Jump to content
armastotu

tahan ainult 10 kuni 15 kilo alla saada

Recommended Posts

zauka olen karmen 20 aastane ja pikkus on 158 ja kaalun 68,2

minu rekord kaalus on olnud 73,8 peale teise lapse sündi

sain mõned kilod alla tänu rattasõidule üle 230 kilomeetri.

muidu olen ise rahul kui kaal olex vähemalt mul 62,aga mida rohkem kaotan seda uhkem,

olen käinud ka varem jõusaalis,peale esimest lapse sündi,aga see oli kõigest nädalaega,tulid ootamatud ajad vahele..

ja minu loll komme on söömine õhtuti ja öösiti..

hommikul ja lõunal ma süüa ei taha kui siis mõned apsud kuskilt..

joon vähe vett,,

armastan kuiva toitu,,

öösiti armastan süüa mõni võileib või siis snäkid ..

unekrahvik on segamini aga sellgi poolest peax mingi abi olema ..

kahe lapse kõrvalt söömist kontrollida on kah vahel raske ..

seega kuidas ja mis moodi ..

mida ma süüa võin ja kui palju ja mis ajal ..

kuidas selle muna söömisega on ja joomisega ..

olen kuulnud et topores muna on kasulikum kui keedetud ..

seega mina ei põe tooremuna joomist on vastik küll aga kui ma tahan miskit saavutada siis ka pean end vähe sundima ..

seega kuidas trenniga on ..

olen kodune kahelapsega mees on tööl..

kui palju ma peaxin näitex jõusaalis käima nädalas ja mida ma peaxins eal rohkem tegema .. ja mis veel mind rumalat ma ei oska paljusid asju kasutada mis jõusaalis on ..

minu kõige suurem mure on minu kõht ,kuigi teistele see muret ei tee teiste arust olen täista norm ,

aga jah just kõht .. peale sünnitsut ikka on kõht lõdvem ja liiga pehme .

ma ei taha omale pehmet kõhtu jätta tahax kõvemat ja natike vormikat ehk nagu õrn 6pakiline olex näha..

loodan et te saate mind selels osas aidata kui on miskit segast millest aru ei saanud siis kindlasrti küsige .. ette tänades .. karmen kõike head teile ..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa äkki õhtul vähem sööd siis äkki hommikul suurem isu...Nende snäckide ja võileivade asemel võta puuvilja nt: banaan, õun või kohupiima, kodujuustu. Vett võiksid rohkem juua ja kindlasti puhata rohkem(magada)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sa äkki õhtul vähem sööd siis äkki hommikul suurem isu...Nende snäckide ja võileivade asemel võta puuvilja nt: banaan, õun või kohupiima, kodujuustu. Vett võiksid rohkem juua ja kindlasti puhata rohkem(magada)

palju ma vett peaxin päävas jooma...

ja ma küsin väga rumala küsimuse vist et kuimul ei lähe see vesi nii kergelt alla ja siis õhtu käes kas korraga võib juua mingi koguse ja palju on norm...palju peaxin jooma päävas..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et öine söömine peab kindlasti ära lõppema sul ...kui just loomamoodi trenni ei tee. Aga siin foorumis peaks leiduma küll naisi, kes mitu last välja andnud ..pigem ootaks nende arvamust, et kuidas parim oleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan, et öine söömine peab kindlasti ära lõppema sul ...kui just loomamoodi trenni ei tee. Aga siin foorumis peaks leiduma küll naisi, kes mitu last välja andnud ..pigem ootaks nende arvamust, et kuidas parim oleks.

mis moodi ma neid emasid leian,kes on mitu last sünnitanud jne jne .. kes suudax nõu anda ..

otseses mõttes tahan oma kõhtu prinki ja nati lihaseid ja tagumik võix kah nati prinki saada ..kui võimalik olex seega kuidas??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu soovitus- pöördu spetsialistide poole! Foorum foorumiks aga sellest ei pea alati tulu tõusma. Kunagi ei tea kui head on need soovitused............

Soovitaksin Indrek Otsust...... üks asi on treening ja toitumiskava......kuid selleks, et Ta Sinuga personaalset tõsiselt tegeleks pead tugevat initsiatiivi üles näitama. Soovin edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
palju ma vett peaxin päävas jooma...

ja ma küsin väga rumala küsimuse vist et kuimul ei lähe see vesi nii kergelt alla ja siis õhtu käes kas korraga võib juua mingi koguse ja palju on norm...palju peaxin jooma päävas..

Minu arust pidi inimene tarbima kuni 50ml vett kehakaalu kilogrammi kohta päevas tarbima ja siis kiireneb ka ainevahetus.

Korraga joo nii palju kui kulub, ei ole mõtet üle ka pingutada

Ja kui tahad rasva põletada siis lihtsalt söö vähem kaloreid sisse kui keha põletada jõuab

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu soovitus- pöördu spetsialistide poole! Foorum foorumiks aga sellest ei pea alati tulu tõusma. Kunagi ei tea kui head on need soovitused............

Soovitaksin Indrek Otsust...... üks asi on treening ja toitumiskava......kuid selleks, et Ta Sinuga personaalset tõsiselt tegeleks pead tugevat initsiatiivi üles näitama. Soovin edu!

kuidas ma saaxin siis Indrek Otsust-kuidara saaxin taga ühendust leida..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise olen sama pikk(158cm),kaalusin 65kg aasta tagasi...hakkasin trenni tegema,jõusaal-rühmatreeningud...ja nüüd olen 59kg.

Üsna aeglases tempos olen alla võtnud,ja seda kuna toitumine ei ole korras...

Nii, et kõige parem soovitus on tõesti toitumiskava tellida....

