Jump to content
kimmel

profikulturism kas sport?

Recommended Posts

Näe, jälle lasid küüned-käpad käiku. Või seisnebki sinu mehelikkus naisterahvastele halvasti ütlemises?

Mhmh, selle kohta käib see klassika.

Ei hakka ma otsima kes sa oled või mis sa oled. Ja kas naistele ei tohigi halvasti öelda? Naised ise ju nõuavad nn võrdõiguslikkust ja kui keegi neid neile mitte meeldiva kandi pealt võrdselt kohtleb siis on nina vingus kohe: MA OLEN JU NAINE, KUIDAS JULGED! Olgu siis võrdsus kõiges, seda enam virtuaalses maailmas.

Aga ok, ehk pisut krõbedalt sai öeldud. Minu vabandused! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga eks neid ilkujaid, väärakaid, selliseid BRÜNO /foorumi patsill/ suguseid on igal ajal olnud.
Veel üks BRÜNO sugune värd, tra teid ikka sebib siin ringi.

Sa nimetad ennast sportlaseks? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arvatavasti vabandasid siis ka minu ees. Palun, palun. Vabandused vastu võetud:)

Sina mine tõmba ennast rippu laelambi kõrvale, haige inimene. :) Ma ei vabandanud sinu ees. Kui sul nii suur tähelepanu vajadus siis mine teise tuppa, las emme silitab sul pead, annab musi ja kallistab. Tundub aga , et just sellest on sind kuri saatus ilma jätnud kunagi ja nüüd peksad vabsee segast siin ja seda iga jumala päev, vahel ka 2x päevas.

/selline olend vajab ju ravi, kallid foorumlased, administraatorid? )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sina mine tõmba ennast rippu laelambi kõrvale, haige inimene. :) Ma ei vabandanud sinu ees. Kui sul nii suur tähelepanu vajadus siis mine teise tuppa, las emme silitab sul pead, annab musi ja kallistab. Tundub aga , et just sellest on sind kuri saatus ilma jätnud kunagi ja nüüd peksad vabsee segast siin ja seda iga jumala päev, vahel ka 2x päevas.

/selline olend vajab ju ravi, kallid foorumlased, administraatorid? )

tema kohapealt tuleks sanitaar lask teha:D:D:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle teema võib arvatavasti lukku panna. Selline vaidlus viib ainult poksini, siis saate sporti, nii et vähe.. kui keegi üldse seda spordiks peab.

Kuid siiski, ärge mõelge üldse mida suust välja ajate, nagunii on see ainult foorum ning sõimamine, ropendamine ja laimamine võib jätkuda, sest nagunii on need ainult kasutajad, kellele me neid edastame. Ei ole siin mingeid naisterahvaid ega meesterahvaid, vaid lihtsalt kasutajad, kõik on võrdsed, nii et...

retarded.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Aphroditex
Siis küll jah, kui pole oma profiili seda märkinud. Aga kui on märgitud siis korra klõps nime peal ja kohe näha, kas seal roosa või sinine nupuke.

nojahh.. aga ma ei usu,et väga paljud hakkavad enne kellegile vastamist välja selgitama, et kummast soost inimesega siis tegu on:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sina mine tõmba ennast rippu laelambi kõrvale, haige inimene. :) Ma ei vabandanud sinu ees. Kui sul nii suur tähelepanu vajadus siis mine teise tuppa, las emme silitab sul pead, annab musi ja kallistab. Tundub aga , et just sellest on sind kuri saatus ilma jätnud kunagi ja nüüd peksad vabsee segast siin ja seda iga jumala päev, vahel ka 2x päevas.

/selline olend vajab ju ravi, kallid foorumlased, administraatorid? )

Lähme parem kiigume koos. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×