju trenni säärelihastele aga ykski tulemus pole aindanud.

pilt oleks hea, ma olen naistejalaexpert :) , esimene asi mis ma naiste juures vaatan on just jalad :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×