Aga edu,mis muud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise olen sama pikk(158cm),kaalusin 65kg aasta tagasi...hakkasin trenni tegema,jõusaal-rühmatreeningud...ja nüüd olen 59kg.

Üsna aeglases tempos olen alla võtnud,ja seda kuna toitumine ei ole korras...

Nii, et kõige parem soovitus on tõesti toitumiskava tellida....

Aga edu,mis muud :D

aga kuidas ma saan toitumis kava ja treeningukava tellida .. ma suht uus külaline siin ültse ei tea mitte tuhkagi mis ja kuidas... et jah kuidas ma saaxin tellida ja näitex omale treener saada või keegi abiline ja kas oskate öelda palju see ka maksab umbes ..

omale kuskilt abiline saada kes oskax aidata ..

ja siis ka treeningu kava ja toitumis kava

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga kuidas ma saan toitumis kava ja treeningukava tellida .. ma suht uus külaline siin ültse ei tea mitte tuhkagi mis ja kuidas... et jah kuidas ma saaxin tellida ja näitex omale treener saada või keegi abiline ja kas oskate öelda palju see ka maksab umbes ..

omale kuskilt abiline saada kes oskax aidata ..

ja siis ka treeningu kava ja toitumis kava

no toitumis-ja treeningkava saab tellida siit samast...

aga mina leian, et ehk kõige parem oleks mõnda spordiklubisse kohale minna,ennast ette näidata ja siis kava koostada lasta.(ntx Sparta spordiklubi pakub seda võimalust)

maksab orienteeruvalt 400-500 krooni kava kohta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no toitumis-ja treeningkava saab tellida siit samast...

aga mina leian, et ehk kõige parem oleks mõnda spordiklubisse kohale minna,ennast ette näidata ja siis kava koostada lasta.(ntx Sparta spordiklubi pakub seda võimalust)

maksab orienteeruvalt 400-500 krooni kava kohta.

aga ma ise asun viljandis .

rtahan ka täpsemalt teada mida se muna joomine annab ..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga ma ise asun viljandis .

rtahan ka täpsemalt teada mida se muna joomine annab ..

sorry,eeldan millegi pärast alati,et kõik inimesed elavad tallinnas :D

aga siis soovitan siit lehelt endale need kavad tellida.

muna juua ma küll ei suuda ja ma arvan et ei ole mõtet kah, aga omletti või keedumuna või ka praetult söön iga päev,vähemalt 2 muna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga ma ise asun viljandis .

rtahan ka täpsemalt teada mida se muna joomine annab ..

Muna joomine ei anna midagi:) Muna on hea toit 1-2 muna päevas, ent parem tarbida ikka keedetult. (Maitse pärast võid kollase vedelaks jätta:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga ma ise asun viljandis .

rtahan ka täpsemalt teada mida se muna joomine annab ..

sorry,eeldan millegi pärast alati,et kõik inimesed elavad tallinnas :D

aga siis soovitan siit lehelt endale need kavad tellida.

muna juua ma küll ei suuda ja ma arvan et ei ole mõtet kah, aga omletti või keedumuna või ka praetult söön iga päev,vähemalt 2 muna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga ma ise asun viljandis .

rtahan ka täpsemalt teada mida se muna joomine annab ..

Neljapäeviti on Viljandi Spordikooli jõusaalis naistele spets päev koos treeneriga.Mine kohale ja kindlasti saad abi.Kellaaega täpselt ei mäleta aga kodulehelt uuri välja.

Argo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
KAS ÕUNAÄÄDIKAT VÕIB JUUA JA KAS SEE AITAB KA MUIDU MISKIT....

Ära parem joo.

Hmm, miks ? Olen ainult positiivset kuulnud selle kohta. Eriti õhtuse rämpsuisu vastu peaks aitama. Enne sööki tuleks just võtta, pärast sööki pole mõtet, suunab toitaineid eelistatult rasvarakkudesse, ehhki vahe on väike.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sain mõned kilod alla tänu rattasõidule üle 230 kilomeetri.

kui palju ma peaxin näitex jõusaalis käima nädalas ja mida ma peaxins eal rohkem tegema .. ja mis veel mind rumalat ma ei oska paljusid asju kasutada mis jõusaalis on ..

Rattasõit, eriti mingi mitmepäevane matk võtab mõnusalt tihkeks keha küll. Rahuliku ühtlase tempo asemel soovitaks siis vihaseid sprinte vaheldumisi rahuliku veeremisega.

Jõusaalis pole niivõrd kordade arv oluline, kui intensiivsus ja harjutusega haaratav lihasmass. See intensiivsus võiks tugev olla, harjutus kogukehaharjutus, ja puhkepausid minimaalsed, kui füüsiline vorm sellele vastu peab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kah huvitavaid mõtteid. Tasub sealjuures tähelepanu pöörata mõningate kommentaatorite kogemustele, kes ka ise selliseid põhimõtteid harrastavad :D

http://www.tarbija24.ee/?id=159472

Asi saab alguse toitumisest. Kui loodad ainult treeningule ja imeharjutustele, siis ... pime kana leiab ka tera, aga ilmselt suurem energiakulutus paneb sind ka 3x rohkem võileibu öösiti järama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ära parem joo.

Hmm, miks ? Olen ainult positiivset kuulnud selle kohta. Eriti õhtuse rämpsuisu vastu peaks aitama. Enne sööki tuleks just võtta, pärast sööki pole mõtet, suunab toitaineid eelistatult rasvarakkudesse, ehhki vahe on väike.

http://weight-loss.emedtv.com/apple-cider-...de-effects.html

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×