Jump to content
asdfghjkl

külmunud (kana)muna, kas hea?

Recommended Posts

Olen viimasel ajal leidnud, et L-mune ma ei osta enam, kuna neis on suurem tõenäosus et mõra on sees, olgugi et jah suurem tõenäosus on leida kahte rebu koore alt.

Ostsin nüüd L-mune ja 10st 2 olid jääes, kerge mõra kusagil sees, täiesti jääs tavalisel külmkapi temperatuuril.

Kuurisin ära ja nuusutasin, lõhn nagu oleks ok, panin pannile, söön just praegu.

Küsiks, et kuidas ise soovitaksite teha, kas vista selline muna minema või süia ära?

Minu esialgne arvamus on, et see muna sisu külmub jääks mul kiirelt ilmselt külmikus ja seega seal mingit mikroobide tegevust eriti olla ei saa vist, kuna mikroob tahab sooja pigem nagu arusaan. Et mis te soovitate sellise jäämunaga teha?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külmunud munad mõjuvad testole halvasti. :rolleyes:

Sa mõtled testo all tainast või?

Ma olen juba pool sellest jäämunast ära seedinud, pole hetkel mingeid kõrvalmõjusid.

Ma arvan, et sellise muna tasuks ikka ära süia, ja seda ka teen edaspidi samuti.

Kui mõnel järgneval aastatuhandel keegi miskit sisukat soovib, ja oskab, lisada, selle teema kohta, siis, olge lahked.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ikka nälg näpistab, siis söön ka saia ning ei uuri koores olevaid mõrasid, lihtne maamees, olen kanadele tänulik ja väikese mõra pärast ei pepsuta.

Ma sõin mõra-jää-munad sisse nagu ütlesin. Aga kas see ka hea on, see on küsimuseks, v-b peaks mõrastama ka ülejäänud 4 karpi mune ära?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ostsin nüüd L-mune ja 10st 2 olid jääes, kerge mõra kusagil sees, täiesti jääs tavalisel külmkapi temperatuuril.

Ehk on munakarp vastu külmkapi tagumist seina? See võib need ära külmutada.

Küsiks, et kuidas ise soovitaksite teha, kas vista selline muna minema või süia ära?

Kas see süia on taotluslik vorm? Ma olen seda mitmes teemas märganud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on mingi esimese aprilli teema v? :)

Ei ole esimese.

Mulle küll ei näi et oleks.

Kasutaja VDO postitus tundub, et seletab miks jäässe see toiduaine läheb (mis selle toiduaine vee% üldse on, mis tema külmumistemperatuur summaarselt üldse on? Sest teised ilma mõrata munad on külmumata, majonees samuti, juust samuti, kõik on jääta, välja arvatud need vastu seina olevad mõramunad).

Ma soovitaks teema-algatajale siiski mõramune mitte süia edaspidi siiski, olgugi, et tõenäosus haigestusmiseks on pea olematu, tegu ju tühiselt väikse rahalise kaotusega.

Aga just L-mune kui võtan mitu karpi, siis esineb mõradega eksemplare sagedamalt, ei tea miks nii.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole esimese.

Mulle küll ei näi et oleks.

Kasutaja VDO postitus tundub, et seletab miks jäässe see toiduaine läheb (mis selle toiduaine vee% üldse on, mis tema külmumistemperatuur summaarselt üldse on? Sest teised ilma mõrata munad on külmumata, majonees samuti, juust samuti, kõik on jääta, välja arvatud need vastu seina olevad mõramunad).

Ma soovitaks teema-algatajale siiski mõramune mitte süia edaspidi siiski, olgugi, et tõenäosus haigestusmiseks on pea olematu, tegu ju tühiselt väikse rahalise kaotusega.

Aga just L-mune kui võtan mitu karpi, siis esineb mõradega eksemplare sagedamalt, ei tea miks nii.

Ma saan sellest postitusest aru, et teed iseendale soovitusi. Õige, ise küsin, ise vastan. Muide mis see munade summaarne külmumistemperatuur siis oli?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×