Jump to content
ArgoErit

Küsimus rinnalihaste kohta!

Recommended Posts

Ning ühe lihase eri osasid ei ole vist võimalik treenida.

On küll, nt kasvõi vastupidi haardega saab nihutada suure osa koormusest välisosale.

Rinnalihase eri suunas mõjutamisest on pikki artikleid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas on olemas spetsiaalseid harjutusi, et saada sellist rinna sisemist/alumist osa nagu Arnoldil ? Ses suhtes, et nad kasvaksid seest alt kokku ja 2 lihast näeks välja nagu 1 suur lihas ? See on küll geenide poolt ära määratud, aga siiski tahaks proovida enda rinnalihaseid natuke rohkem alt ühendada :D .

Samalaadse murega on siia foorumisse ennegi tuldud abi küsima. Mina isiklikult pole eriti uskunud sellesse rinnalihase eripiirkondade treeningusse, kuid eelnevatest teemades on silma jäänud (kui õigesti mäletan, parandage mind, kui eksin), et seda nö. sisemist/alumist osa pidi kõige rohkem mõjutama negatiivse kaldega pingil surumine. Eks see tõsi ole, et see "sisemine osa" vast hakkab hiljem arenema, kui ülejäänud lihas, vähemalt näiliselt. Anna enda kehale aega areneda, ma usun, et küll ükskord su arenguetapp sinnamaani jõuab, et asi niiöelda ise paika loksub. :D

Jõudu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On küll, nt kasvõi vastupidi haardega saab nihutada suure osa koormusest välisosale.

Rinnalihase eri suunas mõjutamisest on pikki artikleid.

Mina olen vastupidiseid artikleid lugenud.

Näiteks leidsin sellise jutu: (tõsi küll, inglise keeles)

http://www.wannabebig.com/training/bodybui...myths-exploded/

MYTH 1. Specific portions of a muscle can be trained

The gist of this myth goes something like this, "You can hit the lower portion of your pecs with decline presses." Any statement similar to this is pure B.S. The implication is that doing decline presses will make the lower portion of your pecs larger. This is physiologically impossible. The pectoralis major are the two muscles that we commonly refer to as the chest. There are also the pectoralis minor which runs underneath the upper portion of the major. The pectoralis major, when stimulated with exercise and allowed to recover will grow. It will grow as a whole (as with all muscles), not in sections. So doing an incline, decline, or flat bench press will not make your pectoralis major grow in different fashions. The shape of your muscle is genetically determined by its origin and insertion points and no training will change this. If individual muscle cells (within a specific fiber type) grew at different rates you would have very lumpy muscles. Think about it! When selecting an exercise for a specific muscle, you should pick the one that most closely mimics the muscle's primary function (i.e. the pectoralis major's primary function is to pull the arm across the chest and downward--- so a decline press would be best amongst the presses). Another important factor in exercise selection is your own anatomy, the length of your bones and where your muscles insert and originate. Through experimentation, most experienced lifters learn which exercises work best for them.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Samalaadse murega on siia foorumisse ennegi tuldud abi küsima. Mina isiklikult pole eriti uskunud sellesse rinnalihase eripiirkondade treeningusse, kuid eelnevatest teemades on silma jäänud (kui õigesti mäletan, parandage mind, kui eksin), et seda nö. sisemist/alumist osa pidi kõige rohkem mõjutama negatiivse kaldega pingil surumine. Eks see tõsi ole, et see "sisemine osa" vast hakkab hiljem arenema, kui ülejäänud lihas, vähemalt näiliselt. Anna enda kehale aega areneda, ma usun, et küll ükskord su arenguetapp sinnamaani jõuab, et asi niiöelda ise paika loksub. :D

Jõudu!

arvan samuti, et negatiivne kalle on ainuke, millega alumist osa kujundada saad!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah tegelikult see rööbaspuu või mis iganes see on, tegi viimane kord sealt keskelt altpoolt ikka päris valusaks. Seal nagu lihast alguses polnudki, oli puhta kont ja sealt hakkas jube valus. Nüüd on sinna natuke juba lihast ka peale kasvand ja enam nii valus pole. Aga üritan siis rööbaspuul treenimisest lähimas tulevikus palju osa võtta :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et siis kes peaks vastama siin!!!

Fitness.ee foorum > Küsi Teadjatelt > Küsi Kiivikaselt

:D

khm-khm, tegemist on siiski foorumiga. Muidugi oleks väga tore ja iseenesestki viisakas, kui Ott Kiivikas isiklikultki siia oma vastuse keset seda sumisevat arutelu poetaks, kuid nagu näha, tal KAS on palju muud tegemist või on ta veendunud, et teema algataja on juba oma vastuse(d) saanud.

Kui see teema teisigi huvitab nõnda (nagu näha huvitab), siis mis oleks sinu väljapakutav lahendus? Lõpetame siin vestluse ja teeme täpselt sama teema kuhugi mujale alafoorumisse? Või ... mis täpselt? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsiks selle rööbastel surumise kohta, ma ise ainult seda teengi, nii kaldega kui ilma kaldeta... Kas vabaraskusega on rohkem tulu kui rööbastel surumisel?(Vabaraskusega tundub jõle ebamugav mu jaoks)

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×