Jump to content
olav27

Argo Aderi hetkevorm

Recommended Posts

See küsimus on tegelikult suunatud rohkem Argo Aderile isiklikult kes ma loodan, et seda foorumit aeg-ajalt sirvib.

Käin aeg-ajalt Spartas trenni vihumas ja enne seda Arctic Spordis ning olen härra Aderit korduvalt mõlemis treeningsaalis näinud. Küll pole aga olnud julgust või pealehakkamist silmast silma uurida millised võiksid olla Aderi praegused toitumiskava ja treeningkava.

Ei saa salata, et praegu on mehel ikka väga vinge vorm ja sellises suuruses käsi pole ma Eesti tegijatel veel küll kordagi näinud. Seda on ka näha ka viimaste FitDay piltide peal. Mõne teise Eesti tipptegija kõrval on ta ikka ulme-pirakas.

Ehk siis küsimus siit Sinule Argo, milline on praegu Sinu toitumine ja kuidas nüüd suhteliselt lühikese aja jooksul oled suutnud saavutada nõnda hea vormi. Kindlasti on siin ka mõned uued treeningnipid mida võiksid Fitnessi foorumikülastajatega jagada.

Soovin ise Sulle jaksu ja tublit edasiminekut.

Peace

Üks pildike kah:

http://gallery.fitness.ee/main.php?g2_itemId=390697

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

Kui 50-nene käsi läheb 53 peale ei saa sellest keegi aru. 40-nene käsi 43 peale on muutus kohe näha

Saan täitsa aru kaasfoorumlastest. Tundub, et peale tantsusaate on Argo käe ümbermõõt suurenenud 5 või enam cm. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

Kui 50-nene käsi läheb 53 peale ei saa sellest keegi aru. 40-nene käsi 43 peale on muutus kohe näha

Saan täitsa aru kaasfoorumlastest. Tundub, et peale tantsusaate on Argo käe ümbermõõt suurenenud 5 või enam cm. :D

Proovige ka tantsu, näete märgavatavalt, kuidas käsi paisub! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×