Jump to content
varvas

K-1 Reval Spordis

Recommended Posts

Tere mehed

On teil kogemust Revalis toimuvate K-1 treeningutega. Milline on treener Stas ning kui hästi ta oma teadmisi edasi annab?

Kui intensiivne on trenn

Kuidas algajatesse suhtutakse jne

Soovitate?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere mehed

On teil kogemust Revalis toimuvate K-1 treeningutega. Milline on treener Stas ning kui hästi ta oma teadmisi edasi annab?

Kui intensiivne on trenn

Kuidas algajatesse suhtutakse jne

Soovitate?

Minumeelest on see üsna kickpoksi taoline, trenn ise on tavaliselt intensiivne.Stas on norm tüüp, sõbralik, aitab kui vaja.Oma ala oskab päris hästi, vähemalt nii palju kui mina näinud olen. Soovitan küll, kuid endale meeldis taipoks rohkem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minumeelest on see üsna kickpoksi taoline, trenn ise on tavaliselt intensiivne.Stas on norm tüüp, sõbralik, aitab kui vaja.Oma ala oskab päris hästi, vähemalt nii palju kui mina näinud olen. Soovitan küll, kuid endale meeldis taipoks rohkem.

Võib-olla sellepärast, et K-1'e strike'ing ongi treeningult kõige enam kickboxile sarnanev. Üldiselt Revalis ise käinud ei ole, kuid kui uskuda kuulujutte, siis vähemalt Dane aegadel seal taipoks küll imes tugevalt. Eks asi ole kinni treeneris kindlasti, Stas olen kuulnud on ikka tsika karmim! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hmmm... pealkiri on nagu eksitav. Kuidas saab õppida või õpetada K-1. See on ju liiga, samamoodi nagu on MMA-s UFC või Pride (RIP).... seega nimetagem asju ikka õigete nimedega. Kui kickbox siis ikka kickbox mitte ei räägi K-1. (lisaks.. K-1 on registreeritud kaubamärk, kui ta oleks SPORDIALA siis seda teha ei oleks saanud)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hmmm... pealkiri on nagu eksitav. Kuidas saab õppida või õpetada K-1. See on ju liiga, samamoodi nagu on MMA-s UFC või Pride (RIP).... seega nimetagem asju ikka õigete nimedega. Kui kickbox siis ikka kickbox mitte ei räägi K-1. (lisaks.. K-1 on registreeritud kaubamärk, kui ta oleks SPORDIALA siis seda teha ei oleks saanud)

http://www.revalsport.ee/index.php?page=50& siiski nimetab Reval Sport ka seda oma tunniplaanis K-1 ks. see et ta kickbox on seda ma tean, aga lihtsalt ma viitasin praegu Revali enda antud nimetusele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ahha see on jah natukene naljakas nimi tõesti tegu on ju puhtalt fight spordi ürituste brändiga ,keegi ei hakka siin ju mma raju või MTC nimelist treeningut andma see oleks ju absurd !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×